D&D rpg

Žanro tipai: Rogue, MMOG, jRPG, Hack-and-slash.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:
D&D rpg

#1 Standartinė Kovotojas » 2004 06 09 11:34

kas lose bg2 ar icewind dale 2, ka nors panasaus ir kaip patiko?
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

#2 Standartinė Ashitaka » 2004 06 09 13:43

http://www.adom.de/
va shitas pagal DnD taisykles :lol:

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#3 Standartinė SaZ » 2004 06 09 14:56

losiau ice wind dale 2 ir galiu pasakyti kad iki zaidimo 9/10 pagal visus aspektus truksta tik normalios grafikos.
bg2 irgi zaidziau bet mazokai... :?

Vartotojo avataras
Raziel
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:45
Užsiregistravo:2004 03 29 13:16
Miestas:Vilnius

#4 Standartinė Raziel » 2004 06 09 17:15

BG2-vienas is geriausiu mano kada nors zaistu crpg zaidimu. Detalus ir, palyginus su dauguma kitu crpg, gana didelis pasaulis. Gilus ir ytraukiantis siuzetas, ypac jei po BG2 pazaidi dar ir ToB *29* Siaip Razielis kartais pasidomi 'Forgotten Realms' pasauliais, taigi, visa si subkultura yra gana artima man (bet Salvatore tai sux :evil: ). O BG2 ji ir geriausiai atskleista, nei kituose D&D crpg zaidimuose. Icewind Dale, tiek 1, tiek 2 dalys irgi visai neblogos, nors man jos pasirode siek tiek pavirsutiniskesnes ir blankesnes nei BG saga, Icewind Dale daugiau orientuotos y kovas, nors ir ne tiek, kiek yvairus ten hack&slasheriai.

Vartotojo avataras
Default
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:39
Užsiregistravo:2004 03 17 16:32
Miestas:Tokyo

#5 Standartinė Default » 2004 06 09 18:36

Baldur's Gate serijos zaidimai tikrai pakliutu i geriausiu mano zaist RPG (gal net nebutinai i RPG) zaidimu desimtuka. Kartais ir dabar isiinstaliuoju BG2 ir pazaidziu. Tas zaidimas tikra RPG klasika (gaila neteko zaisti ToB). Manyciau kolkas tai sekmingiausias meginimu perkelt D&D i zadimu pasauli. Ji idomu zaisti kiekviena karta is naujo. Icewind Dale (teko zaisti tik antraja jo dali) manes nesuzavejo taip kaip BG. Jame yra tiesiog per daug kovu. Tokio auksto ivertinimo, kaip kicked_assman, jam neduociau. Tam zaidimui truksta elementraraus idomumo. Jis pernelyg ilgas, o siuzetas istemptas. Kartai zaidziant atrodo, kad jis niekada nepasibaigs (tiesa pasakius taip jo ir nebaigiau :)). Taip pat Infinity varikliukas jau ne pirmos jaunystes... Apie pirmaja zaidimo dali girdejau zymiai geresniu atsiliepimu. Gaila, bet zaisti neteko.
Likau nuviltas NWN, kuriame jau buvo per daug hack'n'slash ir per mazai galimybiu (nors pats zaidimas buvo gana smagus zaisti). O ypac likau nuviltas pries gerus metus pasirodziusiu Temple of Elemental Evil. Is jo kureju tikejausi daug daugiau. Pagal visas prognozes turejome sulaukti idealaus zaidimo D&D pasaulyje, o gavome tik antraeili, nuobodu zaidima (nors kovu sistema buvo visai nebloga; kurejai galetu pasimokyti is klaidu ir sukurti kita zaidima pasinaudodami ja ir zaidimo grafiniu varikliuku).
Ligi siol tikiuosi sulaukti gero zaidimo pagal D&D taisykles, taciau po Black Isle bankroto vilciu lieka vis maziau.
Paskutinį kartą redagavo Default 2004 06 09 21:28, redaguota 1 kartą(us).
The C.I.A. is Trying to Kill Me

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#6 Standartinė SaZ » 2004 06 09 19:49

sakau duociau toky yvertinima jei grafika butu gera :wink:

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#7 Standartinė sarua » 2004 06 12 14:45

is D&D zaidimu nesu zaides tik BG ir ICW 1 dalies, o visus kitus zaidziau ir giliai nusivyliau. IWD2 nieko gero, beveik visa laika tenka kovot, pirmas chapteris patiko tik ka buvo mieste siektiek questu o toliau tik pareini i miesta ir issiuncia toliau(del to ko gero ir nebaigiau jo lost). NWN atrode nieko pradzioj bet per daug hack&slasheris man ir gana bukas siuzetas. TOEE kovos tai labai geros kaip kaskas jau sake, bet pasibaigia kova ir neber ka veikt.
...

Vartotojo avataras
Alastor
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:374
Užsiregistravo:2004 07 28 12:00
Miestas:Vilnius

#8 Standartinė Alastor » 2004 08 06 08:39

Tai ka cia niekas nezaides dar vieno DnD zaidimo Panescape Torment? Man visai patiko. O bg 1,2 ir ToB perejau pokelis kartus labai nerealus zaidimai, bet icewind taip ir neteko pazaist :(

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#9 Standartinė SaZ » 2004 08 06 11:48

icewindale 2 ziauriai nuobodus zaidimas. is pradziu atrodo kad kazkas vyksta - puola goblinai, neaisku kas kaip kada, bet kai tave pradeda visi siuntinet y rytus, y vakarus, y siaure, y pietus ir dar bala zino kur
visai nelieka idomumo nes zinai kad priejes miestely , lankysies jame tik kokias 3 minutes kol parduosi visa shlamshta ir vel busi issiustas kitur...

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

#10 Standartinė sarua » 2004 08 06 12:17

Kicked_assman rašė:icewindale 2 ziauriai nuobodus zaidimas. is pradziu atrodo kad kazkas vyksta - puola goblinai, neaisku kas kaip kada, bet kai tave pradeda visi siuntinet y rytus, y vakarus, y siaure, y pietus ir dar bala zino kur
visai nelieka idomumo nes zinai kad priejes miestely , lankysies jame tik kokias 3 minutes kol parduosi visa shlamshta ir vel busi issiustas kitur...
vovo, gryna tiesa. Idomu buva tol reikejo gintis, o paskui, tai tikrai pareini i miesta, kad gautum kita uzhduoti ir parduot shmutkes, gal dar kartais nusipirkt kanors. Kitaip sakant zhaidimas gavosi i diablo labai panashus, tik shiektiek geresnis.
...

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#11 Standartinė Kovotojas » 2004 08 06 13:17

man tai icewind dale2 lb patiko, siektiek sunkesnis uz bg2 ir kovos ydomios, neesme man jame siuzetas, bet kovu tikrai netruksta, man jis nuo bg2 neatrodo baisiai blogesnis
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių