Koks jums atrodytu tobulas RPG ?

Žanro tipai: Rogue, MMOG, jRPG, Hack-and-slash.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

#76 Standartinė Kyborgas » 2005 10 11 16:34

Man geriausias būtų Diablo2 tik deja neišeina jo iš niekur parauti :(
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

#77 Standartinė Darkas » 2005 10 11 16:45

Bene tako ftp nerandi ?
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
Artas1984
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:481
Užsiregistravo:2005 09 27 02:23
Miestas:Vilnius

#78 Standartinė Artas1984 » 2005 10 12 16:56

Diablo jokiais būdasi negali pretenduoti į geriausių pozicijas.
Tokie kaip MU skirti arba paaugliams ir vaikams arba daunams.
Gerame RPG turi būti tai, kas yra neverwinternights.
Kai žmogus stokoja intelekto arba tiesiog tingi daug galvoti, jis lošia MU.
Kai žmogus nori paprastesnio RPG, kuriame nori matyti daug veiksmo bet nemėgsta bazarint, jis lošia diablo.

Geras rpg visada bus rimtas rpg. 8)

Lochai giriasi: aš pasiekiau tokį ir tokį levelį ir dabar mano damage yra achujenas... - taip kalba DAUNAI DEBILAI DALBAJOBAI :x

Protingi žmonės giriasi: sugebėjau išspręsti tą galvoskį per pakolkas trumpiausią laiką, arba ~ pasikėliau charisma, išgėriau gėralo, kuris padidina intelligence, išlandžiojęs mepą radau, ko reikia questui ir sugebėjau parduoti tą daiktą kuo patrauklesne kaina vadovaudamasis dialogo seka, stebėdamas kaip kinta quest keeperio reakcija...- maždaug taip aš suprantu gerą rpg, o ne eini ir be tolko dubasini. :?

Scenarijus yra pati stipriausia rpg pusė, jei rpg neturi rimto, intriguojančio scenarijaus, tai ne rpg, o padvėsęs šuo. :evil:

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#79 Standartinė +Ameno+ » 2005 10 12 17:24

Artas1984 rašė: Kai žmogus stokoja intelekto arba tiesiog tingi daug galvoti, jis lošia MU.
ne jie tada losia CS
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#80 Standartinė SaZ » 2005 10 12 20:02

respect Artas :)
tiesa as jau net per betkoky (betkoky ;) )
rpg iskart net paty pirma kart eidamas stengiuosi kiek tik ymanoma daugiau questu ir tt vykdyt kad tik viska yvykdyt bet... taip stengiuosi ir is charakterio koviniu savybiu irgi maximuma isgaut :)
taigi nelabai tikslinga butu sakyti kad visi kas jau ten del nerealiu damage girias jau tokie durniai :)
negi net per tavo neverwinter nights nera smagu kai viskas klojasi kaip is pypkes - visi priesai krenta kaip muses :)
aisku jeigu kalbos apie damage alternatyvos nera tai... taip sutinku... arba zaidimas bukas arba zaidejas bukas :)

Vartotojo avataras
arciux118
naujokas
naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2005 11 13 14:27
Miestas:kaunas

#81 Standartinė arciux118 » 2005 12 18 18:43

linage irgi labai geras :wink: :wink:

Vartotojo avataras
arciux118
naujokas
naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:2005 11 13 14:27
Miestas:kaunas

#82 Standartinė arciux118 » 2005 12 18 18:45

visi sako kad world of warckraft irgi jega 8) 8)

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#83 Standartinė GODhack » 2005 12 18 18:59

Matai virsuj mygtuka "keisti"?
Zinok jis ten ne del grozio.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

KalOnline_Asas
Pranešimai:2
Užsiregistravo:2006 05 19 14:52

#84 Standartinė KalOnline_Asas » 2006 05 19 15:25

butu toks: lb didele aplinka, betkiek lvl daugiausia, reitai vidutiniai nes mazi besina kaip kalonline!!bet vistiek tas zaidas cool!!poto mobai turetu but gerai sukurti ir ju daug....grafika lb gera.....kad galima zvejot bet ne taip kaip per runescape kur viska darrai...man labiausiai patinka mobus kalt....tada galima monstram galvas nukirsti, dar su profesijom, daug visokiu itemu sukurta (kad butu didelis pasirinkimas weaponu ir t.t. ), kad aplinkos butu tikroviskai sukurtos ir daugmaz nesikartotu, butu daug eventu,castle siegu, dar kad visokiu daug bairiu ant chato butu nu pvz. smilu ir t.t. tada kad zaidas nebutu lb baisus kaip per koki doom o monstrai butu ir ghostai bet ir gyvi visokie kariai ir t.t. :wink: dar kad keistusi diena su naktim ir dar visokiu dalyku, smulkmenu.........
KALONLINE VALDO IR VISAI JIS NEATSIBOSTANTIS!!!MAN DAR GERIAU UZ L2!!!!!!!!

