CD-ROM, CD-RW, DVD-ROM, ZIP įrenginiai

Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

#31 Standartinė oxigen » 2006 11 11 20:22

Čia windows nefiksuoja, su jais pastoviai taip būna, man kartais kai perrašau windows tokios nesąmonės pradeda dėtis, aš dažniausiai per safe mode nueinu ir meginu ten atrasti kame bėdos ar iš vis per device manager ką nors rodo jei neveikia per safe mode, tai tada tiesiog atjungiu ir vėl įjungiu viską, man dažniausiai padeda...
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#32 Standartinė Laurynas » 2006 11 15 12:49

Justuxe rašė:Vaje vaje, vo ka tik nusipirkau dvd-rom...viska pajungiau kaip ir turi buti...na ir my computer jo nera...Device Manager jo nera, kai kraunasi raso Master not detected...keiciau ta maziuke dalelyte ant tu dvieju dantuku...nieko...gal kas gali pagelbeti? :roll:
Vakar vienai merginai jungiau DVD-ROM tik skaitanti irengini.

Is pirmo karto irgi DVD irenginio ikoneles nebuvo - restartinus kompa atsirado.

Kadangi buvo du irenginiai, kitas CD-RW (Abu LITE-ON firmos). Faktiskai irasanti irengini reikia visada pagal taisykles kaip master jungti. Tingejau isimineti, tai pajungiau DVD-ROM, kaip master, o CD-RW kaip slave.

Nors ir nera jokio skirtumo, taciau jei du irenginiai - geriau tu paciu firmu pirkti. Nes girdejau ganda, kad kai kurie irenginiai biski pjaunasi (cia tokiu atveju jei vienas CD-RW, o kitas DVD-RW, nors gal tai tik gandas).

Pas mane dabar NEC DVD-RW, o NEC dabar valdo nes tik si firma naudoja Label Flash technologija ir 18x isspaudzia (geriausias ala toks: NEC AD-7173A LabelFlash DVD±RW/DVD±R9/DVD-RAM 18x8x16x/18x6x/8x8x/12x12x/48x32x48x, ATAPI, Bulk). Jei kas zino kitoki fakta - tai parasykit.

Neuzilgo busiu priverstas pirkti papildoma DVD-ROM irengini, nes uzkniso letas DVD disku nuskaitymas i kompa. Pilna muzikiniu failu DVD nukopijuoja per 20 min. Kadangi tu DVD disku daugiau nei 140 turiu, ir pastoviai kazkas kaulina, kad kazka jam irasyciau, uzkniso gaisti laika. Kopijant is DVD disko i DVD diska su Nero, uztenka, kad kompe butu tik 128 mb FREE speiso, o darant ta 18x greiciu i Verbatimo DVD - tai uztruktu tik 3-4 min.

Taigi isvada tokia: Laikas - pinigai, butina 2 DVD irenginiai :)

Legato
Pranešimai:3
Užsiregistravo:2006 12 26 17:47

#33 Standartinė Legato » 2007 01 04 18:37

As siandien nusipirkau LITE-ON DVDRW LH-18A1P. Pries tai turejau cd-r ir cd-rw. Neirasanti pakeiciau dvd. Siaip viskas butu normaliai taciau my computer isliko senoji cdromo icona o dvd nera. Ka butu galima padaryt kad ji atsirastu? Beje devise manager rodo naujaji dvdrw.

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

#34 Standartinė Šaras » 2007 01 05 16:58

Legato rašė:As siandien nusipirkau LITE-ON DVDRW LH-18A1P. Pries tai turejau cd-r ir cd-rw. Neirasanti pakeiciau dvd. Siaip viskas butu normaliai taciau my computer isliko senoji cdromo icona o dvd nera. Ka butu galima padaryt kad ji atsirastu? Beje devise manager rodo naujaji dvdrw.
O ta ikona tau taip givybiškai svarbi? :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#35 Standartinė Laurynas » 2007 01 06 18:34

Labelflash vs LightScribe

Labelflash vs LightScribe DVD/CD Labeling

Nors visada buvau NEC RW irenginiu gerbejas, taciau dabar aisku, kad siuo metu ir daugiau yra, ir pigesni - LightScribe diskai.

Paveikslėlis

10 DVD Verbatim disku su LightScribe BMS'e kainuoja 19 lt.

Teks ir irengini kitoki pirkti:

LITE-ON DVD+-RW 18X SAW BULK LIGHTSCRIBE

MEDIA COMBATIBILITY: CD-DA,CD-Extra,CD-I,CD-R,CD-ROM,CD-ROM/XA,CD-RW,CD-Text,DVD+R,DVD+R DL,DVD+RW,DVD-R,DVD-R DL,DVD-RAM,DVD-ROM,DVD-RW,DVD-Video,Photo-CD,Video-CD

