Baisiausias dalykas medicinoje

See topic

Ukolas
2
6%
Kraujo emimas is pirsto ir venos
5
15%
Operacija (nesvarbu kieno)
11
32%
Dantu taisymas
16
47%
 
Viso balsų: 34

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 02 25 12:26

Nu nevisi randai vyrus puosia. Priklauso nuo rando ir kaip atrodo poto.
Aisku jai operacija nesunki tai jo nera ko jos bijoti. kai atsigauni po dvieju dienu. O kai beveik tris menesius. :wink:
Siauolaikine medicina daro stebuklus. Nes desimt metu anksciau manes nebebutu jau.
One world, one future.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 25 12:47

Na taip teistbe sakai.Ash ten su tuo posakiu "Randai vyrus puoshe"save bandzhiau itikinti kad taip ir yra..nu vienu zhodzhiu :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 02 25 14:01

Dar labai nepernešu kai ima krauja iš venos, brrr. Bėja kai butelys man sprogo rankoje tai randas siekė kažkur 5cm ir visas plaštako vidus matėsi bet aš nežiūrėjau, nes mama greit paėmė ranką ir neleido žiūrėti, kad nenualpčiau :? Tik kai siusiuvo po kelių dienų jau to rando nebeliko tokio didelio :)
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 02 25 14:25

As megstu krauja, as nesuprantu kai zmones alpsta man tai nesuprantama.
Univere isipjaunu kur nors per labora tai laborantas naujas iskart sako gal aprist. As ne nereikia. destytoja as ji zinau jis tuo megaujasi kai kraujas bega.
One world, one future.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 02 25 14:53

as tai nealpstu nuo kraujo , man tiesiog slykstoka biski :P
be to kai zinai kad tas kraujas kury matai atsirado todel kad kazkam skaudejo tai dar nesmagiau pasidaro :?

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2006 02 25 16:11

nu jei jau apie randus tai esu su stiklu ranka susipjaustes vaikysteje tai dar iki siol randas 2 cm yra
Paveikslėlis

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 02 25 18:42

Sioma rašė:As megstu krauja, as nesuprantu kai zmones alpsta man tai nesuprantama.
Univere isipjaunu kur nors per labora tai laborantas naujas iskart sako gal aprist. As ne nereikia. destytoja as ji zinau jis tuo megaujasi kai kraujas bega.
Na aš nuo kraujo nealpstu nei kiek. Bet jeigu tu paziuri į savo plaštaka o jo beveik puse perpjauta ir ten matosi sausgyslės, nervai kaulai ir kiti beologiniai objektai, tai nesusimastytum, kad gali apalpti? O ten tada man kraujo buvo daug, bet kaip sakiau, veliau nieko nemaciau. :?
Get your ambition or die trying

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 02 25 18:43

Destytoja as ji zinau jis tuo megaujasi kai kraujas bega.
Tai gal jis koks iskrypėlis ar manijakas :lol:
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 02 25 21:25

MaksasMks rašė:
Destytoja as ji zinau jis tuo megaujasi kai kraujas bega.
Tai gal jis koks iskrypėlis ar manijakas :lol:
:lol: Nu nezinau gal niekad as nesusimasciau apie tai. :wink: :lol:
Nu cia destytoja apie mane kalbejo :) Kad as megaujuosi kai isipjaunu ir nerisu niekuo. Laukiu kol pati zaizda uzsitrauks ir nustos kraujas begt.
One world, one future.

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2006 02 25 22:35

Poliklinikoje dazniausiai nuotaika sugadina, koridoriai kurie yra prasmirde senais ir nenaudojamais medikamentais ... Ukuolu nebijau, is dalie jie vosao praeina ... pas dantista viena kart tik buvau, ne buvau du pirmaji syk pabegau is stomotologijos kabineto, o vat rugsejo menesi nepabugau grazto ir plonos kaip siulas svirksto adatos.

Rimtu operaciju dar neturejau, nors iskyrus viena, kai dar gyvenau Vilniuje susirgau angina kuri buvo labai piktybine, tad veliau kazkur kur prasideda stemple susidare labai daug antikuniu arba kitaip vadinamu adenoidu. Viskas vyko ~10min o man atrode, kad praejo visas mano gyvenimas. Buvau gan dideliame soke, nes nedare visiskos narkozes, ciklope tik su kilzmos pompute papurske i burna kad zurnale butu parasyta "Buvo taikytinas vietinis nuskausminimas" ... ir tai turbut tik del vaizdo.
nlb ir pats procesas patiko, atrode kad puse mano kraujo buvo ispjaudyta and grindu ir ant gyditojos ciklopes...
Poto viena diena nei gert nei valgyt negalejau, poto kita diena jau atsigeriau vandens ... palengvejo.

Su kaulu luziais dar nebuvau susidures, iskyrus luzusi krumpli, kuris pakeite savo forma per mustynes.
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 02 25 23:08

Pirmaji syk pabegau is stomotologijos kabineto
tas geras nors ir man tokių minčiu kildavo, bet...
Kai tave operavo nemigdė dėl to, nes tai labai nesveika, būtų migde tik jeigu operacija būtų trukus ilgiau.
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2006 02 25 23:50

NU as dar tada nezinojau, ar narkozes yra taikomos tokiems dalykams... viso labo tada buvo '95 metai. Whatever, kas buvo tas prazuvo.
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2006 02 26 12:17

pilna narkoze pradejo taikyti tokioms operacijoms neseniai pries kelis metus
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
Wxtautas
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:116
Užsiregistravo:2006 02 05 13:18
Miestas:Warena... na tox kaimas miskuose....

Standartinė Wxtautas » 2006 02 26 14:00

as sugebu tik persalima susigriebt, tai operaciju nepatyriau, tada brukstelejau skarda per koja ir liko pjuwis gal 10-12cm, tik negiliai. net nepajutau, tik weliau draugas sako gal tu waziuok namo, raumenys warciasi, o tu dwiraciu wazineji.... nu susiuwo ir ramu.... o wa dantistu tai nebijau, kadangi turiu jau 5 plombuotus, o mano pieninia jau buwo sutwarkyti tai ipratau.... :P
Sugalwojau. Nesubrendes zmogus atpazystamas is to, kad uz sawo tixla yra pasiruoses paaukot gywybe, o subrendes - paswesti gywenima. Ka darai TU?

Vartotojo avataras
stumbriukas
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:185
Užsiregistravo:2005 05 15 18:52
Miestas:Vilnius

Standartinė stumbriukas » 2006 02 26 19:58

baisiause medicinoje buna, kai nueini pas chirurga del kariuomenes, o ten sedi sesele su mineku, kur nesuprasi ar sijonas, ar trumpas dirzas, vo tada sveikiem zmonem laaabaaai baisu buna :twisted:
vivos plango, mortuos voco

Skelbti atsakymą

Grįžti į