Programos sukurimas

Diskusijos apie operacines sistemas, tvarkykles ir programas
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
dalius_2
naujokas
naujokas
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2007 02 20 10:54
Programos sukurimas

#1 Standartinė dalius_2 » 2007 03 02 16:50

Nu va iskilo man toks klausimas :D kaip padaryti programa? :D mano tikslas yra toks kad pvz per Total commander spaudi ant failo ir view. Ten yra kaskoks tai sourcas surasytas ir noreciau sukurti tokia programa kuri perziurejus ta sourca aptikus pvz trojan zodi ir iskarto nepriimtu failo i kompa. Noreciau kad ta programa per Total Commander automatiskai tikrintu sourca to failo automatiskai be jokiu junginejimu. ar tai imanoma ir kaip tai padaryti?

Vartotojo avataras
zigzag
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:495
Užsiregistravo:2006 04 28 17:26
Miestas:siauliai

#2 Standartinė zigzag » 2007 03 02 17:23

programuot moki?

Vartotojo avataras
E~XODU~S
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:172
Užsiregistravo:2007 02 11 12:13
Miestas:kaunas
Susisiekti:

#3 Standartinė E~XODU~S » 2007 03 02 17:48

:lol: :lol: Gal ir moka...kad kompas persikrautų.... :lol: :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Re: Programos sukurimas

#4 Standartinė oxigen » 2007 03 02 21:11

dalius2 rašė:Nu va iskilo man toks klausimas :D kaip padaryti programa? :D mano tikslas yra toks kad pvz per Total commander spaudi ant failo ir view. Ten yra kaskoks tai sourcas surasytas ir noreciau sukurti tokia programa kuri perziurejus ta sourca aptikus pvz trojan zodi ir iskarto nepriimtu failo i kompa. Noreciau kad ta programa per Total Commander automatiskai tikrintu sourca to failo automatiskai be jokiu junginejimu. ar tai imanoma ir kaip tai padaryti?
Nelabai supratau ką tu čia norėjai, tačiau tokią programą ar bent panašią į Total Comander tikrai nelengvas darbas, reikia nemažos grupės žmonių ir gerų programavimo įgūdžių ;)
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

dalius_2
naujokas
naujokas
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2007 02 20 10:54

#5 Standartinė dalius_2 » 2007 03 02 23:49

Man tereikia kad ta programa tikrintu su total commander source vieweriu tam tikra nustatyta faila ir jeigu aptinka zodi "failas" pranestu kad cia geras dalykas arba blogas. Bet kad tai vyktu be jokiu matymu tiesiog systema pati viska atlieka mum nematant :)

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

#6 Standartinė oxigen » 2007 03 03 09:27

Kaip minėjau anksčiau vistiek tokiai programai padaryti reikia daug laiko ir programavimo žinių

P.S. Apie programavimą tema jau yra, nes čia nematau nieko susijusio su hakinimu
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
E~XODU~S
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:172
Užsiregistravo:2007 02 11 12:13
Miestas:kaunas
Susisiekti:

#7 Standartinė E~XODU~S » 2007 03 03 09:43

Na taigi kažkas sakė kad šioje temoje daug žmonių gerai nusimanančių apie viską sėdi... :lol: Tai davai visas temas čia kišame... :P Žmonės,rodos šiame forume viskas yra sutvarkyta tinkamai,ir visi klausimai turi savo kategorijas...Patarčiau išryto naujų temų nerašyti(kai kuriems) :wink:
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)