Puslapis 1 iš 1
Knight Online
Parašytas: 2004 12 29 21:02
Administratorius
Parašytas: 2004 12 31 08:49
misty fi
man sis geimas nelabai buwau 10 lvl paskui atsibodo rs2 zymiai geriau
Parašytas: 2004 12 31 12:39
SaZ
lineage2 geriau uz knight online .
bet visgi runescape ir uz lineage2 kai kuom geresnis...
runescape yra ka veikti be monstru kapojimo

del panasios priezasties ir world of warcraft yra nerealus...
Parašytas: 2004 12 31 14:38
Slypas
Jeigu pradesit losti runescape nebudami memeberiu jusu nikus tuoj apskamins.
Parašytas: 2004 12 31 14:43
Slypas
Tie memeberiai kur losia profai. Usidetum ir per visa eile pass, bet vietek jie nuskamintu. trumpiau sakant buvau nerealiai atsikales ant runescape ateijnu viena ryta ziuriu patys geriausia rune (nu tie geriausi daiktais vadinami) dinge. Tai va...galit palosti tik del idomumo, nes kai pripranti taij nesinori palikti gero geimo.
Parašytas: 2005 01 06 19:52
vilks
knight online pradejo atsibost...monotonija juoda...l2 geriau,ypach butu gers jei servs butu su dideliu exp,kokiu 50x,neatsibostu greit.
Parašytas: 2005 05 02 17:32
odzis
Slypai. As paneigziu tavo nuomone apie RS memberius. Nebutina buti profu and RS jei nori buti membu. O tavo acc'aunta apskamino kazkaip kitaip. Mano draugas zaide labai ilgai ir nieko neatsitiko. Kad ir as 1 metus zaidziau i nieko.[/img]
Parašytas: 2005 05 02 20:24
+Ameno+
man sitas zaidas gan nuobodus pasrode
Parašytas: 2005 05 02 22:04
SaZ
+Ameno+ rašė:man sitas zaidas gan nuobodus pasrode
man irgi.