CRT ar LCD ( kineskopinis monitorius ar skystuju kristalu)

Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:
CRT ar LCD ( kineskopinis monitorius ar skystuju kristalu)

#1 Standartinė Xolen » 2004 05 03 08:37

CRT ar LCD ( kineskopinis monitorius ar skystuju kristalu)
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
MonaLiza
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:110
Užsiregistravo:2004 05 08 18:25
Miestas:Kaunas

#2 Standartinė MonaLiza » 2004 05 15 21:39

Niu girdejau, kad skystieji maziau akims kenkia, tode jis pas mane ir stowi :P

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

#3 Standartinė Kordelija » 2004 05 15 23:06

Skystuju kristalu brangus labai :)

Vartotojo avataras
Cooper
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:916
Užsiregistravo:2004 01 16 23:36
Miestas:Šiauliai

#4 Standartinė Cooper » 2004 05 15 23:20

Gali kokį prastą mažiau nei už štuką gaut (naują).
When you get to the end of your rope, tie a knot or hang on.

Vartotojo avataras
Kordelija
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:352
Užsiregistravo:2003 12 26 01:01
Miestas:Kaunas

#5 Standartinė Kordelija » 2004 05 15 23:37

Tai prasta...manau niekas nenori prasto :)
O ne prasta kai uzsidirbsiu, nusipirksiu (mamos zodziai ) :D

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#6 Standartinė Xolen » 2004 05 16 01:20

Dabar jau LCD smarkei atpige uz 1000litu gali nusipirkt sustriausia 15 coliu, kuris prilygsta 17 CRT, o uz 1500 vidutines kokybes 17 LCD, kainos tikrai smarkei krito, bet visvien dar jie brangus.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

#7 Standartinė Stactas » 2004 05 17 08:55

Zaidimams - CRT, nes vaizdo kokybe geresne.

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#8 Standartinė Xolen » 2004 05 17 13:19

Dabar jau beveik tokia pati ir LCD, tik kad kainu tu kokybisku..........
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Boss
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:188
Užsiregistravo:2004 07 25 19:37
Miestas:Kaunas

#9 Standartinė Boss » 2004 07 25 22:22

jo tipo LCD geriau akims bet jei ruosiesi zaisti grajus tai vat cia jie ir minusas!!! nes sako kad atsilieka vaizdas nuo garso todel ir bilekas po to gaunas!!! O jei jau pirkti LCD tai 19coliu!!!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#10 Standartinė SaZ » 2004 07 25 23:17

tie lcd tai nervina nes gerai viskas matos tik is tam tikro kampo :?
gerai kad pas mane paprastas syncmaster 700ift :)

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

#11 Standartinė misty fi » 2005 01 24 10:57

pas mane lcd "benq" monitorius 140 laipsniu kampas todel galima is bet kurio sono ziuret ir tas pats vaizdas
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#12 Standartinė Laurynas » 2005 01 30 13:48

Pries kelis menesius nusipirkau si monitoriu:

