[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Live for speed Tinklo zaidimas
Puslapis 11

Live for speed Tinklo zaidimas

Parašytas: 2006 05 18 11:57
Pioneer
Gal kas zajdzet?
:)

Parašytas: 2006 05 18 12:28
Šaras
zZz4jdZzi|_|... gal uztex vietoi "I" "J" naudot??? man taip rasantis zmones kaip invalidai kokie atrodo (Kalbos sutrikimai)... zaidziu sita geim, bet ne pagal paskirti... mazai kas ji pagal paskirti telosia... visi driftina!

Parašytas: 2006 05 18 18:28
Laurynas
GHOST_FX rašė:gal uztex vietoi "I" "J" naudot??? man taip rasantis zmones kaip invalidai kokie atrodo (Kalbos sutrikimai)...
Visiskai pritariu. Jei zmogus raso su sh tai jis ir yra sh.
Kalbos darkytojai = lameriai.

Parašytas: 2006 10 12 14:59
Godlike
Gana juoktis is zmoniu gal jam tik 5 metai. O ta zaidima tai su draugu seniai zaidem, man tai nepatiko.

Parašytas: 2006 10 12 15:05
SaZ
tokius zaidimus tik su vairu geriau lost.

Parašytas: 2006 10 12 15:14
Šaras
Godlike rašė:Gana juoktis is zmoniu gal jam tik 5 metai. O ta zaidima tai su draugu seniai zaidem, man tai nepatiko.
Visų pirma baik gaivinti jau mirusias temas. Žinučių skaičius tavęs kietu nepadarys. Nepatiko jis tau todėl, kad esi LAMA kuris net NFS'uose neišvairuoji :P

Parašytas: 2006 10 12 15:34
Godlike
Noriu ir gaivinu. Neturiu ka veikt tai per visas forumo temas einu. Gal tu man neaiskink gerai? jei temos mire tai tegul ir rakina

Parašytas: 2006 10 12 19:29
house
Šaras rašė:
Godlike rašė: Visų pirma baik gaivinti jau mirusias temas.
o man kaip tik atrodo, kad reikia senas geras temas prikelti antram gyvenimui.... aisq jei dar yra ka kalbeti ta tema :) :)

+ man pvz lamos yra tie kurie kitus lamom vadina... toki baisus LT kalbos myletojai, akd net lietuviskai sio zodzio negali pavartot.....

Parašytas: 2006 10 12 21:43
SaZ
geriau nepradedam tos kalbininku temos nes eilinykart papasakosiu zodzio lameris kilme.

Parašytas: 2006 10 12 22:07
house
tj cia savaime aisq, akd neverta pradet... tiesiog pasakau, akd amn kvailai atrodo, aj...... vnz supratot esme :D