Lineage 2 c2

Žanro tipai: Rogue, MMOG, jRPG, Hack-and-slash.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
JokerKNS
naujokas
naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2005 07 27 11:09
Miestas:Kaunas
Lineage 2 c2

#1 Standartinė JokerKNS » 2005 08 02 18:05

Ziuriu kaskur dingo visi forumai apie L2 negi lietuvoi nekas jau nelosia sito nuostabaus zaidimo........ :roll:

kicked: nuostabaus zaidimo?
tokio pobudzio zaidimai labai greitai atsibosta nes ten tik kapot ir kapot priesus...

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#2 Standartinė ZED » 2005 08 02 18:29

tie kas lose forumuose nesilanko nes laiko neturi :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
JokerKNS
naujokas
naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2005 07 27 11:09
Miestas:Kaunas

#3 Standartinė JokerKNS » 2005 08 02 19:47

na netiesa nes as irgi losiu ir laiko tikrai randu, butu noras, o be to forumai yra labai gera vieta kur galima papasakoti apie ta zaidima kuris tau patinka ir mano manimu sio metu yra Nr 1 online zaidimose 8)

Vartotojo avataras
JokerKNS
naujokas
naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2005 07 27 11:09
Miestas:Kaunas

#4 Standartinė JokerKNS » 2005 08 02 19:54

be to matau kad adminas liktai padare prierasa mano 1 zinutei, tai galiu i tai atsakyti kad norin kaska pasiekti sima ziadyme neuztenka vien tik zudyti mobus (nors tai daryti irgi reikai) bet tenka ir papluseti jaigu nori sukurti stipru klana, zinoti ir moketi gerai vistyti savo Chara, o tai jis ir liks nedadarytas, ir apskritai mokety suderinti labai daug daliku nuo prekybos iki diplomatiniu santikiu.... aisku jaigu tu skirsi siam zaidimui 1 val. tai nelabai ka ir suprasi, o be to CS kaip zaidimas savije neturi jokios gilios mintes bet visi zaidzia ir net sukuria klubus ir turnitus daro....

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#5 Standartinė ZED » 2005 08 02 20:04

siaip kiekvienas normalus serveris turi savo foruma kuriame galima diskutuoti apie zaidima, bet siaip jau atsibodes zaidimas jau nes tas pats per tapi, pastovus lagai ir t.t. gerai kol zmoniu nedauk, o kai losi serve kur zmoniu virs 800 buna, ir daugiau tai kartai taip pradeda lagint.... kadangi pats zaidziau si zaidima tai atsitraukti nuo jo galima budavo tik kai servas off arba kai jau visikai atsibosta arba uzstringi su kokiu nors kvestu. klana stipru padaryti nera sudetinga tik reikia geru paklusniu zmoniu, kurie nesavilautu ir klausytu vado isakymu, o jei prisirenka kokiu mazvaikiu i klana tai jau vsio.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#6 Standartinė SaZ » 2005 08 02 20:09

hehe sorry uz yterpta klausimely tavo poste bet
patikek as ta tavo lineage2 loses belenkiek
ir galiu pasakyt kad vienintelis dalykas kuris reikalauja daugiau proto negu laiko+istvermes zudant mobus yra surinkti klana kuriame nebutu daunu.

populiarumas nedaro zaidimo geru!

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#7 Standartinė ZED » 2005 08 02 20:21

taip, tikrai stipru ir gera klana yra sudetinga sukurti ir nekievienas ta padarys , o siaip klana bet kas sukurtu ir iki 5lvl paklet sugebetu. nes tai nera labai sudetinga tik tereikia auksto lvl zmoniu, aisku jis gal butu savotiskai stiprus klanas, bet stirpus klanas dazniausiai nera geras klanas, nes dazniausiai tokie klanai kelia skinasi per kitus, ir is vis tie online zaidimai tiek nusibodo, noretusi kokio nors gero rpg, kad nereiktu rupintis kad kazkas is uz nugaros nukals tave
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
JokerKNS
naujokas
naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2005 07 27 11:09
Miestas:Kaunas

#8 Standartinė JokerKNS » 2005 08 02 20:21

1 del servu cato - taip yra ir as ten irgi bendrauju, bet is kitos puses bent as tikria nezinau tokio zaidimo "Games.lt" bet cia susirasine zmones ir ne tik apie sita zaidima....
2 va nespejom pradeti foruma o jau matosi kad kiek zmoniu tiek ir nomoniu, tai sakot - atsibodo, bet iskarto sau priestaraujat - neimanoma atsiplesti
3 klanas - taip cia viena is sudedamiju ziadimo dliu, ir butent sukurti klana (is paklusniu zmoniu) reikai sugebeti (kur jus tiek tu zmoniu rasit - paklusinu) o bet to zaidimo tikslas yra uzimti Adena, bent kuris nors gali pasigirti kad paseke sita tiksla? As tikrai negaliu.....
is to darau isvada (nebutinai teisinga) kad siem zaidime yra ka veikti ir del ko pasukti galva ir nobodziu jo tikrai nepavadinsi. Lagai - sita problema yra bet kuriam online zaidime, ir L2 cia neko nera ipatingas.

