Puslapis 1 iš 2
licenzijuoto cd kopijavimas
Parašytas: 2006 11 14 18:46
tornado
reikia persirasyt windowsu kompakta...bet jis legalus ir neleidzia jo perrasyt...su nero kazkada buwau kazkokia licenzija nuemes su rezimu simulation.gal zinot kas koki kita unlockeri ar programa leidziancia legalius cd perrasyt?bent jau pawadinima mestelkit
Parašytas: 2006 11 14 19:17
zigzag
nu mana pusbratkis kai is legaliaus diko kopino viskas buvo ok
Parašytas: 2006 11 14 19:26
tornado
pas mane nero tas naujausias atrodo ,gal del to neleidzia...? pasirenki simuliation,ir neleidzia,,,
Parašytas: 2006 11 14 19:39
^Paulius^
O ka tiksliai raso, kai neleidzia

Parašytas: 2006 11 14 19:46
tornado
supranti idedu windows compacta i cdroma,ijungiu nero,pasirenku copy disc (advanced --> simulation ) ir neatsiranda copy buttonas...
Parašytas: 2006 11 14 20:01
^Paulius^
O pas tave nero yra 7 versija, ar ne, nes pabandziau paziuret, man atsiranda tas copy mygtukas (pas mane 7 versija) (nors pas mane Windows'u kopija). Ir dar: tu spaudi copy CD ar copy DVD. Ir isvis: tu paleidi ikona pavadinimu NeroStartSmart

Parašytas: 2006 11 14 20:09
tornado
7 nero (nu tas typo naujausias) ...tie windowsai jau yra yrasyti i kompakta cd-r bet su wisom licenzijom,net nezinau kas draugui ir kaip perrase windowsus i paprasta cd-r,tai as db tuos windowsus is to cd-r noriu i sawo cd-r isirasyt...copy cd spaudziu...ir kad spaudziu NeroStartSmart tai faktas...kame cia esme kad nenori kopijuot?
pazystamas siulo pabandyt senesni nero...pvz 6...lb laiko daug uzims...kol parsisiusiu,ana instal,po to sita wel instal is naujo,,,o jei nieko nepawyks..
Parašytas: 2006 11 14 20:46
^Paulius^
Siaip turetu veikt ir su 7 versija (pats bandziau)

Parašytas: 2006 11 15 17:10
tornado
supranti...kazkas pasidare...nei legalaus cd nebekopina...copy disc funkcija nebeweikia atrodo,muzikos cd norejau pabandymui i kita perkopijuot...net neatsiranda copy mygtukas...net neswarbu renkies simuliacija ar ne...kazkas nebegerai...
Parašytas: 2006 11 15 17:18
^Paulius^
Pabandyk perinstaliuot nero, o jeigu nepades pabandyk spausti ne copy cd, o visus failus is kompakto perkelk i harda, o po to spausk burn cd ir pazymek visus tuos failus.

Parašytas: 2006 11 15 17:19
zigzag
^Paulius^ rašė:Pabandyk perinstaliuot nero, o jeigu nepades pabandyk spausti ne copy cd, o visus failus is kompakto perkelk i harda, o po to spausk burn cd ir pazymek visus tuos failus.

logiska
Parašytas: 2006 11 15 17:23
^Paulius^
zigzag rašė:^Paulius^ rašė:Pabandyk perinstaliuot nero, o jeigu nepades pabandyk spausti ne copy cd, o visus failus is kompakto perkelk i harda, o po to spausk burn cd ir pazymek visus tuos failus.

logiska
Logiska, bet reciau pavyksta, negu copy CD.

Parašytas: 2006 11 15 17:24
zigzag
nu as nesu susidures.paspaudziu copy cd ir viskas ore
Parašytas: 2006 11 15 17:43
zigzag
neduok dieve esi is mano sules ir eini i mano sule.tada as tavi pagaiciau ir i shules toleta zemyn galva nuleisciau
Parašytas: 2006 11 15 17:57
Dreigons
O tau geriausiu atveju Ban, o kas blogesnio gali buti tai nzn
