Puslapis 1 iš 2
Kokiu žodynu naudojatės ?
Parašytas: 2004 03 12 19:48
DVD
Noreciau suzinot kokiu zodynu naudojates. Nes ash turiu nedideli ir man reiketu didesnio zodyno.
Noreciau suzinot jusu nuomone.
Parašytas: 2004 03 12 19:53
HeXeS
As naudoju WINLED

Parašytas: 2004 03 12 20:33
Cooper
ALKONA. Moksej sake WINLED'u nesinaudot, nes atseit nezinai kuria reiksme tinka.
Parašytas: 2004 03 12 21:12
HeXeS
ALKONE tiktai anglu kalba

Parašytas: 2004 03 18 19:10
Xolen
LED
Parašytas: 2004 03 22 19:04
Cooper
Dabar Alkonu ir WINLED.
Parašytas: 2004 03 22 20:58
Laurynas
Naudojuosi tik Alkonu, taciau turiu:
1. E-promt Professional Eng-Rus v6.0.0.300
2. Tolkovyj Slovar Russkogo Jazyka
3. Win Led 3.3
4. Open Office
5. Magic Gooddy 98
6. Win Led 3.3
Led'o apimtis nesudaro alkono apimciu net 10% - todel jo man jo tikrai nepakanka.
E-promt Professional Eng-Rus v6.0.0.300 - yra daug didesnis ir profesionalesnis uz Alkona - taciau lietuviu kalba priimtinesne.
Siuo zodynu naudojuosi krastutiniu atveju - kai reikiamo zodzio vertimo nerandu Alkone.
Parašytas: 2004 03 23 15:28
Cooper
Magic goody labiau tinka tekstus versti, viena zodi nelabai, nes tada tik viena reiksme parodo.
Parašytas: 2004 03 23 17:57
Kovotojas
mokausi as anglu kalba (inagininkas) ir man alkono uztenka
Parašytas: 2004 03 27 23:27
Cooper
Alkono visada uzteks.
Parašytas: 2004 04 07 14:28
DVD
nu daba ash naudoju tildes biura.
Parašytas: 2004 04 07 15:25
Cooper
2004 ar 2001?
Parašytas: 2004 12 11 22:33
GOTEN
Cooper rašė:2004 ar 2001?
as istrynaiiu alkona is kur ji gaut
Parašytas: 2005 12 29 15:56
Laurynas
Girdejau jau Ankonas vadinasi Anglonas ir isejo nauja versija. Gal kas turi/naudojasi, ka papasakot gali?