Keletas problemų su Premiere

Diskusijos apie operacines sistemas, tvarkykles ir programas
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
deiviuxs
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2005 08 17 06:01
Miestas:Milwaukee
Susisiekti:
Keletas problemų su Premiere

#1 Standartinė deiviuxs » 2007 04 29 08:27

Žodžiu, turiu Adobe Premiere Pro 2.0 Gera video redagavimo programa, kuri tikrai man patinka. Tik štai iškilo keletas labai nemalonių problemų su ja..

1. Turiu sukuręs filmuką (~5 min.), bet kai bandau renderinti filmuką man išmeta errorą. Bandžiau ir dalį filmuko ir visą filmuką išrenderinti, bet man vistiek tą patį errorą išmeta. Kartais parašo, kad tipo kažkas blogai su shadow/highlights bet kad ten jų net nėra pas mane klipe. Žodžiu, išmetą errorą kai bandau daryt "render movie". Taip pat, dar bandžiau keletą video tipų ir keletą kompresorių, bet vis tas pats.

Paveikslėlis

2. Kai bandau įkelt klipus, kuriuos filmavau su savo video kamera, man išmeta lentelę, kad tipo klipas yra sugadintas ir pan. Klipas yra .mp4 formatu ir pagal viską jis turėtų pasileist, bet kai bandau "import" klipą ta pati įkyrį lentelė išsimeta. tas pats yra ir su WMM bet va su Sony Vegas viskas veikia ir kipai įsikelia. Kiek prisimenu kažkokį plug-iną ar codeką buvau įrašęs į Sony Vegas ir pradėjo veikt, bet nebeprisimenu kokį ir galvojau ką daryt, kad į Premiere šiek klipai įsikeltų.

Paveikslėlis


Dėkui už pagalbą!
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių