Puslapis 1 iš 1
Heroes
Parašytas: 2008 11 26 22:05
Nightcom
Heeeeeeeeeeeeeerooo naaaaaaaaaaaaaaakamurąąąąąą
Re: Heroes
Parašytas: 2008 11 26 22:08
SaZ
yaaataaaa.
pirmas sezonas buvo geras, antras neblogas, o trecias pieva.
aisku dar yra laiko pasitaisyti, bet.... deja serialo kurejams kazkokia krize matyt.
Re: Heroes
Parašytas: 2008 11 26 22:09
Nightcom
susikta, finansu krize paliete, net ir geru serialu plotus.. kazkaip sad, very sad.
Re: Heroes
Parašytas: 2008 11 26 23:03
oxigen
Aš nustojau žiūrėti nuo trečio sezono - tiesiog nebeįdomu, tas pats per tą patį... O šiaip iš pradžių buvo įdomus ir įtraukiantis serialas, gaila...
Re: Heroes
Parašytas: 2008 12 11 14:13
Darkas
Laukiu kekvieno antradienio kada galesiu ir torrents.lt parsipumpuot nauja serija

.
Pieva ne pieva man jis ziauriai limpa
Re: Heroes
Parašytas: 2008 12 11 14:41
SaZ
paskutine serija buvo visai gera.
o siunciuos pats is linkomanijos. ten visad jau buna kokia 6- 8 ryto ymesta.
Re: Heroes
Parašytas: 2008 12 11 18:40
+Ameno+
man tai jis patinka
ir linkomanijoje jis jau pirmadieni buna imestas
Re: Heroes
Parašytas: 2008 12 12 14:58
SaZ
+Ameno+ rašė:man tai jis patinka
ir linkomanijoje jis jau pirmadieni buna imestas
?
kazka nusisnekejai.
nebent kalbi apie lietuviska ygarsinima, kuris niekam neidomus.
Re: Heroes
Parašytas: 2008 12 14 13:59
+Ameno+
as tai pirmadieni ji atsisiunciu
Re: Heroes
Parašytas: 2008 12 14 15:01
SaZ
+Ameno+ rašė:as tai pirmadieni ji atsisiunciu
kazka totaliai nusisneki:
Heroes S03E11 HDTV XviD-LOL 2008-12-02 05:14:40
arba
Heroes S03E12 HDTV XviD - LOL 2008-12-09 05:20:12
abi dienos antradienis.
daugiau pavizdziu tingejau jau det.