Lėktuvu bilietų užsakymo programa

Diskusijos apie operacines sistemas, tvarkykles ir programas
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
kiskiss
Pranešimai:9
Užsiregistravo:2007 01 16 23:06
Lėktuvu bilietų užsakymo programa

#1 Standartinė kiskiss » 2007 01 16 23:14

Man reiketu tokios programos kuris pati ieskoti tam tikro man nustatyto lektuvo bilieto visa diena ir atradusi bilieta uz 1 ar 200lt ji automatiskai uzsakytu. Ir pvz jei tas bilietas yra uz 201 lt tiesiog per nauja rinktu ta pati ir tol kol atras butent ta bilieta su butent ta nustatyta kaina. Ar yra panasi programa kuri sugeba sita padaryti? Jei nera ar sunku ja sukurti ir su kokiomis kalbomis reiketu kurti?

Nelabai moku reiksti mintis bet gal supratote :)

Vartotojo avataras
^Paulius^
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:718
Užsiregistravo:2006 10 02 13:52
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#2 Standartinė ^Paulius^ » 2007 01 17 13:07

Nemanau, kad tokia programa yra. O programuoti gali bet kokia programavimo kalba. :P

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

#3 Standartinė oxigen » 2007 01 17 17:59

Tokios programos nėra, bent jau mano nuomone. Tokią sukurti irgi būtų gana sunkokia, nes apti turėtų jugntis prie įvairių tinklapių, paskui juos refreshinti ir panašiai, o dar užsakinėti, pildyti anketas... :/
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#4 Standartinė Laurynas » 2007 01 17 22:54

Tokia programa yra. Taciau tik uzsienyje esanciu aviakompaniju bilietu uzsakymams. Ji mokama. Vienoje kelioniu agenturoje teko matyti. Taigi uz dyka tokios programos negausi, reikia moketi. O lietuviska programa butu imanoma sukurti, tik is pradziu reiketu susitarti su lietuvisku interneto tinklapiu teikianciu bilietu rezervavimo paslaugas administratoriais. Galetu jie pakurti kokia XML sasaja su slaptazodziu apsaugotais priejimais. Gali tartis, tik kam tau ta programa jeigu ir taip gali nueiti i http://www.greitai.lt ir uzsisakyti norima bilieta naudodamasis paieskos kriterijais.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)