eRepublik

Žanro tipai: Civil Aviation, Flight Combat, Futuristic veh., Helicopter, Robot, Space, Submarine, Tank.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vytas Vicuvk
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010 01 16 11:07

eRepublik

#1 Standartinė Vytas Vicuvk » 2010 01 16 11:18

http://www.erepublik.com/en/referrer/Vytas+Vicuvk

Kuom gi eRepublik skiriasi nuo kitų žaidimų?

1. Tai reikalaujantis proto žaidimas, kuriame sekme gali buti realizuojama tik sumaniai planuojant savo žaidimo strategija, o ne monotoniškai kažka kartojant. eRepublik aplinka pilnai susideda iš žaideju, kitaip sakant absoliuciai viskas yra valdoma paciu paprasciausiu žaideju, administratoriai i žaidima beveik nesikiša. Iš esmes, šis žaidimas yra daug socialiniu tinklu savybes aprepiantis ir lavinantis žaidejo bendravimo igudžius su kitais bendruomenes nariais.
2. Kad žaisti ši žaidima, nereikia atsisiųsti į savo kompiuterį jokių diegimo failų. Žaidimas pasiekiamas tiesiog per naršyklę, kaip Firefox, Internet Explorer ar opera. Taigi tai lengviau atlikti ir žmonems, kurie turi letesni interneto greiti.
3. Skirtingai nuo daugelio kitų naršyklinių žaidimų, eRepublik nereikalauja daug laiko: užtenka 5-10 min. per dieną (pirmomis dienomis). Tačiau nereiškia, kad šis žaidimas yra labai paprastas ar kad jame nėra daug galimybių. Pradžioje žaidimas gali pasirodyti kiek monotoniškas ir nuobodus: Padirbi, Pavalgai, pasitreniruoji ir viskas. Tačiau tai tik pradžia. Vėliau žaidėjas gali rinktis, ar jis nori dirbti ekonomikos srityje, o gal turėti savo laikraštį, rašyti straipsnius, o gal turėti savo įmonę, o vėliau ir visą prekybos imperiją? O gal suktis politikoje?
4. Žaidimo žemelapis atitinka realia geografija pasaulio žemelapyje, kur kiekviena šalis turi tam tikras sritis su tam tikrais gamtos ištekliais. Šiuo metu regijonu priklausomybe gali skirtis, kadangi vyko labai daug karu. Pavyzdžiui neseniai eJAV (e pridedama prie valstybes pavadinimo) turejo vos kelias valstijas, kadangi vos ne visas ePasaulis nusprende jiems atkeršyti už ju prieš tai bandyma isiveržti i eEuropa. eRepublik šios šalys yra vienos stipriausiu: eVengrija, eIndonezija, eJAV, eLenkija, eRumunija. Tai šalys, kuriose eRepublik greiciausiai igavo populiaruma ir žaidejai dabar turi daugiausia patirties. Bet nepamirškime, kad eLietuva turi potenciala veliau buti irgi stipria šalimi
5. Žaidimas gyvuoja jau trečius metus, o eLietuva jame nuo 2009 birželio ir turime jau daugiau nei 3000 piliečių. Šis žaidimas apibūdinamas kaip geopolitinis simuliatorius, o tai reiškia, kad jame jūs galėsite pasinerti tiek į politikos, tiek į žurnalistikos, tiek į verslo sritis. Galite tapti netgi eLietuvos seimo nariu, partijos vadovu ar PREZIDENTU!!! Specialiai naujokams yra sukurta Naujokų ministerija kuri aprūpina naujus piliečius reikiamais resursais ir žiniomis apie žaidimą, o jau po savaitės jūs galėsite balsuoti ar net pats būti renkamas, rašyti laikraštį, kurį komentuos ir vertins visi gyventojai arba atidaryti savo verslą.
6. Įdomu tai, kad žaidimo kūrėjai nereklamuoja žaidimo. Žaidėjai patys turi kviesti tautiečius prisijungti prie jų valstybės. Žaidėjai patys rašo naujienas, pasaulio aktualijas, patys verčiasi straipsnius į savo kalbą.

Kiekviena nauja eRepublik diena prasideda maždaug apie 10:00 Lietuvos laiku.
http://www.erepublik.com/en/referrer/Vytas+Vicuvk

P.s. Pirmos savaitės gidas ir eLT forumas
http://www.erepublik.lt/viewtopic.php?f=2&t=332

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)