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#9 Standartinė ZED » 2005 08 02 20:26

na antroj tavo pastaboj sakai kad as sau preistarauju nors as taip nemanau :). nes dabar jau nebezaidziu to zaidimo ir atsitraukti nuo jo padejo mokslai, o taip pat padideja lagai del kuriu buvo nebeimanoma zaisti. o visi kas zaidzia si zaidima beveik nuo jo neatsitraukia
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
JokerKNS
naujokas
naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:2005 07 27 11:09
Miestas:Kaunas

#10 Standartinė JokerKNS » 2005 08 02 20:33

:D taip as beveik vienas is tu kurie neatsitraukia (beveik nes reikai ir ant duonos uzdirbti) o kurim serve tu zaidei? as bandziau lituvos servus bet man nepatiko tai zaidziau rusu serve kaskur apie 1500 zmoniu online pastioviai, paskui perejau i rumunu serva nes ten buvo didesni dropai 5x, tiksliai 1000 online pastoviai nes del vietos stokos labai budavo sunku prisijungti (kartai po 0.5 val. kankindavausi) o dabar zaidziu ukraineciu jaigu taip galima pavadinti "seimos" serve nes 500 laisvos ir online vidurkis 300, tai lagai jaigu ir buna tai labai retai.... (iskaitaint ir visus auksciau aprasitus servus)

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#11 Standartinė SaZ » 2005 08 02 20:38

as irgi nesutinku su jo antruoju punktu :)
vien tas faktas kad jau keleta menesiu mano kompe to gruzo ner tai yrodo :P
klanas vienintelis sunkus dalykas tam zaidime.
visa kita paremta kantrumu musant mobus,bei perkant daiktus ir aisku laiku.
del daiktu tai dar yra toks bairis kad daugumoj kitu nauju mmorpg
tokio uzsiknisimo kaip per lineage2 o ka jau kalbet apie koky MU
tai ner nes yra auction houses ;)
nors berods lineage2 jie yra... tik neveikia :D

zodziu sitas zaidimas yra totalus 'grindinimas' .

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#12 Standartinė ZED » 2005 08 02 20:38

as losiau lietuviu serve bfd, bet kartais su draugais kildavo noras pereiti i uzsienio serva, nes su lietuviais zaisti, tai vargas. o kiek buvau sutikes uzsienieciu visi normalus buvo, bent jau gal nenorejo issisokti nes niekas nemego uzsienieciu serve o ypac lenku, nors man tas pats kas zaidzia
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#13 Standartinė SaZ » 2005 08 02 20:41

ZED_ rašė:as losiau lietuviu serve bfd, bet kartais su draugais kildavo noras pereiti i uzsienio serva, nes su lietuviais zaisti, tai vargas. o kiek buvau sutikes uzsienieciu visi normalus buvo, bent jau gal nenorejo issisokti nes niekas nemego uzsienieciu serve o ypac lenku, nors man tas pats kas zaidzia
jop :)
su lietuviais vien bedos...
as tai nekenciu lenku nes jie labai daznai durni internetiniuose geimuose yra. dazniausias pavizdys - pastovus snekejimas lenkiskai.
nu ir tu jam p**k prota daryk ka nori tas vistiek kazkokias pasakas lenkiskas aiskina.

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#14 Standartinė ZED » 2005 08 02 20:45

na tas tiesa lenkai sneka lenkiskai :), bet man tai netrukde, aisq jai negaledavai jokia kita kalba susisneketi tai jau tada leki kuo toliau :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
house
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:532
Užsiregistravo:2005 07 07 20:23

#15 Standartinė house » 2005 08 03 14:53

bet visgi lineage2 krutas geimas :D o del lietuviu tai cia faktas, kaip sakoma lietuvis lietuviui didziausias priesas pvz losiau gan ilga laiko tarpa Lineage13 serve- viskas budavo cool kol neatvarydavo kox lietuvis ir tuoj prasidedavo visokios nsm (varom ta nukalt varom ana p.s. dazniausiai lenka :D ) ir siaip pvz party su lietuviu niekad nevarydavau nes ju gobsumas unreal (as budavau bufferis tad suprantama kad mano itemu dalis priklausydavo nuo party dalyvaujancio warrioro) WOT


LINEAGE2 COOL :!: :!: :!: :D biski prisvaigau bet labai skubejau :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių