MMORPG Top 3

Žanro tipai: Rogue, MMOG, jRPG, Hack-and-slash.
Žinutė
Autorius
aghn
Pranešimai:4
Užsiregistravo:2006 07 07 13:32
MMORPG Top 3

#1 Standartinė aghn » 2006 07 07 20:47

Isvardinkite savo manimu Top 3 MMORPG zaidimus :roll:

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#2 Standartinė GODhack » 2006 07 07 23:15

Kadangi mano manymu moketi uz MMORPG yra ismata ir zaisti privatuose irgi ismata tai mano toplistas toks savotiskas:
1)Knight online
2)Starport/Star sonata (tie patys kosminiai kiausiniai tik su skirtingais pavadinimais)
3)Blitz 1941 (kurio angliskai dabar kaip ir nera, bet gal dar bus).
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#3 Standartinė SaZ » 2006 07 08 00:33

sudaryti trejetuka butu sunku:
1. wow - best PvM
2. guildwars - best PvP
3. bbz the * online

ps. godhack tu ir singleplayer zaidimu naujausiu ir kieciausiu nezaidi tai whatever... nu nenori tai nezaidi bet kai vadini mmorpg ismata vien uz mokejima kai tuo tarpu dauguma paprastu zaidimu online geiminimu irgi nulauzt jau nebeeina tai ka ir tuos zaidimus ismatom vadinsi? bullllllllllllllshit

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#4 Standartinė GODhack » 2006 07 08 01:09

Skirk kur zaidimas kuris turi single playeri o kur zaidimas kuris jo neturi.

Be to jei nori bullshit kaip sakai pasieskot tai topinis bulset tavo trejetukas kurio pirmoje vietoje zaidimas kurio net neesi zaides. :lol: ir del 3 vietos abejociau.

As irgi atsizvelgdamas i tavo kritika pakoreguosiu trejetuka:
1)EVE
2)WoW
3)Dark Age of Camelot
px kad tik 1 is situ zaidziau(tavo tokia pat situacija). Dabar skaiciuojam kiek toks malonumas i menesi kainuos. mmmmm..kokie 42$. :) labai smagu. Tikrai labai didelis pliusas ir ner cia ko pergyvent, juk nera kur daugiau tu 42$ visvien isleist. :lol:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#5 Standartinė Afteris » 2006 07 08 01:15

1. WoW
2. Guildwars
3. DAOC
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#6 Standartinė SaZ » 2006 07 08 01:41

GODhack rašė:Skirk kur zaidimas kuris turi single playeri o kur zaidimas kuris jo neturi.

Be to jei nori bullshit kaip sakai pasieskot tai topinis bulset tavo trejetukas kurio pirmoje vietoje zaidimas kurio net neesi zaides. :lol: ir del 3 vietos abejociau.

As irgi atsizvelgdamas i tavo kritika pakoreguosiu trejetuka:
1)EVE
2)WoW
3)Dark Age of Camelot
px kad tik 1 is situ zaidziau(tavo tokia pat situacija). Dabar skaiciuojam kiek toks malonumas i menesi kainuos. mmmmm..kokie 42$. :) labai smagu. Tikrai labai didelis pliusas ir ner cia ko pergyvent, juk nera kur daugiau tu 42$ visvien isleist. :lol:
ummm whatever? man net neidomu ka ten parasei, paskaites pirma sakiny jau pamaciau kad shuda kazkoky vel rasai.
ai va uzmeciau aky aprasineji zaidimus kuriu net nezaides. klounas. :)

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#7 Standartinė Afteris » 2006 07 08 01:49

GODhack rašė:Skirk kur zaidimas kuris turi single playeri o kur zaidimas kuris jo neturi.

Be to jei nori bullshit kaip sakai pasieskot tai topinis bulset tavo trejetukas kurio pirmoje vietoje zaidimas kurio net neesi zaides. :lol: ir del 3 vietos abejociau.

As irgi atsizvelgdamas i tavo kritika pakoreguosiu trejetuka:
1)EVE
2)WoW
3)Dark Age of Camelot
px kad tik 1 is situ zaidziau(tavo tokia pat situacija). Dabar skaiciuojam kiek toks malonumas i menesi kainuos. mmmmm..kokie 42$. :) labai smagu. Tikrai labai didelis pliusas ir ner cia ko pergyvent, juk nera kur daugiau tu 42$ visvien isleist. :lol:
seip isbandyt gali visus games :D nebutina moket pinigu.... as pvz nieko niekad nemokejas ziaudziau kelis mokamus zaidus ( GW ir dabar dar losiu).
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
zio
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:149
Užsiregistravo:2004 11 09 08:44
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

#8 Standartinė zio » 2006 07 08 12:42

1) RO
2) Dofus
3) Maple Story

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#9 Standartinė GODhack » 2006 07 08 14:16

Liudnoji Avele rašė: ummm whatever? man net neidomu ka ten parasei, paskaites pirma sakiny jau pamaciau kad shuda kazkoky vel rasai.
ai va uzmeciau aky aprasineju zaidimus kuriu net nezaides. klounas. :)
Istaisiau tavo mistaipa, nes labai prasme buvo neteisinga su tuo mistaipu.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dreigons
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2006 01 18 13:11
Miestas:Kursenai

#10 Standartinė Dreigons » 2006 07 08 14:22

Nu mano top 3 mmorpg :lol:

1. Lineage2
2. SilkRoad
3. Mu Online

:roll:

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

#11 Standartinė Afteris » 2006 07 08 14:35

Dreigons rašė:Nu mano top 3 mmorpg :lol:

1. Lineage2
2. SilkRoad
3. Mu Online

:roll:
l2 turbut priwate loses ane?
silk road tikrai daug sudinesnis nei koks DAOC , o ka jau lyginti su WoW ar GW , ir isvis tu neparasei nei vieno zaidimo kuris galetu lygintis su WoW, GW, EVE, .......
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#12 Standartinė SaZ » 2006 07 08 14:45

GODhack rašė:
Liudnoji Avele rašė: ummm whatever? man net neidomu ka ten parasei, paskaites pirma sakiny jau pamaciau kad shuda kazkoky vel rasai.
ai va uzmeciau aky aprasineju zaidimus kuriu net nezaides. klounas. :)
Istaisiau tavo mistaipa, nes labai prasme buvo neteisinga su tuo mistaipu.
kodel pakeitei asmeny?
durnius pats rasai apie zaidimus kuriu neesi zaides ir dar bandai sakyt kad as neesu ju zaides?
na taip wowo nelosiau globale, bet jeigu laikau jy pakankamai geru zaidimu net privaciuose servuose tai reiskias globalas yra tikrai geras.
baik shuda malt su savo taipais ir mistaipais kai to tikrai nereikia.
(tavo tokia pat situacija)
du sakiniai:
1. man geriau zinoti.
2. tikedamas vien savim liksi vienas.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#13 Standartinė GODhack » 2006 07 08 15:43

Asmeni pakeiciau i toki kos ir turetu buti, nes butent tu rasai i topa zaidimus kuriu neesi zaides ir niekas daugiau. Tai akivaizdu.

As pirmam poste rasiau zaidimus kuriuos pilnai esu zaides. O jei sekancio posto minties nesupranti tai nieks nekaltas, su laiku protas isivystis daugiau ir suprasi.

O kai dabar tu irodineji kad zaidei bbz the * online tai isvis myzt is juoko norisi. O WoW ka tu losei private tai pamatei zaidimo grafika ir nieko daugiau, as video galiu pasiziuret ir tas pats bus.

Ir galiausiai jei nesugebi suprast ilgesniu nei 5 zodziai postu ir net nesivargini ju skaityt tai nesivargink ir rasyt savo siauru filosofiniu pamastymu kur rasei paskutineje pastraipoje niekam jie tikrai visiskai neidomus.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#14 Standartinė SaZ » 2006 07 08 16:14

Tai akivaizdu.
1. na kadangi tu nezaidei privatuose tai ar gali sakyti kad as maciau tik grafika? tikrai ne.
2. nezaidziau guildwars? kaip sita dalyka tau yrodyt? papasakot kazka is zaidimo? screenshotu padaryt? ko tu nori isvis?
3. bbz online tokio nera ir parasiau tik todel kad pamirsau daoc. kad is juoko vos neapsimyzai tai ir gerai nes tai parasiau kaip ant bairio o jei manei kad as cia rimtai parasiau kad toky losiau tai tu apgailetinas ir neturintis sveiko proto bei humoro jausmo.
4. dark age of camelot irgi zaidziau privaciuose servuose, be to esu mates realiai kaip losia. zaidimas tikrai puikus.
5. eve - nezaidziau nes man nepatinka futuristiniai skraidykliu simuliatoriai su visokiom ekonomikom ir tt, jei to noreciau tai pazaisciau singleplayer koky nors Drift, freelancer , x2,x3 ar dar koky zaidima.
6. kad uzsiroviau su antru postu tai tik del tavo fakto konstatavimo jog visi mokami zaidima yra meslas. nors as cia pats kaltas turbut kad susierzinau tavo situom faktu.
7. filosofijos mano postuose niekada nebuvo ir nebus.
8
su laiku protas isivystis daugiau ir suprasi.
jei nori kad nesisaipytumem is tavo dieviskumo tai nevaidink kazkokio dievo ir baik nuvertint kitus.

tampu flooderiu ir offtopic rasytoju aisku kad savu noru, turbut megstu pasigincyt su visokiais beprociais. turbut tavo draugu tarpe visokie 'sekspyrai, jezai kristai, ir marijos'.

Vartotojo avataras
Dreigons
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2006 01 18 13:11
Miestas:Kursenai

#15 Standartinė Dreigons » 2006 07 08 18:27

AfterBurner rašė:
Dreigons rašė:Nu mano top 3 mmorpg :lol:

1. Lineage2
2. SilkRoad
3. Mu Online

:roll:
l2 turbut priwate loses ane?
silk road tikrai daug sudinesnis nei koks DAOC , o ka jau lyginti su WoW ar GW , ir isvis tu neparasei nei vieno zaidimo kuris galetu lygintis su WoW, GW, EVE, .......
Tu matyt nesupratai temos
Isvardinkite savo manimu Top 3 MMORPG zaidimus
Taip private loses l2. Beje L2j servai jei pamirsai yra ir full c4 (cia tarp kitko kad veliau nekistum to globalo kuris manes isvis nedomina)

Beje tau gal ir tas SRO nepatinka, bet man super mario idomesnis uzh ta tavo WoW...
Beje man nesvarbu ar as parasiau ar neparasiau koki game kurie galetu lygintis su tavo tais tipo topiniais zaidimais.
Ir kita kart pirmiau skaityk tema, o ne kritikuok kitus savo nesamonem.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių