[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •licenzijuoto cd kopijavimas
Puslapis 12

licenzijuoto cd kopijavimas

Parašytas: 2006 11 14 18:46
tornado
reikia persirasyt windowsu kompakta...bet jis legalus ir neleidzia jo perrasyt...su nero kazkada buwau kazkokia licenzija nuemes su rezimu simulation.gal zinot kas koki kita unlockeri ar programa leidziancia legalius cd perrasyt?bent jau pawadinima mestelkit

Parašytas: 2006 11 14 19:17
zigzag
nu mana pusbratkis kai is legaliaus diko kopino viskas buvo ok

Parašytas: 2006 11 14 19:26
tornado
pas mane nero tas naujausias atrodo ,gal del to neleidzia...? pasirenki simuliation,ir neleidzia,,,

Parašytas: 2006 11 14 19:39
^Paulius^
O ka tiksliai raso, kai neleidzia :?:

Parašytas: 2006 11 14 19:46
tornado
supranti idedu windows compacta i cdroma,ijungiu nero,pasirenku copy disc (advanced --> simulation ) ir neatsiranda copy buttonas...

Parašytas: 2006 11 14 20:01
^Paulius^
O pas tave nero yra 7 versija, ar ne, nes pabandziau paziuret, man atsiranda tas copy mygtukas (pas mane 7 versija) (nors pas mane Windows'u kopija). Ir dar: tu spaudi copy CD ar copy DVD. Ir isvis: tu paleidi ikona pavadinimu NeroStartSmart :?:

Parašytas: 2006 11 14 20:09
tornado
7 nero (nu tas typo naujausias) ...tie windowsai jau yra yrasyti i kompakta cd-r bet su wisom licenzijom,net nezinau kas draugui ir kaip perrase windowsus i paprasta cd-r,tai as db tuos windowsus is to cd-r noriu i sawo cd-r isirasyt...copy cd spaudziu...ir kad spaudziu NeroStartSmart tai faktas...kame cia esme kad nenori kopijuot?

pazystamas siulo pabandyt senesni nero...pvz 6...lb laiko daug uzims...kol parsisiusiu,ana instal,po to sita wel instal is naujo,,,o jei nieko nepawyks..

Parašytas: 2006 11 14 20:46
^Paulius^
Siaip turetu veikt ir su 7 versija (pats bandziau) :?

Parašytas: 2006 11 15 17:10
tornado
supranti...kazkas pasidare...nei legalaus cd nebekopina...copy disc funkcija nebeweikia atrodo,muzikos cd norejau pabandymui i kita perkopijuot...net neatsiranda copy mygtukas...net neswarbu renkies simuliacija ar ne...kazkas nebegerai...

Parašytas: 2006 11 15 17:18
^Paulius^
Pabandyk perinstaliuot nero, o jeigu nepades pabandyk spausti ne copy cd, o visus failus is kompakto perkelk i harda, o po to spausk burn cd ir pazymek visus tuos failus. :wink:

Parašytas: 2006 11 15 17:19
zigzag
^Paulius^ rašė:Pabandyk perinstaliuot nero, o jeigu nepades pabandyk spausti ne copy cd, o visus failus is kompakto perkelk i harda, o po to spausk burn cd ir pazymek visus tuos failus. :wink:
logiska

Parašytas: 2006 11 15 17:23
^Paulius^
zigzag rašė:
^Paulius^ rašė:Pabandyk perinstaliuot nero, o jeigu nepades pabandyk spausti ne copy cd, o visus failus is kompakto perkelk i harda, o po to spausk burn cd ir pazymek visus tuos failus. :wink:
logiska
Logiska, bet reciau pavyksta, negu copy CD. :)

Parašytas: 2006 11 15 17:24
zigzag
nu as nesu susidures.paspaudziu copy cd ir viskas ore

Parašytas: 2006 11 15 17:43
zigzag
neduok dieve esi is mano sules ir eini i mano sule.tada as tavi pagaiciau ir i shules toleta zemyn galva nuleisciau

Parašytas: 2006 11 15 17:57
Dreigons
O tau geriausiu atveju Ban, o kas blogesnio gali buti tai nzn :lol: