kaip rasyti kavadratinius metrus

Diskusijos apie aparatūrinę įrangą ir jos tvarkymą, derinimą bei tvarkykles
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
GOTEN
naujokas
naujokas
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2004 12 11 17:17
Miestas:Siauliai
Susisiekti:
kaip rasyti kavadratinius metrus

#1 Standartinė GOTEN » 2004 12 29 17:53

nyu kaip
maan aptinak runescape

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

#2 Standartinė Trolis gumis » 2004 12 29 18:20

jeigu rasai an aparaturines irangos, tai geriausiai su markeriu :D
o jeigu nori rasyt su wordu, tai yra simboliai atitinkami tokiam rasymui.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#3 Standartinė SaZ » 2004 12 29 19:52

labai paprasta :)
worde kai reikia kvadratiniu metrus rasyt
paspausk format ir ten pasirinksi stiliu rasymo.
bus ten visokiu pabraukt, pabraukt dukart.
na ir zinoma kazkuris is ju bus kad rasyt sumazintai ir pakeltai y virsu :)

have fun :wink:

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#4 Standartinė Xolen » 2004 12 31 18:41

LOL, worde jai pasirinkai pilna wordo instaliacija yra tokia papildoma programa, * pamirsau kaip vadinas ji ir kaip tycia wordo neturiu daba, bet ji lyg is e raides prasideda ir berods yra insert meniu juostoj, su ja galima ne tik kvadrata rasyt, bet ir trupmenas, saknis, kvadratines, kuvbines saknis, yvairiausias matematinius zenklus, trumpiau sakant joj yra beveik visi matematiniai rasmenys.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių