Seksas

Diskusijos apie seksą įvairia tematika.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 16 22:36

Seksas yra gerai. :)
TAi yra savotiskas kompleksuoto zmogaus isbandymas. :oops:
Is savo patirties sakau. :oops:
Galiu cia pramesti kelias mintis jai kas norite. 8)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 02 17 00:15

prasom :)

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 02 17 12:50

Man patinka tokios temos - zmones kurie sekso nepatyre prisigiriai kiek ir ko yra padare o tie kurie yra dare su sypsena tiesiog likcioja ir zvengia :lol: :lol: :lol:
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
SpammerWebb
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:391
Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
Miestas:Vievis
Susisiekti:

Standartinė SpammerWebb » 2006 02 17 18:51

Dark/Mc rašė:Man patinka tokios temos - zmones kurie sekso nepatyre prisigiriai kiek ir ko yra padare o tie kurie yra dare su sypsena tiesiog likcioja ir zvengia :lol: :lol: :lol:
Gerai Pastebeta :lol:
Good Spammer - Banned Spammer

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 17 19:51

Dark/Mc rašė:Man patinka tokios temos - zmones kurie sekso nepatyre prisigiriai kiek ir ko yra padare o tie kurie yra dare su sypsena tiesiog likcioja ir zvengia :lol: :lol: :lol:
Ir ka tuom nori pasakyti.Cia tarsi pasakei jog tu jau tai esi isbandes o tas kuris sake kad gali tom temom kalbetis,tai esu as istikruju esu to nedares.
Tas pats Dark/Mc gali buti as galiu teigti jog kas taip sako kaip tu tas yra nekaltas o kas sako taip kaip as tas kaltas. :)
Beje dazniausiai... :roll:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 02 18 11:39

DarkForce rašė:
Dark/Mc rašė:Man patinka tokios temos - zmones kurie sekso nepatyre prisigiriai kiek ir ko yra padare o tie kurie yra dare su sypsena tiesiog likcioja ir zvengia :lol: :lol: :lol:
Ir ka tuom nori pasakyti.Cia tarsi pasakei jog tu jau tai esi isbandes o tas kuris sake kad gali tom temom kalbetis,tai esu as istikruju esu to nedares.
Tas pats Dark/Mc gali buti as galiu teigti jog kas taip sako kaip tu tas yra nekaltas o kas sako taip kaip as tas kaltas. :)
Beje dazniausiai... :roll:
Esme tame kad as tuo nieko nenorejau pasakyt - tiesiog numest wirtualaus gyvenimo tiesa , kuria wisi zino . Tawo wardo neminejau ir rasydamas i tawe wisiskai neatsizwelgiau nes reliai man nelabai idomu ka esi padares ar iswis nesi . Bet gavosi taip kad isizeidej - kodel nzn (tiksliau numanau bet iswadu nedarau :wink: ) Zodziu kaip per mano mylima zaida sako - lets leave it with that !
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 18 13:05

Na ash tavo posta supratau kitaip.Bet DArk/Mc zinok kad cia forumas ir jai yra sukurta tema seksas tai joje ir reikia kalbeti apie seksa,o ne apie kazkokius melus ir t.t. si tema ne nuomones pasisakymui,o kitkam jai dar nesupranti.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 02 18 13:48

Patikek - suprantu . Bet nuomones reiskimas taipat ieina NES CIA FORUMAS - DIskusijos !!!
Jei dar nezinai 80% wirtualiojo pasaulio gyventoju kalba visai ne ta kaip yra tikram gyvenime ( kudi akiniuoti moksliukai pasakoja kokie pas juos raumenys , kokie jie sustri ir panasiai ) . Ta prasme ir pasukau tema . Pasakiau ka norejau - tesiam pasakojimus apie seksa
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 02 18 14:01

siaip is paziuros patys kruciausi(is paziuros) ciuvai shulioj ir vaidinantys kokie jie visgi yra kruti ir kokie jie mergu numyletiniai... is tikro jie pasieke nedaugiau negu kiti, gal net dar maziau.
taigi susitraukusi shirdis kazko gero neatnesa.
gero...
:)

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 18 14:08

Dark/Mc rašė:Patikek - suprantu . Bet nuomones reiskimas taipat ieina NES CIA FORUMAS - DIskusijos !!!
Jei dar nezinai 80% wirtualiojo pasaulio gyventoju kalba visai ne ta kaip yra tikram gyvenime ( kudi akiniuoti moksliukai pasakoja kokie pas juos raumenys , kokie jie sustri ir panasiai ) . Ta prasme ir pasukau tema . Pasakiau ka norejau - tesiam pasakojimus apie seksa
Ne tai cia labiau tiktu visam netui apibudinti,o ne forumus kolkas dar chia gamezone.lt ir kituose forumuose ne esu mates kad kas girtusi ir t.t. ypac gamezone.lt paszhymi aukshta klase.Ir chia tokiu nlb atsiras kad kas bandytu kazhka vaidinti.Nu bet ok.Suprantu ka norejai pasakyt.Game Over :P
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 02 18 15:47

Tau tik taip atrodo darkforce - tau tik taip atrodo . As ta apsimetima ryskai pabreziau tik . IR cia yra zmoniu kurie dedasi tuo kokie nera (kad nesugalvotum kad ant taves dedu pabreziu - pries tawe nieko neturiu ir siais sakyniais ne apie taWE kalbu :wink: ) Game over - power off :!:
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 02 18 16:08

O apie ka sneki jei ne paslaptis? jei jau taip sneki tai turetum turet ir kaskokiu faktu a? Na pasipasakok. Ar vel nepagristus gandus skleidi? kaip keliais postais ankciau.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 02 18 16:26

Goddamnit !!!! GOdhack tu tai turejei suprast ! nejau vel tawo akaunta kazkas pawoge ?
Na ir kokie tie mano paistalai ? Teigi kad wisi elgiasi taip prie neto kaip tikram life :lol: ?
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 02 18 17:59

Nu jo tu galima sakyt teisus.
Tik plz neprikisk man kad mano acc pavoge nes jau tai pradeda nusibost. :x
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2006 02 19 13:46

Ok OK JEZZ !!!!
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Skelbti atsakymą

Grįžti į