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#85 Standartinė Afteris » 2006 05 19 17:27

joo leisk spet losei l2 mazdaug puse metu :)
jauciu laikai save labai geru mmorpg zaideju, nes tu gali uzmust daug mobu :)
man butu idomu pamatyti kaip tu zaidi koki gw arba auto assault su savo mmorpg patirtimi :)
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
hidra40
Pranešimai:2
Užsiregistravo:2006 07 21 20:00
Miestas:vilnius
Susisiekti:

#86 Standartinė hidra40 » 2006 07 21 20:36

runescapas geras tik grafika geresne galetu buti :lol:
norit ussidirbti pinigu (doleriu) spausk
http://www.treasuretrooper.com/133501
jai neaisku rasyk privacia zinute

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

#87 Standartinė Fantasy » 2006 07 21 22:48

nemanau kad Runscape ir WoW tokie ganetinai geri RPG... bet cia tik mano nuomone...
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

vytulis
Pranešimai:4
Užsiregistravo:2006 08 27 14:51

#88 Standartinė vytulis » 2006 08 27 15:24

Na ash isbandziau wow private nu irgaliu pasakyt.... nieko gero nezinau kodel zmones jis taip domina niekaip man nedaeina :/, L2zaidziau 2 nuo kobros serverio atsiradimo tikriausiai atsimenat toky l2 serva sakesi kad but C1forewer na nezinau kaip jiem sekas, nes po to zaidziau BFD bachh bet tada jie prisidirbo o ash buvau 67 lvl spelsingeris tai uzkniso ir isejau i uzsienieciu serva l2reborn ten dideli dideli dideli reitai 15x nu kitaip sakant zaidi ir jauti kaip lvl kyla o ne 1X reitai kur visa diena keli 14 lvl ...,tai vat ten atgyvenau vipe ir poto vel zaidziau pasiekiau 78 hero lvl buvau spelsinger+elemental summoner, nu tada atejo c4 skilai ir pffff elfu buferiai gavo kaskoki bufa kur prideda daug daug casting speed ir m power kitaip sakant kad ir mano castingas buvo 2100~ su pilnais bufais,talum setu ir accumen ginklu( talum setas buvo skolintas ) nu turejau toki bufa arcane agility trumpiau sakant daug casting speed ir apstoviai mazina hp. nu tai vat ta 78lvl pasiekiau ir atsibodo.Kitaip sakant L2 dabar man vima varo net geda daros kad tiek laiko sugebejau kelt lvl ir kas is to??? ogi nieko pardaviau savo acc uz 65lt. Kitaip sakant l2 tikrai nera perfect mmorpg,nes pasiekus max poweri ( nu mano buvo ne max bet nebuvo tokio mobo kurio turedamas neribotus manos buteliukus negaleciau uzmust, neskaitant baiumo ir valako, zakena ir anthara pasiskolines wyrvena galedavau uzverst bet jis nieko nemeta).Diablo 2 idomus tik del savo galybes originaliu itemu setu ir na pusetinu questu, runescape geras tuo kad gali pasirinkti kuo buti , nebutinai mass killeris, mu online is vis knisa jis neturi nieko gero, flyff turi labai linksma grafika :)ir smagu tas kad galima skraidyti ir ten ne vien dangus , kaip l2 bet ir salu visokiu dangui yra, wow labai grazus mishkai, Na zinoma patogi valdymui kamera ir milzinishkas mapas man labai patiktu zaidimas kurio mapas kaip planeta, greitai neapeinamas ir lb lb lb lb lb didelis. te vot ce turbut butu pakenciamas mmorpg kury galeciau zaist jeigu toki zinot mg i vytasl2@gmail.com

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#89 Standartinė Afteris » 2006 08 27 19:47

Artas1984 rašė:Diablo jokiais būdasi negali pretenduoti į geriausių pozicijas.
Tokie kaip MU skirti arba paaugliams ir vaikams arba daunams.
Gerame RPG turi būti tai, kas yra neverwinternights.
Kai žmogus stokoja intelekto arba tiesiog tingi daug galvoti, jis lošia MU.
Kai žmogus nori paprastesnio RPG, kuriame nori matyti daug veiksmo bet nemėgsta bazarint, jis lošia diablo.

Geras rpg visada bus rimtas rpg. 8)

Lochai giriasi: aš pasiekiau tokį ir tokį levelį ir dabar mano damage yra achujenas... - taip kalba DAUNAI DEBILAI DALBAJOBAI :x

Protingi žmonės giriasi: sugebėjau išspręsti tą galvoskį per pakolkas trumpiausią laiką, arba ~ pasikėliau charisma, išgėriau gėralo, kuris padidina intelligence, išlandžiojęs mepą radau, ko reikia questui ir sugebėjau parduoti tą daiktą kuo patrauklesne kaina vadovaudamasis dialogo seka, stebėdamas kaip kinta quest keeperio reakcija...- maždaug taip aš suprantu gerą rpg, o ne eini ir be tolko dubasini. :?

Scenarijus yra pati stipriausia rpg pusė, jei rpg neturi rimto, intriguojančio scenarijaus, tai ne rpg, o padvėsęs šuo. :evil:
artas, o kodel tu lygini mmorpg su single player rpg?sakykim lygink oblivion su neverwinternights ar kazka panasaus, o ne neverwinternights su MU.
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#90 Standartinė SaZ » 2006 08 27 20:09

na afteri...
tavo ziniai nwn dar nemire tik todel kad galima buvo zaisti internetu zaideju sukurtus modulius.
aisku lietuviai apie tai nieko nezino - be orginalaus cdkey internete pazaist nepavyks.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių