Puslapis 1 iš 1
kaip rasyti kavadratinius metrus
Parašytas: 2004 12 29 17:53
GOTEN
nyu kaip
Parašytas: 2004 12 29 18:20
Trolis gumis
jeigu rasai an aparaturines irangos, tai geriausiai su markeriu
o jeigu nori rasyt su wordu, tai yra simboliai atitinkami tokiam rasymui.
Parašytas: 2004 12 29 19:52
SaZ
labai paprasta

worde kai reikia kvadratiniu metrus rasyt
paspausk format ir ten pasirinksi stiliu rasymo.
bus ten visokiu pabraukt, pabraukt dukart.
na ir zinoma kazkuris is ju bus kad rasyt sumazintai ir pakeltai y virsu
have fun

Parašytas: 2004 12 31 18:41
Xolen
LOL, worde jai pasirinkai pilna wordo instaliacija yra tokia papildoma programa, * pamirsau kaip vadinas ji ir kaip tycia wordo neturiu daba, bet ji lyg is e raides prasideda ir berods yra insert meniu juostoj, su ja galima ne tik kvadrata rasyt, bet ir trupmenas, saknis, kvadratines, kuvbines saknis, yvairiausias matematinius zenklus, trumpiau sakant joj yra beveik visi matematiniai rasmenys.