Draiveriai

Diskusijos apie operacines sistemas, tvarkykles ir programas
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#31 Standartinė SaZ » 2005 10 20 16:07

is oficialaus saito tai ypac saugu.
nors as ziauriai pasitikiu ir omegadrivers.net - todel kad zmogus jau ilgai uzsiima driveriu configuravimu.

pakenkti gali bet tik del savaime suprantamos priezasties - driverius gamina zmones o zmogus nera masina tai gali suklysti ir palikti driveriuose kazkokia klaida vadinamajy 'buga'. bet kai ati.com yra pasaulinio lygio ir nerealiai daug uzdirbanti kompanija tai abejoju ar net ir smulkius 'bugus' jie gali sau leisti.
taigi bedu neturetu buti is ten siunciantis.

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#32 Standartinė Justuxe » 2005 10 20 17:59

kicked rašė:is oficialaus saito tai ypac saugu.
nors as ziauriai pasitikiu ir omegadrivers.net - todel kad zmogus jau ilgai uzsiima driveriu configuravimu.

pakenkti gali bet tik del savaime suprantamos priezasties - driverius gamina zmones o zmogus nera masina tai gali suklysti ir palikti driveriuose kazkokia klaida vadinamajy 'buga'. bet kai ati.com yra pasaulinio lygio ir nerealiai daug uzdirbanti kompanija tai abejoju ar net ir smulkius 'bugus' jie gali sau leisti.
taigi bedu neturetu buti is ten siunciantis.
prisimenu kad pas mane kompe nejo filmai, tai kompiuteristas sake kad kazka padariau rasant draiverius.
Keista, dariau taip kaip visada...only next
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#33 Standartinė Justuxe » 2005 10 25 14:15

ei gal kas zinot kas tas updates, po kazkokio pasikrovimo prie laikrodzio, islindo instaliacija dar zemiau lenteles parasyta windows found 8 updates.
Man instaluoti ar ne?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#34 Standartinė SaZ » 2005 10 25 14:22

del tu filmu tai nieko nuostabaus kad kazkas netaip gavos.
atsimenu atsisiunciau kazkoky 'all codecs' suduka kad tipo rodytu viska ant windows media player. tai isvis ten suluzo viskas :)

updates tai yra atnaujinimai windowsam. as tai uzsistates kad automatiskai jie atsisiustu o instaliuotusi kai isjungiu kompa.

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#35 Standartinė Justuxe » 2005 10 25 14:23

kicked rašė:del tu filmu tai nieko nuostabaus kad kazkas netaip gavos.
atsimenu atsisiunciau kazkoky 'all codecs' suduka kad tipo rodytu viska ant windows media player. tai isvis ten suluzo viskas :)

updates tai yra atnaujinimai windowsam. as tai uzsistates kad automatiskai jie atsisiustu o instaliuotusi kai isjungiu kompa.
jo man buna kai isiungineju kompa raso ant melino fono kad instaliuojasi updates, kompiuteris pats atsijungs automatiskai.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#36 Standartinė Justuxe » 2005 11 14 16:26

kicked kurioje vietoje yra tas draiveris kuri man pasiuliai?

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#37 Standartinė SaZ » 2005 11 14 18:35

www.omegadrivers.net
kairej pusej yra toks islendantis menu tai ten pasirenki
pagal save - ATI arba Nvidia .
uzkrovus puslapiui virsuje pamatysi geltonom raidem operaciniu sistemu sutrumpinimus - pasirink XP.
tada uzkraus kita puslapy ir jame jau pasirenki download.

tiesa jeigu pas tave ATI vaizdo korta tai dar nepatariu siustis nes kazkodel biski delsia(net pora dienu :) ) ir neisleidzia 'suomegintos' tu draiveriu versijos :)

nu nezinau ar ka supratai... nemoku gerai reikst minciu :)

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#38 Standartinė Laurynas » 2005 11 14 23:00

