MMORPG Top 3

Žanro tipai: Rogue, MMOG, jRPG, Hack-and-slash.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#16 Standartinė GODhack » 2006 07 08 18:45

Liudnoji Avele rašė: 1. na kadangi tu nezaidei privatuose tai ar gali sakyti kad as maciau tik grafika? tikrai ne.
as kitus zaidimus zaidziau privatuose ir maciau kuo jie skiriasi ir kuo panasus nuo globalo. tikrai abejoju kad WoW kaskokia isimtis.
Liudnoji Avele rašė: 2. nezaidziau guildwars? kaip sita dalyka tau yrodyt? papasakot kazka is zaidimo? screenshotu padaryt? ko tu nori isvis?
as ir nesakiau kad tu nezaidei GW (IR isvis tai pirmas kartas kai sitoj temoj paminiu sita zaidima) nesuprantu kam isvis cia tai painioji.
4. dark age of camelot irgi zaidziau privaciuose servuose, be to esu mates realiai kaip losia. zaidimas tikrai puikus.
taip puikus jei nskaiciuosim kainos.
6. kad uzsiroviau su antru postu tai tik del tavo fakto konstatavimo jog visi mokami zaidima yra meslas. nors as cia pats kaltas turbut kad susierzinau tavo situom faktu.
Nevisai supratai ka norejau pasakyti pats moekijimas yra meslas, bet ne pats zaidimas. kita kart pasistegsiu aiskaiu rasyt.
tampu flooderiu ir offtopic rasytoju aisku kad savu noru, turbut megstu pasigincyt su visokiais beprociais. turbut tavo draugu tarpe visokie 'sekspyrai, jezai kristai, ir marijos'.
Kaip tik pats elgiesi taip kaip man liepei nedaryt ankstesnej pastraipoj.
Tai turi omeny kad tik tu gali suda drebt, o as ne? Isivaizduoji kaskokiu iskirtiniu?
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dreigons
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2006 01 18 13:11
Miestas:Kursenai

#17 Standartinė Dreigons » 2006 07 08 19:05

Beje siaip vaiksciodamas po foruma atradau AfterBurner atsiliepima apie EVE :P
pasiskaites supratau, jog sito zaidimo niekad nenoresiu palosti, nes man nemanau, kad patiktu varinet su kosminiais laivais ir ten saudytis nu trumpiau sakant man tai atrodo nelogiska.
pvz kur paprasciausias rpg elementas skillai ( tik nepuk, kad ten ginklai yra kaip skillai, nes visuose games yra atitinkami ginklai tik ant eve juos dedi i laiva kaip supratau.).
Tai ka pradejai lost? Kad taip nuomone pakeitei staigiai. Tu neloses zaidimo ji kritikuoji. Arba isvis tu neloses joa. Tik kazkur tope pamatei kad sedi tas geimsas ir pakeitei nuomone : :lol:

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#18 Standartinė GODhack » 2006 07 08 19:19

Va prigavom dar viena Aveles stiliaus "topo" rasytoja. :)
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#19 Standartinė SaZ » 2006 07 08 19:58

godhack baik rasyt 5 zodziu postus kuriuos jokio paaiskinimo o juo labiau logikos nera.
as ir nesakiau kad tu nezaidei GW (IR isvis tai pirmas kartas kai sitoj temoj paminiu sita zaidima) nesuprantu kam isvis cia tai painioji.
ir maniau kad mano trumpa atmintis:
nes butent tu rasai i topa zaidimus kuriu neesi zaides
susimovei.

savo nepagrystais , kitus nervinanciais zeidzianciais teiginiais
TU provokuoji offtopica ir fleima.
kazkelinta karta jau pasikartosiu - apie savo nuomone ir apie savo rasomus dalykus galiu tik as zinoti. nieko nepagrindes iskart konstatuoji kazkokius nebutus faktus kuriuos matyt tau apsviecia alahas ar dar koks atseit dievas (matyt vardu Hacker). 'tai ir taip aisku' ane? cia mazdaug apie kiekviena tavo pasakyta dalyka turbut tai galima pasakyt. nuo hakinimo, zaidimu ar paprasciausio klausimo 'kas durnesnis?'.
apgailetina.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#20 Standartinė GODhack » 2006 07 08 20:37

Nieks man nieko neapsvicia as skaityt moku ir perskaitau, o perskaityt galima labai daug is taves kuris kisa visiem savo nuomone per visas imanomas vietas. O metodas kaska suzinot perskaitant yra nebudingas ir nesuprantamas tau.

Ir ta mano susimovima tu isivaizduoji tiktai, arba net pats suvoki kad jo nera tik megini vievien kaska dar pripiesti man ir taip atsikirsti.

Duodi kaskokias citatas visikai be jokio tarpusavio rysio ir apacioje rasai ne apie jas.Kokia prasme tai daryti?
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#21 Standartinė SaZ » 2006 07 08 21:26

vien susiejus dvi praejusio posto citatas matos koky absurda ir priestaravima paciam sau visur dedi.

