licenzijuoto cd kopijavimas

Diskusijos apie operacines sistemas, tvarkykles ir programas
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
tornado
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2006 05 30 18:32
Miestas:pnwz

#16 Standartinė tornado » 2006 11 15 18:34

pas drauga nusinesiau ta cd is kurio kopinu ir ta cd i kuri kopinu...nu pas ji wiskas puikiai isirase...reiks perinstaliuot tikriausiai nes sakau neatsiranda mygtukas copy,lieka pilkas wisada...

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)