BENQ FP783 LCD 17" BLACK 12MS 160/160 5

Paveikslėlis

Uz 1754 lt. Nors tuo metu buvo kaipo pats geriausias is 17' klases, taciau padariau gan didele klaida- pirkau nepaziurejas kaip tas monikas rodo.
O veike jis gerai, tiesa buvo vienas mazas raudonas taskas - kuri pamatyt galima buvo tik per padidinama stikla - ir sviete jis raudonai tik ant baltos spalvos. Ijungiau as ta monika, viskas ciki rodo - lygus vaizdo krastai. Taciau spalvos tai sakes. Atsidariau delfi.lt ir ten kur gelsvi delfio krastai - pas mane rodo smelio splavos, vindovs desktopas - tas kur zaliai melynos spalvos standartinis - irgi netokios spalvos, kokis tai zydras. Nors matymo kampas ir 160 laipsniu, taciau vistiek palenki galva ir jau matai kaip ekranas tamseje. Kas svarbiausia kai pasidarai vaizdo rezoliucija ant 1280x1024, tada tempiat interneto puslapi sokineja raides. O tas nervina labai. Na isiaiskinau kad raides ne taip smarkiai sokineja ant 1024x768 rezoliucijos, kaip ir normaliausia - nors rasoma to monitoriaus instrukcijoj kad geriausias vaizdas buktai ant 1280x1024 rezolucijos. Ant dideles rezoliucijos atisdariau as notepada ir ziuriu kad programint negaliu nes vaizdas per didelis, raides per smulkios :)
Bandziau gal pusvalandi nureguliuot optimalu kontrasta - nepavyko. Arba gaunasi pilkas vaizdas, arba akinanciai sviesus. Tobaltumo irgi nera - kazkas panasaus kaip i 100w geltonai degancia lempute ziuret. Nors girdejau kad Sony LSD monitoriuose, jau kazkaip izgavo tikraji baltuma. Gerai rode nuotraukas ir filmus - vaizdas super turbo, taciau nieko gero narsant internete, ar pabandzius dirbt su grafika. Didziausias minusas kad prie tokio monitoriaus visiskai negalima sedeti tamsoj, reikia butinai kambary kad degtu sviesa. Nezinau kaip del akiu tikriausiai nekenkia - taciau vistiek vazdas vizualus ne koks, prie tokio didelio kontrasto reiktu iprasti kelis menesius. Nors ir sedek kiek nori prie tokio moniko, taciau vizualiai nervina. Vien zo baisia susinervijau, nes is pradziu norejau pirkt Samsung su magic brighto funkcija, ten kontrastas berods keturiu lygiu - nori dirbti su wordu paspaudi mygtuka ir kontrasta sumazina specialiai tiek kiek reikia dirbant su wordu, nori ziuret filmus paspaudi mygtuka ir pasididini kontrasta, nori dirbt su grafika vel paspaudi mygtuka ir t.t.
Taciau mane nuo gero monitoriaus atkalbejo konsultantas prekeiva, sake BENQ tipo matrica tobulesnes technologijos, HQ- tipo profesionali. Nors sis monikas ir gavo koki tai auksini awarda meksikoj ar kur ten, uz savo nepriekaistinga kokybe - taciau man jis ziauriai nepatiko, ir mane ziauriai nervino. Tapau as baisiai nusivyles auksta technologija.
Kita diena nuveziau i firma pakeisti. Siaip galejo nekeisti - nes buvo jis kai po ir be broko, tiesa buvo tada akcija ir pats prekeiva sake - kad jei bus nors vienas mires taskas - atnesk pakeisim. Nors paziurejau as leistinu mirusiu tasku skaicius gal 4 ir teisiskai niekaip negaleciau motyvuot kad man ji keistu. Taciau firmoje toj buvo zmones supratingi ir man ta monitoriu pakeite. Tiesa dar as jiems isvardijau tris pazeistus prekybos taisykliu punktus. Vienas is ju buvo tas, kad - man pageidaujant nesutiko pademonstruoti prekes veikimo, motyvuodami tuo kad pas juos daug klientu ir jie neturi laiko - dave man neprapakuota deze ir pasake, nepatiks atnesi. Vien zo tai prekybos taisykliu pazeidimas, ir mano teises siuom atveju Nacionaline vartotoju teisiu apsaugos taryba gintu. Taciau as pasielgiau kvailai - jei as buciau atsivezes deze i namus, ir kai prapakuociau rasciau kad tas monikas su nuskeltais kampais, suskilusiu ekranu ar subraizytas - siuo atveju as niekaip negaleciau irodyti, kad tai padariau ne as - o toks buvo jau mano prekes pirkimo momentu. Tai va taip vaikai kaip as nedarykit, ir jei koks prekeiva nesutiks pademonstruoti jums monitoriaus veikimo - dokit i snuki jam :).
Kad ir kaip ten butu, bet toje firmoje maciau gal desimt zmoniu kurie pirko monitorius neprapakave deziu.
Kitas dalykas geriau jau pirkti rimtoj diedelej firmoj, tokioj kaip BMS megapolis ir permoket 50-80 lt uz monitoriu, nei pirkt mazoj "pigioj" firmoj ir nepatikrint ar monikas be broko.
Nes isleidau 1966 lt (BENQ 17‘ LCD monitorius - 1754 lt + vaizdo plokste Sparkle GeFORCE FX5500 8X AGP, 128MB DDR, 128Bit, TV-OUT, DVI - 212 lt.) o pirkau kate maise. Prie LSD monitoriaus reikejo ir vaizdo plokste su skiatmenine DVI jungtim - tada vaizdas normalesnis buna.
Vien zo pasikeiciau as ta monika i:

PQI DDR DIM 512 MB. DDR400
PQI DDR DIM 256 MB. DDR400
CREATIVE T5900
NEC DVD/RW ND-3500A
LG F720P, 17‘
HITACHI 160GB, ATA-100, 7200

ir patapau laimingu zmogum.

Kad ir kaip ten butu bet ezopo pasakos moralas butu toksai - jei kas uzduos klausima ka geriau pirkti LSD ar CRT - tai atsakimas butai toks: geriau vietoj 17'LSD nusipirkti 19'CRT IIyama uz 920 lt (iiyama VM Pro455 (MM904UT), 19"/ 96KHz/ 0.25/ 200MHz/ 1600x1280@70Hz/ TCO99 Diamondtron MM HighBrightness ) - o likusius pinigus pragerti, arba investuoti i kompo upgreida.

Nors toksai daigtas ir revoliucija LSD eroje:

Paveikslėlis

PRODUKTO PAVADINIMAS SM 913N 19" LCD SILVER
PRODUKTO KODAS MJ19ESKSB
GAMINTOJO KODAS MJ19ESKSB
EAN-KODAS 8808979488148
GAMINTOJAS SAMSUNG
CRT TIPAS A-Si TFT Active Matrix
PLOKŠČIAS EKRANAS (T/N) TAIP
MONITORIAUS DYDIS 19''
MAKS. REZOLIUCIJA 1280x1024
HORIZONTALUS DAŽNIS 30 - 81 kHz
SPALVOS (milijonai) 16,2
PITCH 0.294 mm
REAKCIJOS LAIKAS (ms) 8
RYŠKUMAS (cd/m2) 300
KONTRASTAS 800:1
STEBĖJIMO KAMPAS (LAIPSNIAI) 160°/160°
MONTAVIMO TIPAS Vesa 100
SAUGOS REIKALAVIMAI TCO-03
MULTIMEDIA NE
JUNGTIS VGA-SUB
KOMPLEKTE YRA KABELIAI MAITINIMO KABELIS
MONITORIAUS SPALVA SIDABRINĖ
MATMENYS (AxPxI cm) 42.46 x 41.66 x 21.55
SVORIS (kg) 6
SPALVA SIDABRINĖ
KAINA 1543.53
SANDĖLYJE Skambinti

GARANTINIO REMONTO, ATLIEKAMO PAS KLIENTĄ, LAIKOTARPIS -
GARANTINIS LAIKOTARPIS 3 Metai

Taciau as dar palauksiu du metus, kol technologijos dar smarkiau pazengs i prieki.

Tikras LSD monitorius turi buti su 1ms atsako laiku ir bent jau 1000:1 kontrastu.

Antras Ezopo pasakos moralas: SAMSUNG LSD vis tik geriausi.
Paskutinį kartą redagavo Laurynas 2005 01 30 14:39, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#13 Standartinė SaZ » 2005 01 30 13:49

labai jau ymantrus dizainas :)
hmmm o webcamas cia tik paveikslely ar ir pats turi?

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

#14 Standartinė Laurynas » 2005 01 30 15:02

Kicked rašė:labai jau ymantrus dizainas :)
hmmm o webcamas cia tik paveikslely ar ir pats turi?
Kameros tada tai net netikrinau, net neispakavau. Kazkoks mazas slamstelis. Jauciu kad 300px rezoliucija istraukia. Labai dziaugiausi kad tos kur apacioj slykscios sidabrines koloneles nusiema. Nors ju netikrinau manau tai - "piscialka". Tokias geriau is kart i gyliausia stalciu nukisti ir paslepti kad rimti kompiuteristai nematyt :). Nors to monitoriaus dizaina kaipo ir stilinga labai kai kas laikytu, taciau man nepatiko. Geriau jau, simta kartu geriau klasikinis dizainas, paziurekit kaip Sony LSD atrodo - tokie juodi ir tamsus su plonais krastais, netgi kai neijungtas, ekranas tamsesnis uz kitu monitorius. Sony LSD tai kaip kokis geras MERSEDESAS. Konkurencijos salygom firmos (kad nebankrutuot) prisigalvoja visokiu super duper psiaudo desingu, net kompu keisus daro i ferrari masina panasius, girdejau ir dazo raudonais automobiliniais dazais - ir toks keisas kainuoja apie 800 lt ir daugiau. Uzsieny, kuri firma imantresni blizguti uzdeda, tuo daugiau pardavimu - zmones kaip tos varnos perka tai kaz labiau blizga. Labai daug tu sidabriniu blizguciu ir i LSD monitorius imontuota buvo, sidabrines skradeles su daug mazu skyluciu. Taciau internautai, baisiai tokius dizainus iskeike ir Benq atsisake tokio dizaino, sugrizo prie klasikos kaip saka.
misty fi rašė:pas mane lcd "benq" monitorius 140 laipsniu kampas todel galima is bet kurio sono ziuret ir tas pats vaizdas
Nu is bet kurio sono tai taip, tik sedint tiesiai pries monitoriu ir ziurint i centra :) Aisq kazkada buvo LSD su 80-90 laipsniu kampais ir dabartiniai 140 laipsniu kampai tai jau didelis progresas. Taciau man 140 laipsniu kampas per mazas. manau itikinet kad toks kampas labai kull yra saviapgaule.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#15 Standartinė SaZ » 2005 01 30 18:01

samsung syncmaster man labai geri monitoriai :)
ir atrodo gerai ir rodo gerai ir kaina nebloga.
pats naudoju syncmaster 700ift
o brolis irgi kazkoky 7 simtai kazkoky naudoja.
viskas puiku nusiskundimu ner :)

internete tikrai rasit kaip sie monitoriai atrodo.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių