Puslapis 1 iš 1
Biologija
Parašytas: 2004 04 22 18:39
Laurynas
Ar žmogus kilęs iš bezdžionių?
Parašytas: 2004 04 22 20:04
mergicka
Nz sito, bet jei tai tiesa tada is kur bezdzione atsirado pati?

Parašytas: 2004 04 22 20:13
Kovotojas
nu sejp berods irodyta kad is bezdziones, o bezdziones is primityvesniu gyvunu atsirado
Parašytas: 2004 04 22 20:15
mergicka
ir vel geriu, ir vel rukau, ne vien tik sau as priklausau, bet taip gyventi man patinka, nes toks esu sau reikalingas... Malonei spjoviau ant visu kurie kartu, kurie po du mano sirdis laisva kaip vejas ir tu gyvenk ant visko dejes.
Prisimeniau eilerastuka si.
Parašytas: 2004 04 23 09:36
Zalias
Na taip kad zmogus is bezdziones kiles tai yrodytas faktas, taip pat kaip ir pauksciai is ropliu.
Parašytas: 2004 04 23 14:17
mergicka
O ropliai is zuvu.
Parašytas: 2004 04 30 01:00
Zalias
O is kur zuvys???
Parašytas: 2004 04 30 17:55
mergicka
Tuo prisiminsiu, is varliagyviu, nors ne. Ot evoliucija primirsau. Na is vandens gyvunu veziagyviu ar meduzu. Neatsimenu.

Parašytas: 2004 04 30 22:45
Zalias
Na taip beveik is bestuburiu juros gyvunu, visu ten meduzu ir t.t.
Parašytas: 2004 05 01 15:53
mergicka
O bestuburiai is bakteriju ir pirmuoniu.

Parašytas: 2004 05 01 16:05
Zalias
O bakterijos is kur atsirado?
Parašytas: 2004 05 01 16:08
mergicka
Kai jura tasirado tai is to "karsto sultinio" ivyko chemines reakcijos susidare junginiai ir taip kazkaip atsirado.,,

Parašytas: 2004 05 01 16:21
Zalias
Panasiai tik tas sultinys susidare vykstant cheminem reakcijom. Po to jau ten bakterijos visokios veistis pradejo. Kurios buvo vartotojai, veliau kai pradejo sultinys sekt, tada jau atsirado ir gamintojai kurie neorganinius junginius organiniais verte.
Parašytas: 2004 05 15 14:13
Sioma
Jo pasimokiau idomu... gaila as nesmokia beolgijos... Idomus dalykas....