Neverwinter Nights

Žanro tipai: Rogue, MMOG, jRPG, Hack-and-slash.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius
Re: Re:

#76 Standartinė Artas1984 » 2009 09 16 18:40

IQnas rašė:
Artas1984 rašė:Ar pastebėjai kaip skiriasi scenarijaus pokalbiai priklausomai nuo charo charizmos lygio?
Paladiną ir ėmiau, nes pas jį charizma 1 vietoj dominuoja, todėl daugiausia quest tenka paladinams.
Aš tai per nwn pirmą ir antrą paladinui niekada nekėliau charizmos visada 10 buvo tik str, dxt ir con kėliau. Dar kai per nwn2 wood elf turi +2 str tai pakėliau iki 20.
Tai tu nemoki lošt, paladinui charizma būtina kaip oras, o dexterity išvis nereikalingas. Paladinai dėvi sunkų armorą, kuris draudžia visus dexterity bonusus, pavyzdžiui - heavy armor "half-plate" arba "full-plate" duoda maximum 1 dexterity bonusą, tad nėra tolko paladinui kelti dexterity aplamai.. Paladinas turėtų būti toks:

18 STR, 12 CON, 10 DEX, 16 WIS, 12 INT, 20 CHA.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

Re: Neverwinter Nights

#77 Standartinė Artas1984 » 2009 09 16 18:48

Dabar jau esu perėjęs visas dalis po keletą kartų.
Iš pradžių "susipažinimui" pradėjau lošt nuo 15 lvl.

NWN su paladinu nuo 15 LVL
SOU su monku nuo 15 LVL
HOU su rogue/ranger/wizard nuo 15 LVL

Tada nusprendžiau pereit sąžiningai nuo 1 LVL.

NWN su druidu nuo 1 LVL.
SOU su barbaru nuo 1 LVL ir tęsiau HOU toliau su juo.

Blyn keikvieną kartą kai pereidinėjau, sužinodvau vis naujų dalykų. Lyginant koks buvau pačioje pradžioje - buvau visiškas bukagalvis, o dabar kiek daug pagaliau supratau, kad net negaliu patikėt..
Paveikslėlis

IQnas
naujokas
naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2009 09 16 16:15

Re: Re:

#78 Standartinė IQnas » 2009 09 17 21:44

Artas1984 rašė:
IQnas rašė:
Artas1984 rašė:Ar pastebėjai kaip skiriasi scenarijaus pokalbiai priklausomai nuo charo charizmos lygio?
Paladiną ir ėmiau, nes pas jį charizma 1 vietoj dominuoja, todėl daugiausia quest tenka paladinams.
Aš tai per nwn pirmą ir antrą paladinui niekada nekėliau charizmos visada 10 buvo tik str, dxt ir con kėliau. Dar kai per nwn2 wood elf turi +2 str tai pakėliau iki 20.
Tai tu nemoki lošt, paladinui charizma būtina kaip oras, o dexterity išvis nereikalingas. Paladinai dėvi sunkų armorą, kuris draudžia visus dexterity bonusus, pavyzdžiui - heavy armor "half-plate" arba "full-plate" duoda maximum 1 dexterity bonusą, tad nėra tolko paladinui kelti dexterity aplamai.. Paladinas turėtų būti toks:

18 STR, 12 CON, 10 DEX, 16 WIS, 12 INT, 20 CHA.
Per NWN1 paladinas dar gauna papildomų will sawing trow už savo charizmą

IQnas
naujokas
naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2009 09 16 16:15

Re: Neverwinter Nights

#79 Standartinė IQnas » 2009 09 17 21:49

O galima paladinui Charizmą iki 20 pakelti? per NWN1 atitinkamos rasės nėra tik per NWN2 kažkoks Calastial žmogus turi +2 CHA ir +2 WIS

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

Re: Neverwinter Nights

#80 Standartinė Artas1984 » 2009 09 18 00:42

Teisingai pastebėjai su "saving throw" :


agility +2 pakelia reflex +1
wisdom +2 pakelia will +1
constitution +2 pakelia fortitude +1

Beje , ten paladino statsus ne 1 LVL rašiau, o kažkiek pažengusio...
Aplamai paladinas yra šūdas, žymiai geriau yra cleric - jį taip galima išmokinti puikiai kautis mokinant jį cleave + improved power attack + jis turi pačius galingiausius burtus jei teisingai kelsi jam wisdom ir charisma + ne taip kaip paladiną, kleriką aglima daryti greitu - kelti jį "tumble" skill, mokinti jį "evasion" ir mobility feats, kelti jam dexterity iki 22 (+6) ir duot lengvą armorą, kuris kaip tik max duotų maximum dexterity bonusą +6. Reziume turėtum greitą kleriką, kuris lakstytų beveik kaip koks rangeris ar rougeas, kautųsi kiek silpniau nei paladinas ir būtų ne toks ištvermingas, bet leistų spelus galingiau nei koks magas.
Paveikslėlis

IQnas
naujokas
naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2009 09 16 16:15

Re:

#81 Standartinė IQnas » 2009 10 17 23:20

Artas1984 rašė:Aš irgi šiaip prieš visokius maišymus, jei gaunu klasę, tai ir varau su ja.

IQnas
naujokas
naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2009 09 16 16:15

Re:

#82 Standartinė IQnas » 2009 10 17 23:20

Artas1984 rašė:Aš irgi šiaip prieš visokius maišymus, jei gaunu klasę, tai ir varau su ja.
Maišytinės klasės nera blogai tik reik būt lb geram žaidėjui kad jas sukurtum. Pvz. aš visada galvojau, kad Paladinas/Clerikas yra viena geriausių maišytinių klasių bet pagalvojus yra tiesiog per mažai gaunamų abillity taškų jeigu išdalintum juos visus (gaunamus kuriant viekėja ir keliantis lygį) tai butu kiek silpnokas viekėjas nes prireiktų STR, CON (abiem klasėm) WIC(praktiškai reikalinga abiem klasem bet Clerikui daugiau) CHA(taip pat paladinui reik žymiai daugiau nei clerikui) maišytines klases geriau naudoti žaidime kur maksimalus lygis yra 40 (tikriausiai net nereikia aiškinti kodėl).Fighter/Clerik turėtų but gera klasė abillity taškai butu kaip paladino tiktai WIS daugiau nei CHA nes fighter'is nereikalaua nei WIS nei CHA. Ir šiaip klases kurios naudoja šarvus ir ginklus geriausia maišyti su fighteriu antai Fighter/Druid (pradedant pirma klase su fighteriu kad gautum armor prfc (heavy) ir nereikėtų keltis DEX) arba net Fighter/Paladin nes galėsi imti aukštesnius weapon focus.

P.S. Aš niekad nežaidžiau su maišytine klase...

IQnas
naujokas
naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2009 09 16 16:15

Re:

#83 Standartinė IQnas » 2009 10 17 23:42

Artas1984 rašė:Aš taip pat išbandžiau monką, bet jis negali turėti galingų ginklų, tik visokius kirvukus ir kamas.
Monkui gerai, nes jau iš pradžių jie gauna booths of speed, todėl tu dubasinies 2x greičiau.
Man prie širdies mielesni kovinio tipo charakteriai, o ne spellcasters.
Bet reiks išbandyti ir kitus.
Su spellcasters kaip tu juos pavadinai reikia mokėti žaisti. Nereik nuvertinti jų wizard'as turintis įvairių demage reduction spell'ų kurie prilygsta milžiniškam AC kiekiui ir įvairių evocation burtų kovos lauke gali tapti kietu riešutėliu antai greater stoneskin užsidėjes magas gali patirti daugybe smugių nuo pvz. barbaro rage būsenoi su Greataxe +5 ir gauti nuo 0 iki 5 žalos žinoma stoneskin galima pramušti bet laiko pakankamai paruošti aukšto lygio evocetion spell'a ir sutraiškyti barbara nebūtina to pačio barbaro sudeginti galima apžavėti, apakinti, sulėtinti (paskui sudeginti), iškviesti elementala ir užimti barbara (paskui sudeginti). Aplamai visi sorcai ir wizardai jeigu turi daug evocation magijos perduoda priešininkams milžiniškus kiekius žalos tai jeigu mėgsti įveikti prieša solidžiai imk spellcasteri

IQnas
naujokas
naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2009 09 16 16:15

Re:

#84 Standartinė IQnas » 2009 10 17 23:45

Artas1984 rašė:Ach jo - monksai turi improved unarmed strike ir taip toliau featsus...
Bandžiau ir aš už druidą, bet per sunku buvo, tie žvėrių summons ir transformacija į kitus padarus nelabai tepadėjo.
Beje, tiksliai - druid camp, ten kur jie kalbėjo apie turnyrą kažkokiuose ratuose, bet aš buvau paladinas...kas ten tokio?

Su paladinu gerai buvo išmokyti visų featsų, kurie susiję su paprastu longsword, labai daug feats tiko, raktas į sėkmę buvo pasirinkti vienos rūšies ginklą - longsword, išmokti visus įmanomus featsus su tuo ginklu, o perėjus į hordes of the underdark apgreidinti tą ginklą iki nearealaus lygio.

Atsimeni, žaidimo pradžioje buvo tokio orko chata, kur jis pardavinėjo ginklus, ten jei buvai nors kiek craftmaster, jis tau leido patekti pas tą dwarfą apačioj ir už 500 apgreidinti ginklą, bet apsimokėjo apgreidinti tik levus ginklus, papildyme hordes of the underdark tolesnėse kampanijose yra vieta, kur gali apgreidinti ginklą išleisdamas daugiau nei 1000000 tokiam reikalui, nesitikėjau, bet turėjau daug pinigų ir pasidariau iš ginklo ką norėjau. Jo pirkimo kaina buvo 9000000.
Pardavimo 2250000.
Vat kaip labiausiai nustebino mane geimas, galvojau kur aš tuos surinktus pinigus dėsiu? Ir buvo ta vieta - ginklų upgrade blacksmith.
O kaip tau Bastard sword? jo pagrindinė daroma žala 1-10 ne tokia didelė kaip greatsword ar greataxe bet užtat jis laikomas vienoi rankoi

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

Re: Neverwinter Nights

#85 Standartinė Artas1984 » 2009 10 18 00:43

Žmogau, tu citavai mano postus, kuriuos aš rašiau pakankamai senai. Per tą laiką aš IŠMOKAU LOŠTI NWN. Pamišk viską ir ištrink mano senus postus, aš buvau noobas. Kodėl to blet išvis cituoji mano senus postus? Aš dabar visiškai kitaip mąstau, tu gali sekti datą, kad aš blet rašiau tada, o kada dabar..

Aš net nežiūrėjau ką tu ten rašei, nori diskutuot, pradėk naują temą, o ne kask mano senas temas, kur aš dar tik DOMĖJAUSI NWN.

DABAR IR TADA SKIRIASI KAIP DIENA IR NAKTIS...

Nauji klausimai - nauja tema. Išvis reikia rakint nafik šitą 2004 metų temą, kai aš dar sumautas noobas buvau NWN. Rado ką atkast - 5 metų temą...
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių