Kaip idiegti linux?

Diskusijos apie operacines sistemas, tvarkykles ir programas
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Lama
naujokas
naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:2005 06 29 13:19
Kaip idiegti linux?

#1 Standartinė Lama » 2005 07 07 13:11

Tai va, parsisiunciau redhat 9.0 linux'us viska perkeliau i cd, bet nzn kaip instalint.Dar bandziau diskeli paleidimo susikurt, tada jau pasileido instaliacija,bet nenuskaite disku ish kuriu reikia diegti. Tai gal kas zinote kame problemos? Buciau labai dekinkas uz pagalba :?
Ne, ash- ne hakeris, tiesiog blogai ishsimiegojau...

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#2 Standartinė Laurynas » 2005 07 07 13:27

Lameri kam tau tie linuksai. Juk Lamerris ir Linuxai - nesuderinami dalykai. Turesi daug bedos ir parkiu bus. Nusipirk pries tai didele knyga 1000 puslapiu Linux for dummies ar Ucebnyj kurs "Linux za 12 casov".

Vartotojo avataras
Azathoth
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:83
Užsiregistravo:2004 08 08 14:51
Miestas:centre of Chaos

#3 Standartinė Azathoth » 2005 07 07 13:33

Laurynas rašė:Lameri kam tau tie linuksai. Juk Lamerris ir Linuxai - nesuderinami dalykai. Turesi daug bedos ir parkiu bus. Nusipirk pries tai didele knyga 1000 puslapiu Linux for dummies ar Ucebnyj kurs "Linux za 12 casov".
:D ne kad zhmonishkai padeti nezhinanchiam, bet reikia ji ish...avoti ir pavaizduoti kieta.
I am a man who walks alone
And when I'm walking a dark road
At night or strolling through the park

When the light begins to change
I sometimes feel a little strange
A little anxious when it's dark

Have you run your fingers down
the wall
And have you felt your neck skin crawl
When you're searching for the light?

Vartotojo avataras
Lama
naujokas
naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:2005 06 29 13:19

#4 Standartinė Lama » 2005 07 07 15:35

Laurynas rašė:Lameri kam tau tie linuksai. Juk Lamerris ir Linuxai - nesuderinami dalykai. Turesi daug bedos ir parkiu bus. Nusipirk pries tai didele knyga 1000 puslapiu Linux for dummies ar Ucebnyj kurs "Linux za 12 casov".
Thnx for help...:?

Knyga jau turiu panasaus storio,ten kaip instaliuot parasyta, bet kadangi ash parsisiunciau tuos linux tai jie ne tokie pat kaip pirkti. Ten raso kad geriau juos pirkt, nes pirktiniuose jau viskas paruosta diegimui, bet kadangi visus pinigus isleidau ant knygos :D tai teko siustis... O parsisiuntus ir viska sukelus i cd neprasideda diegimas kaip turetu, todel nzn ka daryt...

Jei kas padetu butu labai malonu...
Ne, ash- ne hakeris, tiesiog blogai ishsimiegojau...

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#5 Standartinė Laurynas » 2005 07 07 16:39

Ar tik nebus toks atvejis, kaip mano kaimynui maziukui Dainiuxui.

Nusipirko zmogelis ACME kompaktus tuos papigiai dar seno tipo kur is desimt visada du neveikia. Ir irase vienam mano draugui. Butent ir pasitaike toks sutapimas kad pirmas instaliacinis CD isikepe bugovas. Tam draugui taip pat nepavyko instaliuoti Linukso. Speju kad ir pastave bugovas, arba kas labai tiketina subraizytas kompaktas. Padaryk testa ar nuskaito irasymo softas. Taip pat bandyk leist is RW CD-ROM'o, nes bo geriau nuskaito.

Vartotojo avataras
Lama
naujokas
naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:2005 06 29 13:19

#6 Standartinė Lama » 2005 07 07 23:28

Laurynas rašė:Ar tik nebus toks atvejis, kaip mano kaimynui maziukui Dainiuxui.

Nusipirko zmogelis ACME kompaktus tuos papigiai dar seno tipo kur is desimt visada du neveikia. Ir irase vienam mano draugui. Butent ir pasitaike toks sutapimas kad pirmas instaliacinis CD isikepe bugovas. Tam draugui taip pat nepavyko instaliuoti Linukso. Speju kad ir pastave bugovas, arba kas labai tiketina subraizytas kompaktas. Padaryk testa ar nuskaito irasymo softas. Taip pat bandyk leist is RW CD-ROM'o, nes bo geriau nuskaito.
Atvejis deja netox,nes bandziau ant triju rusiu cd rasyt. Man atrodo kad reik padaryt kazkoki boot cd ar kazka panasaus,nes jis neveikia perkrovus kompa,o turetu... :? Dar bandziau pasidaryt paleisties flopika, taip kaip raso knygoj, pasileidzia instaliacija tada pasirenku kalba ir tada reik pasirinkt ish kur instalint, pasirenku CD-ROM, bet jo paprasciausiai neskaito, raso insert...
Dar banziau pasirinkt kad ish hardo rasytu, parasau direktorija kur tie linuxai yra bet netinka... Gal kaip nors kitaip rasyt ta direktorija reik, nzn... Siunciausi linuxus ish ftp://ziedas.ktu.lt man atrodo kad ten viskasm ok turetu but, visi failai yra lyg nieko netruxta...

Padekit :? :? :(
Ne, ash- ne hakeris, tiesiog blogai ishsimiegojau...

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#7 Standartinė GODhack » 2005 07 08 00:09

Nu nezn labai lengva viskas, tik linuxu visokiu yra. Kai naujokui tai siulyciau "Debian" sako, kad ten panasiausia i windoze, nors man tai nlb.

ten nei kiek nesunkiau irasyt nei xp:
1) isirasai linux OS i CD
2) formatini harda
3) CD-ROM darai BIOS'e "primary boot device"
4) idedi cd ir restart
5) toliau jau net 1mokui mokanciam anglu viskas gautusi, jei CD tikrai geras.

Jei senos ver. Linuxai tai ten susikta biski geraiu su jom neprasidek.
Jei nenori atsisveikint su geimais ir neturi antro PC irgi su Linuxais neprasidek. WIN XP ir NIXAI nelabai susiderina vienam kompe.



Paveikslėlis
Be in the wining team use Linux :!:

Jei kas ziuri i sita teksta is Linux OS tai sveikinu, jus nenaudojat nei VIENOS prekes is DeBilo Geitso slamsto rinkinio.
Ir DeBilas Geitasas patenkintas, nes jus is jo nepavoget nei 1ct.
WOT pagerbt Lama reik, o ne saipytis :evil:

Vartotojo avataras
Lama
naujokas
naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:2005 06 29 13:19

#8 Standartinė Lama » 2005 07 08 11:51

Tas ir yra kad viska surasau i cd ir nepaleidzia install... Gal del windows'u nesigauna... ,nes noriu kad butu ir linux ir windows ,todel kad dar kompu naudojasi tevas :evil:
Ne, ash- ne hakeris, tiesiog blogai ishsimiegojau...

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

#9 Standartinė Mutant » 2005 07 08 12:34

GODhack rašė: Paveikslėlis
Be in the wining team use Linux :!:

Jei kas ziuri i sita teksta is Linux OS tai sveikinu, jus nenaudojat nei VIENOS prekes is DeBilo Geitso slamsto rinkinio.
Ir DeBilas Geitasas patenkintas, nes jus is jo nepavoget nei 1ct.
WOT pagerbt Lama reik, o ne saipytis :evil:
Linuxus del Patrijotizmo nebent naudot siaip su jiais nieko per daug doro nepadarysi nes greit pajusi stygi mazai kas veix
aisq yra tu emuliatoriu bet tai neverta ypac tokiam lamai :wink:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#10 Standartinė GODhack » 2005 07 08 17:20

Kaip jau sakiau Lin ir Win vienam kompe netelpa del HDD formato, Linx veikia tik ant FAT32, be to turi buti "skaldytas" HDD, o vin nors ir weik ant fat, bet atrodo neveik DOS ir kai kurios kitos galimybes, be to iskyla laisvos vietos problema...

O del galimybiu, tai Linuxai neturi DirectX ar kaskokio sito dalyko analogo tai VIENINTELIS ju atsilikimas nuo win, turiu priminti jog buten del DX ir del jam pritaikytu naujos katos geimu tokiu kaip "microsof combat flight sim 95'" ir "age of empires" WIN95 versija istume kone vienintele ir pagrindine savo konkurente "Norton comander". Galima sakyt windoze uzvalde pasauli per vaiku sirdeles. Imant apskritai nortonas, buvo zimiai geresne OS nei 95 windoze.

ir dabar Lin geresne OS ne winXP, tik nepritaikyta geimam.

Vartotojo avataras
Lama
naujokas
naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:2005 06 29 13:19

#11 Standartinė Lama » 2005 07 09 00:07

Man geimai paskutinej vietoj...

Jeigu nebutu to tevo prie kompo... :evil:
Ne, ash- ne hakeris, tiesiog blogai ishsimiegojau...

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

#12 Standartinė Mutant » 2005 07 09 00:11

Lama rašė:Man geimai paskutinej vietoj...

Jeigu nebutu to tevo prie kompo... :evil:
Paklausiu Topini klausima

Ka tu planuoji daryt su linuxais ?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lama
naujokas
naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:2005 06 29 13:19

#13 Standartinė Lama » 2005 07 09 17:23

Mutant rašė:
Lama rašė:Man geimai paskutinej vietoj...

Jeigu nebutu to tevo prie kompo... :evil:
Paklausiu Topini klausima

Ka tu planuoji daryt su linuxais ?
Noriu mokytis programuot ir pan.girdejau linuxuose tai geriau nei windowsuose. Beto jau nusipirkau knyga tai visvien pereisiu prie linux.Ir savo nuomones nesiruosiu keist, kad ir kiek jus mane atkalbinetumete :!:


Ash paprasciausiai prasau pagalbos, o ne klausimu kam ash juos naudosiu ir
ne tam, kad suzinociau kox ash lama...
Ne, ash- ne hakeris, tiesiog blogai ishsimiegojau...

funky
Pranešimai:2
Užsiregistravo:2007 02 26 13:31

#14 Standartinė funky » 2007 02 26 13:34

koki formata parsisiuntei iso ar rar? aisku geriau iso :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių