Kaip susigrazinti particija?

Diskusijos apie operacines sistemas, tvarkykles ir programas
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
^Paulius^
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:718
Užsiregistravo:2006 10 02 13:52
Miestas:Kaunas
Susisiekti:
Kaip susigrazinti particija?

#1 Standartinė ^Paulius^ » 2007 01 27 19:06

Perinstaliavau Windows'us ir idiegimo metu nenurodziau D:\ particijos likimo. :oops: Atidziai ziurejau idegimo procesa ir pamaciau, kad D:\ particijos neformatavo. Kai bandau ieiti i D:\ particija man meta "The disk D:\ is formated. Do you want to format it now?" (Kazkas panasaus). Yes, aisku nespausiu, nes sioje particijoje yra man labai labai svarbiu duomenu. Paspaudus No, griztama, ten kur buvau. Manau, kad yra kazkoks budas ieiti i ta particija ir perkopijuoti duomenis i C:\ (turetu tilpti) , tada galesiu ir suformatuoti. Dabar siunciuosi UNIX Live-CD. Gal Unix'ai tokiu pranesimu nemeto. Dar jeigu sis variantas nepavys, pabandysiu parsisiusti total commander (tiksliai pavadinimo nepamenu) (gal jis parodys D:\ particija) arba ka nors padaryti su Partition magic. Blogiausiu atveju dar karta perinstaliuosiu Windows'us (sikart pasistengsiu klaidos nepadaryti) ir gal reikalai pasikes. Uzejus ant D:\ Properties rodo, kad particija pilna (nors is tikruju taip nera). Taigi ka patartumete daryti, kad susigrazinciau visus failus. :cry:

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

#2 Standartinė Trolis gumis » 2007 01 29 16:21

Get Data Back for FAT/NTFS man labai patiko sita programke kai buvo panasiu bedu, tikrai padejo.

Vartotojo avataras
^Paulius^
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:718
Užsiregistravo:2006 10 02 13:52
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#3 Standartinė ^Paulius^ » 2007 01 29 21:10

Failus surado, bet atidarius *.doc su Word rodo daug kvadraciuku, o su Notepad - daug tarpu. Niekas nepasileidzia. :cry:

Vartotojo avataras
Lioniax
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:596
Užsiregistravo:2005 09 21 13:25

#4 Standartinė Lioniax » 2007 01 31 18:36

Na tai kapec tavo failams matyt. Perziurek, kas dar imanoma atstatyt - pasilik, visa kita gali trint...
Mūsų darbas tamsoje -
Mes darome tai, ką mokam,
Atiduodame tai, ką mokam,
Mūsų darbas - tamsoje.
Abejonės virto aistra,
Aistra gi - ištirpo laisvėje.
Visa kita - menas
Išlikt savim beprotybėje.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių