Morrowind klausimai

Žanro tipai: Rogue, MMOG, jRPG, Hack-and-slash.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
CooLER
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: 2004 08 19 14:51
Miestas: SwampCamp

Morrowind klausimai

#1 Standartinė CooLER » 2004 08 19 22:43

1.Kur rasti Carnius Magnius(Solstheim, ten kur raven Rock statybos)kai reikia jam raportuoti per 5val,ir jis buna isvykes is pilies?
2.Kur tixliai yra Dwemer Box(as randu ir manau iswaikstau wisus ruinus)
........I FEAR WE WILL NOT SURVIVE THEIR NEXT ASSAULT........

Alcante
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2006 01 09 06:00
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Carnius'as ir BlackBox...

#2 Standartinė Alcante » 2006 01 09 06:55

Na, tas dėdulė Karniusas - tikras gudrutis - jei šuoliuosi pėstute, nelabai bespėsi... geriausias būdas - susižinok, kurioje lokacijoje jis bus tuo metu, ir iš anksto į ją pasidaryk teleportą (prieš tai pasižymėk :arrow: reikiamą vietą su "Mark" burtu).

Na, o Dwemer Box rasi, pakalbėjęs su Anatolijum Bla-Bla-Bla-kaip-jį-ten iš apatinio aukšto Balmoros mieste esančioje Karių Gildijoje... po pokalbio šiauši prie paties artimiausio [Mėnesienos Peteliškės aka Moonmoth] karinio forto - į kairę nuo jo prasideda senas nykštukų tiltas, ant kurio tavęs laukia labai piktas, užknisantį skeletą iškviečiantis dėdulė, svaidantis žaibus... Jei jį nukepsi - aukštyn taku ir ties griuvėsiu pradžia staigiai suk į kairę. Ieškok lenktos rankenėlės. Pasuksi - lėk, kiek gali, prie staiga atsiveriančių durų, ir šmurkšt vidun... Kiek nusileidęs, akmenimis pakilk iki antrojo aukšto - čia už geležinių durų ant senos dwemerių lentynos bus tavo išsvajotoji dėžutė... :idea:

P.S. Jei atnešus Anatoliui dėžutę, bus viskas tvarkoj su kai kuriais atributais, priedo prie rakto gali gauti rekomendacinį laišką kitam žymiam nykštukų tyrinėtojui, dirbančiam Nčuleftingo griuvėsiuose... beje, iš jo gali gauti ir visraktį dwarfų durims tame pačiame komplekse, kuriame rasi dėžutę...

Tuo tarpu, pasirodžius TES IV - Oblivion, perėjau prie naujos temos:
http://www.subtitrai.lt/forum/viewforum ... ff68cd56ac :arrow:

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)