Mutant RPG

Žanro tipai: Rogue, MMOG, jRPG, Hack-and-slash.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

#31 Standartinė Mutant » 2004 12 28 20:12

Jau ta vieta apgalvojau :D
padarysiu tai - dakursiu iki 5 chapteriu (Dabar dar tik 1) ir bus kap zhaidimo 1 dalis
kaip jau ir sakiau zhadimas labiau kaip filmukas tiesiog pac plaukia (o gal chia man taip kad ash ji kuriau :D)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#32 Standartinė +Ameno+ » 2004 12 28 21:38

asmenai gali kurti ir tu virseli
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#33 Standartinė SaZ » 2004 12 28 21:42

bent zinociau kaip mutant save ten atvaizdavo zaidime :)
ai tegu pats kuria jei jau bus labai prastas
tai sukursim :)

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#34 Standartinė +Ameno+ » 2004 12 28 21:42

nemanyk kad jis piesti nemoka
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#35 Standartinė SaZ » 2004 12 28 21:47

+Ameno+ rašė:nemanyk kad jis piesti nemoka
zinau kad moka :)
bet cia krastutiniu atveju...

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

#36 Standartinė Mutant » 2004 12 28 22:09

Nu virseli tai pats sukursiu
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#37 Standartinė SaZ » 2004 12 28 22:16

ok sekmes :)
laukiam pirmuju vaisiu...

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

#38 Standartinė Mutant » 2004 12 29 11:40

Gal kas zhino ish kur gauti waw garsu
tarkim kokio juoko arba whazup ar dar kokia nesamone ?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#39 Standartinė +Ameno+ » 2004 12 29 11:56

pabandyk pats yrasyti
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#40 Standartinė SaZ » 2004 12 29 12:36

na as turiu soundu visokiu :)
o taip tai pabandyk is kitu geimu sound folderiu isimt :D

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

#41 Standartinė Mutant » 2004 12 29 17:24

Nu wa demo jau yra ir nepatikesite ant rpg maker 2003 22 mg o ant XP 500kb :)
kas norit gauti rashykit man i pm

Ps.Kaip paledziant zhaidima Title screene (Kur load save new game ir tt.) Ishkart spauskite Alt+enter Ishkarto !!!
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

#42 Standartinė Trolis gumis » 2004 12 29 17:33

stronghold yra ziauriai daug wav garsu, zmoniu kalbos, ir siaip visokiu fx efektu

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#43 Standartinė Laurynas » 2004 12 29 20:34

Mutant rašė:Gal kas zhino ish kur gauti waw garsu
tarkim kokio juoko arba whazup ar dar kokia nesamone ?
Ne waw o wav.

Manau pradziai sito uztekti turetai:
http://www.weirdlinks.com/sounds.htm

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

#44 Standartinė Mutant » 2004 12 29 21:27

:lol: Wa chia tai geras :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#45 Standartinė +Ameno+ » 2004 12 29 22:15

ar kas bande siustis sita mutanto rpg???
ar jums pavyko ji atsisiusti???
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)