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#22 Standartinė Afteris » 2006 07 08 21:32

Dreigons rašė:Beje siaip vaiksciodamas po foruma atradau AfterBurner atsiliepima apie EVE :P
pasiskaites supratau, jog sito zaidimo niekad nenoresiu palosti, nes man nemanau, kad patiktu varinet su kosminiais laivais ir ten saudytis nu trumpiau sakant man tai atrodo nelogiska.
pvz kur paprasciausias rpg elementas skillai ( tik nepuk, kad ten ginklai yra kaip skillai, nes visuose games yra atitinkami ginklai tik ant eve juos dedi i laiva kaip supratau.).
Tai ka pradejai lost? Kad taip nuomone pakeitei staigiai. Tu neloses zaidimo ji kritikuoji. Arba isvis tu neloses joa. Tik kazkur tope pamatei kad sedi tas geimsas ir pakeitei nuomone : :lol:
losiu guildwars, losiau autoassault (mokamai) losiau city of heroes ir l2 ( globaluose) .
del ko as taip manau apie EVE, tai tik todel , kad as bendravau su keleta zmoniu( lietuviu) kuriems teko zaista ta zaidima ir kurie man viska papasakojo.
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#23 Standartinė GODhack » 2006 07 08 22:14

Liudnoji Avele rašė:vien susiejus dvi praejusio posto citatas matos koky absurda ir priestaravima paciam sau visur dedi.
GW tik vienas zaidimu is triju kurie yra tavo tope ir net ne pirmas, todel jokio priestaravimo cia tarp mano postu VISISKAI nera.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#24 Standartinė SaZ » 2006 07 08 23:59

tai tada isvis nereik rasyt kazkokiu beverciu ir bereiksmiu teiginiu kad ale as aprasineju zaidimus kuriu nezaidziau.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#25 Standartinė GODhack » 2006 07 09 00:23

Tu nezaidei WoW ir 3 vietos irgi nezaidei. vadinasi as rasiau reikmingus ir teisingus(kaip visada) teiginius kad tu i topa savo itrauki zaidimus kuriu nezaidi.

O del to kad nerasytu neteisingai gali perspet ka kita as visad rasau teisingai.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#26 Standartinė SaZ » 2006 07 09 00:33

nezaidziau 'the bbz the * online'. kaip apmaudu.

Vartotojo avataras
Dreigons
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2006 01 18 13:11
Miestas:Kursenai

#27 Standartinė Dreigons » 2006 07 09 11:28

AfterBurner rašė:
Dreigons rašė:Beje siaip vaiksciodamas po foruma atradau AfterBurner atsiliepima apie EVE :P
pasiskaites supratau, jog sito zaidimo niekad nenoresiu palosti, nes man nemanau, kad patiktu varinet su kosminiais laivais ir ten saudytis nu trumpiau sakant man tai atrodo nelogiska.
pvz kur paprasciausias rpg elementas skillai ( tik nepuk, kad ten ginklai yra kaip skillai, nes visuose games yra atitinkami ginklai tik ant eve juos dedi i laiva kaip supratau.).
Tai ka pradejai lost? Kad taip nuomone pakeitei staigiai. Tu neloses zaidimo ji kritikuoji. Arba isvis tu neloses joa. Tik kazkur tope pamatei kad sedi tas geimsas ir pakeitei nuomone : :lol:
losiu guildwars, losiau autoassault (mokamai) losiau city of heroes ir l2 ( globaluose) .
del ko as taip manau apie EVE, tai tik todel , kad as bendravau su keleta zmoniu( lietuviu) kuriems teko zaista ta zaidima ir kurie man viska papasakojo.
Beje i kita mano posta neatsakei.
O dabar apie sita. Kiek matau tau tas EvE visikai nelogiskas ir pns, todel jis tau nepatinka. Ir leidai laisvai nuomone susidaryti kad tu sprendi apie geimsa kurio neloses. (Arba mazai loses).
isvis tu neparasei nei vieno zaidimo kuris galetu lygintis su WoW, GW, EVE, .......
tai prie kom cia ta EvE kisi? :lol: O as galvojau kad tu joa taip nemegsti.

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#28 Standartinė Afteris » 2006 07 09 14:51

zmogau tu kazkoks man keistas.
EVE parasiau todel, kad tarp mmorpg jis yra trecioj vietoj SEIP.Ir kodel sakai, kad as jo nemegstu, as tik sakau, kad MAN jis nesudaro gero ispudzio.



ir dar pskaiciau tavo viena posta ankstecniam puslapi , trumpiau sakant tu teigi jog tai l2 zaidei priwate t.y tu nezaidei l2 :!: tu negali lyginti kazkokio bugovo priwato , kuriame neveikia puse dalyku, puse skillu netaip veikia kaip turetu..... [/quote]
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#29 Standartinė GODhack » 2006 07 09 15:19

Liudnoji Avele rašė:nezaidziau 'the bbz the * online'. kaip apmaudu.
Tai gerai kad nos nepradedi irodinet kad zaidei ko jau buvo galima is taves tiketis.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dreigons
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2006 01 18 13:11
Miestas:Kursenai

#30 Standartinė Dreigons » 2006 07 09 16:18

AfterBurner rašė:zmogau tu kazkoks man keistas.
EVE parasiau todel, kad tarp mmorpg jis yra trecioj vietoj SEIP.Ir kodel sakai, kad as jo nemegstu, as tik sakau, kad MAN jis nesudaro gero ispudzio.



ir dar pskaiciau tavo viena posta ankstecniam puslapi , trumpiau sakant tu teigi jog tai l2 zaidei priwate t.y tu nezaidei l2 :!: tu negali lyginti kazkokio bugovo priwato , kuriame neveikia puse dalyku, puse skillu netaip veikia kaip turetu.....
[/quote]

Jei ka uztenka pilnai pazaist L2j Full C4 serve ir tas pats kaip globalas tik zaideju skaicius skirias. Kaip jau pats sakei kad apie ta EvE nekoki ispudi susidares. Bet jis neprilygsta l2 nes jis kazkokiam webe topose sedi. Viskas aisq apie tave :lol:
Ar esi zaides ta EvE?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių