ir taip charas gali but gyvunas
Safirai nusiunciaw pm liko laukt acakymo
Nu tai waMutant rašė:aga mm.... ja daba reik priwerst kad ieitu i shita tema ir parashytu :
ash safyra blablabla sutinku ieiti i zhaidima
Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)