[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/plesk/php/7.2/share/pear')
Straipsniai.lt • Borland c++ VS Visual c++
Puslapis 11

Borland c++ VS Visual c++

Parašytas: 2007 02 10 10:00
oxigen
Norėčiau sužinoti ar skiriasi programavimo kalbos c++ sintaksė naudojant vieną ar kitą programas. Taip pat galbūt galite pasidalinti savo atsiliepimais apies šias programas ir kuri jūsų nuomonė geresnė ir patogesnė naudojimui... Esu naujokas, tad naujko atžviliu kurią geriau naudoti ?

Parašytas: 2007 02 10 23:10
GODhack
Kadangi tu naujokas tai matyt ruosiesi mokintis ta savo cpp. Tai pirmiausia susirask is ko mokinsies, o paskui rinkis ir daryk viska taip kaip siulo knyga pagal kuria mokiniesi. Taip paprasciausia bus.

Parašytas: 2007 02 11 09:23
oxigen
GODhack rašė:Kadangi tu naujokas tai matyt ruosiesi mokintis ta savo cpp. Tai pirmiausia susirask is ko mokinsies, o paskui rinkis ir daryk viska taip kaip siulo knyga pagal kuria mokiniesi. Taip paprasciausia bus.
Knyga tai jau turiu susiradęs, bet ten truputėlį su pasenusia Borland c++ Builder 5.2 dirba, kadangi jos visur ieškojau tačiau neradau galvoju kuri būtų patogesnė dabar rinktis iš tų naujų.

Parašytas: 2007 02 11 09:44
^Paulius^
Kiek zinau, su Visual lengviau dirbti naujokams, o Borland kiek sunkiau perprantama. :)

Parašytas: 2007 02 11 10:58
oxigen
^Paulius^ rašė:Kiek zinau, su Visual lengviau dirbti naujokams, o Borland kiek sunkiau perprantama. :)
Mane labiausiai domina ar ten nėra ant visual sintaksės pakitimų... ?


EDITED : Nebereikia, radau visus savo atsakymus :)