RAŠYMO GREITIS CD-R (MAKS) 48X
RAŠYMO GREITIS CD-RW (MAKS) 32X
RAŠYMO GREITIS DVD-R (MAKS) 18x
RAŠYMO GREITIS DVD+R (MAKS) 18x
RAŠYMO GREITIS DVD-RW DL (MAKSIMALUS) 6X
RAŠYMO GREITIS DVD+RW (MAKS) 8X
RAŠYMO GREITIS DVD-RAM (MAX) 12x
CD SKAITYMO SPARTA 48X
DVD-ROM SKAITYMO SPARTA 16X
CD PASIEKTIES LAIKAS (ms) 160
DVD PASIEKTIES LAIKAS (ms) 160
MTBF (valandos) 70000
BUFERINĖ ATMINTIS 2 MB

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#36 Standartinė MaksasMks » 2007 01 10 22:21

Turiu senuka CD-ROM RW ir nauja DVD-RAM RW, isimečiau nauja į deže, ten radau papildomus laidus optinem įrenginiui (IDE sąsaja ir kita), viska sujungiau. I abu įrenginius yra ikišti po viena IDE ir po dar viena kažkokį laidžiuka, bet problema yra tame, kad man neina padaryti, kad jie veiktu abu. Galiu padaryti, kad veiktu arba senas CD-ROM arba naujas DVD-RAM, o kad abu neina Skaičiau, kad reike kažkokio papildomo laidžiuko (trumpiklio), supratot mano bėda? Dabar galit padėti
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#37 Standartinė Laurynas » 2007 01 11 00:05

MaksasMks rašė:Skaičiau, kad reike kažkokio papildomo laidžiuko (trumpiklio), supratot mano bėda? Dabar galit padėti
Na tai viena irengini prijunk ant artimiausio prie kompo IDE kistuko ir nustatyk kaip slave, o kita (prijunk i kistuka paciame laido gale) ir trumpikli nustatyk kaip slave.

Jei pametei koki trumpikli, tai gali panaudoti is senu kompiuteriniu motininiu ploksciu. Kuos senesne plokste tuo daugiau ten trumpikliu buna. Tiks trumpiklis nuo betkokios "gelezies", standartiniai (dvieju laidu)trumpikliai ten visi vienodi.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Kol nepaziurejau i siuos paveiksliukus, iki sios dienos maniau, kad DVD master irengini i pirma kistuka (artimesni kompui) reikia jungti.

http://support.dell.com/support/edocs/s ... rdware.htm

Paveikslėlis

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

#38 Standartinė MaksasMks » 2007 01 11 14:42

Prisiuosčiau kompo dulkių ir tiek :| Turbūt bandžiau visaip kaip įmanoma ir kaip tuose paveiksliukuose. Pas mane abiejuose irenginiuose yra master:

Paveikslėlis

Tipo kaip suprantu vienas tui būti master, o kitas slave? Ir į tuos kistukus nieko neikišta.
Get your ambition or die trying

SwaDDie
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:204
Užsiregistravo:2006 04 14 21:59

#39 Standartinė SwaDDie » 2007 01 28 16:30

Vat tokios bedos su mano Pioner'ium pirktas vasara :) brolio gimses proga ir detas i mano pc :D.
Dilema:
1.Del visu CD ir DVD +- RW kompaktu, norint i ji ka nors irasyt turiu su brito pc performatuot ji, ir tik tada irasinet!
2. Nebetrina jokiu +-RW CD ir DVD nors Paveikslėlis ir dar raso jog nepalaiko tokiu formato arba tai ne RW diskas
3.Kitos prog pvz CloneCd puikiai veikia bet DVD pakaitalui neradau, o naudojamas softas Nero Start Smart

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#40 Standartinė GODhack » 2007 01 29 01:16

Gali softo beda but. Megink nemokama:
CDBrurnerXP Pro 3
http://www.cdburnerxp.se/download.php

Man sita programa labiausiai patinka.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#41 Standartinė GODhack » 2007 01 29 01:23

Dar tiesa garokai aiskesne sujingimo shema:
Paveikslėlis
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#42 Standartinė Laurynas » 2007 01 29 21:43

SwaDDie rašė:Vat tokios bedos su mano Pioner'ium pirktas vasara :) brolio gimses proga ir detas i mano pc :D.
Dilema:
1.Del visu CD ir DVD +- RW kompaktu, norint i ji ka nors irasyt turiu su brito pc performatuot ji, ir tik tada irasinet!
Gal tu nepazymi kad DVD RW diskas multisesion, tada veliau nebegali disko dapildyti ir norint kazka irasyti reikia vel is naujo formatuoti.
SwaDDie rašė:2. Nebetrina jokiu +-RW CD ir DVD nors ir dar raso jog nepalaiko tokiu formato arba tai ne RW diskas
Gal tu pamirsti Nero programoje nurodyti kad DVD ir jei nustatyta kad CD - tada jokio DVD RW disko neatpazins.
SwaDDie rašė:3.Kitos prog pvz CloneCd puikiai veikia bet DVD pakaitalui neradau, o naudojamas softas Nero Start Smart
Atsisiusk is P2P nauja Nero versija. As vakar atsisiunciau Ahead Nero v7.5.9.0 Premium Edition, suinstaliuota versija uzima 364 GB.

Taip pat gali blogai veikti del to, kad seno tipo laidas (stambus laidukai, IDE 33), pakeisk nauju (smulkus laidukai, IDE 100):

Paveikslėlis

Naujus DVD irenginius geriau jungti su tokiu laidu.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)