~Justuxe~ rašė:ei gal kas zinot kas tas updates, po kazkokio pasikrovimo prie laikrodzio, islindo instaliacija dar zemiau lenteles parasyta windows found 8 updates.
Man instaluoti ar ne?
Jei windows legalus - instaliuok, jei nelegalus visai imanoma kad tu updeitu neduos siustis, arba kas blogiausiai deaktyvuos tavo windowsus.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#39 Standartinė SaZ » 2005 11 14 23:17

ai kad su tais nelegalumais tai man jau isvis neaisku zinok...
atsimenu draugas atsineshe kito draugo orginalius xp windowsus.
susirashiau ,viskas ok...
kazkada veliau bandziau is microsoft puslapio kazka siustis(man rodos microsofto antivirusa) ir pradejo kazka knist prota kad tipo nudisablintas supportas nes kazkas praneshe apie cdkey pavogima. (ar kazkas panasaus... dabar nebeprisimenu jau)
o gi bl... windowsai yra zmogaus kury as pazystu tai kaip cia taip isvis ?
dar vienas dalykas del kurio pradedu nepasitiketi microsoftu :)
aisku cia offtopic bet kad jau apie updeitus and nelegaliu windowsu uzsiminei...

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#40 Standartinė Lioniax » 2005 11 14 23:30

:D Nepasitiki Microsoft? :D Manau tau idomu bus paskaityt si straipsni (jei dar neskaitei...):
http://nkm.lt/index.phtml?lst=article&a ... cle&id=713

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#41 Standartinė SaZ » 2005 11 15 00:31

filthy rats :P

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#42 Standartinė Laurynas » 2005 11 15 00:33

Man tai isvis pradejo nepatikti, tai kad visi downloadai dabar microsofto pagei padaryti per ActiveX. Anksciau to nebuvo. Bilas nori kontroliuoti visus. Suteikdamas ActiveX priejima tu suteiki faktiskai visiska priejima prie savo kompiuterio. Tai yra totalus blogis. Salin korporacijas!

Pas mane siandien visai keistas dalykas, nuejau i mikrosofto page updeitu daryt. Ir raso, kad IE setinguose turiu ijungti viena reiksme, pasiziuriu ogi ijungta. Refresinu updeitu page, vel ta pati erora meta. Pasiziuriu vel IE setingus - viskas ciki. Net numusu setingus ant defolto - vistiek tas pats.

Nors siandien vienas tipas rode, kaip ten apgauti galima ta page, ten urlo galune reikia nukirsti ir visi updeitai eina. Tik va ziurejau, bet neisidemejau. Realiai parode, kaip tas daroma ir visus updeitus atpute - nekeisdamas Windowsu serijinio numerio.

Keisciausia, kad microsoft per tiek metu nesirupino IE saugumu, ir kaip yra narsykle bagova taip ir yra. SP3 IE jau keli metai nesugeba padaryti. Keikia visa pasaulio Interneto narsytoju bendruomene, o kaip nesugeba narsykles saugios padaryt - taip nesugeba.

Aspkritai naujausiose win versijose turejo buti panaikintas toks dalykas kaip ActiveX - kuris visiskai nepasiteisino ir tik bedu zmonem atnese.

Jei nori buti saugus ir naudoti IE narsykle nebeuztenka tureti gera antivirusine, gera ugnesiene ir kelias anti spyvare programas - dabar butina tureti anti ActiveX apsauga su nuolatiniu veikimu.

Pastebejau kad n useriu pakimba netgi at tokiu lenteliu yes, no. Kai paspaudziant no ivyksta piktybinio ActiveX skripto aktivacija.

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#43 Standartinė Justuxe » 2005 11 15 12:12

kas ten per failai cookes papkeje? Jie reikalingi?

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#44 Standartinė Laurynas » 2005 11 15 12:53

~Justuxe~ rašė:kas ten per failai cookes papkeje? Jie reikalingi?
http://www.gamezone.lt/diskusijos/viewt ... 6314#66314

Na cia siap apie draiverius reiketu toliau kalbeti.

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#45 Standartinė Justuxe » 2005 12 25 13:40

Dauguma man sako kad pries rasant naujus draiverius reiketu istrinti senus, bet kaip man tai padaryti? per Control Panel nieko neradau, ar galima juos rankiniu budu istrinti? Jie sedi visi ATI papkeje ieinant i C diska.

Ir dar ar galeciau siustis draiverius windows XP Professional is www.ati.com svetaines... o ne tik is XP? nepakenks kompui?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių