Noriu atnaujint pc.

Diskusijos apie aparatūrinę įrangą ir jos tvarkymą, derinimą bei tvarkykles
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:
Noriu atnaujint pc.

#1 Standartinė Xolen » 2006 05 03 19:44

Taigi situacija toke kad kas antra nauja graju tenka zaist ant low grafikos (kas man labai nepatinka).
O elder scrolls 4 isvis net ir ant low neina....
Taigi noreciau expertu pagalbos :)
Dabartine mano pc konfiguracija:
Procesorius: AMD Athlon 2200 +
RAM: 2x256mb.(512) 333mhz.
Motinine plokste: Asus A7N8X-X (Nforce-2, ddr 400mhz, cpu palaiko 400 mhz (pas mane 266 mhz :() AGP 8x. (jai dar ko nors reiks klauskit.)
HDD samsung 60 gb. ir WD 120gb. Total 180 gb. (vietos uztenka bet hardai labai leti. Abieju 7200 aps. and 8 mb. chase.
Video: Sparkle gerforce fx 5500 128 mb ram., 128 bit.
DVD/CD-RW Combo 16x dvd read spead, 52x32x52 Cd-rom spead.
Flopy A.
Kagi dabar prie reikalo, noriu suzinot kaip man jy atnaujint, ar pirkt nauja mot. pl. ir det AMD 64 bitu proca, (svarstau apie 3500 arba 3800) Ar pirkt galinga coolery ir turbint esama cpu, (buvau jy iki 2800 uzkeles, dirbo be problemu tik kad kaito gan smarkei.
Taipogi ka daryt su ramais? asq jai keiciau proca tai beabejo buciau priverstas keist ir ramus, bet jai turbinciau, ar man apsimoketu keist ramus y DDR 400 mhz? Ar dasipirkt dar 512 333 mhz ramu. Man ydomu kiek spartos (procentalei) islociau pakeites y 400 mhz. Beja domina dar vienas dalykas, plokste palaiko Dual-DDR bet bios'uose niekur nerundu kur yjunkt.
Del hdd Net nzn galvoju galbut verta pasidomet 10000 aps. HDD? jie nors ir labai brangus bet dabartiniu hdd sparta manes tikrai netenkina.
Ir dabar del video net nzn ka daryt su ja plokste nera labai prasta, bet kazkodel graju net ir kuriuos turetu vezt neveza?! buvau paturbines 20% 3d mark rode 15% pagreitejima, deja ant zaidimu jo nepajutau, gal bandyt spaust dar daugiau?? Arba kitas variantas butu geforce 6600 GT. Laukiu patarimu :)
p.s. PAmirsau aptart paskutiny varianta, gal man verta parduot esama sistema ( kiek uz jy butu galima gaut??) ir rinktis visiskai nauja kompa is daliu.
A tiesa dar vakar gera bajery atradau: vagi pazejau bms'e kompa toky kainuoja 2999 lt (tik deze) po to nuejau y fortaka ir tokia pati konfiguracija dalimis isejo 1940 lt :!: :!: :!: Faktas tik vienas, kad gatavo pc tikrai neapsimoka pirkt.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

#2 Standartinė Šaras » 2006 05 03 21:40

Tu visu pirma pasakyk uz kiek pinigu gali isleisti atnaujinimams/naujo kompo pirkimui! :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#3 Standartinė GODhack » 2006 05 03 23:08

Del to skirtumo tai matyt neviska suskaiciavai kad toks didelis gavosi kaskaip neitiketina.

O del tavo kompo tai jei nori kad zaidimus geriau veztu tai CPU daug neprides,
pirmiausia reik keist vaizdo plokste, fx serija jau savo laikus nugyveno, o paskui jau kiek turi pinigu ziurint.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#4 Standartinė Xolen » 2006 05 04 07:21

GODhack rašė:Del to skirtumo tai matyt neviska suskaiciavai kad toks didelis gavosi kaskaip neitiketina.

O del tavo kompo tai jei nori kad zaidimus geriau veztu tai CPU daug neprides,
pirmiausia reik keist vaizdo plokste, fx serija jau savo laikus nugyveno, o paskui jau kiek turi pinigu ziurint.
GAMINTOJAS: BMS
KODAS: 3011B049HM
GARANTIJA: 12


Pagaminimo šalis: Lietuva
Centrinio procesoriaus tipas: AMD Athlon 64
AMD centrinio procesoriaus reitingas: PR3200+
Sisteminės plokštės lustų rinkinys: NVIDIA nForce4
Grafikos lustų rinkinys: nVidia GeForce 6600GT
Grafinė atmintinė: 256MB DDR
Operatyvioji atmintis: 1024MB DDR
Standžiojo disko talpa: 200GB
Standžiojo disko sūkių skaičius: 7200 aps/min
Standžiojo disko sąsaja: Serial ATA
Optinio įrenginio tipas: DVD+-R/RW
Lanksčiųjų diskelių įrenginys: yra
Flash kortelių skaitytuvas: CF (I & II), SM, SD, MMC, MS
Tinklo adapteris: 10/100/1000Mbit
Firewire jungtis: nėra
TV-out jungtis: yra
COM (serial) jungtis: yra
USB jungtis: yra, 6x USB v2.0
Maitinimo šaltinis: yra
Korpusas: yra
Komplektacijos priedai: bevielė klaviatūra ir bevielė optinė pelė
Komplektacijos priedai 2: apsauga nuo įtampos šuolių
Kaina: 2949.90 Lt


Detaliu kainos fortake:
AMD Athlon 64 S939 3200+ 2GHz (400MHz, 512KB) Winchester BOX; Kaina - 558.00 Lt.
Daytona AGP GeForce 6600GT 256MB DVI HDTV Retial; Kaina - 545.00 Lt.
A-DATA DDR 1GB DDR400 CL2.5; Kaina - 268.00 Lt.
MAXTOR 200GB 7200rpm 8MB cache Ultra ATA DIAMONDMAX10; Kaina - 288.00 Lt.
LG DVD-/+RW GSA-H10ARBB double layer Black, IDE Bulk; Kaina - 118.00 Lt.
Asus A8N-E nForce4 ULTRA, FSB2000/1xPCI-Express x16/2xPCI-E x1/PCI-E x4/3xPCI/4xDUAL DDR400, 2xATA (ce dar + rinkinys ultra, tam kompe paprastas); Kaina - 319.00 Lt.
Klaveturu su pele max. 100 lt.
Korpusas 100-200 lt.

Taigi gaunas kazkur 2300 lt, Bet ce del to kad sendien parinkau brangesnes dalis, tokios konfiguracijos pc galima surinkt ir kazkur uz 1800 lt.
Reik nepamirst kad vien PVM nuo 3000 beveik 600 lt...
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Xgreem
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:522
Užsiregistravo:2006 02 25 20:00

#5 Standartinė Xgreem » 2006 05 04 11:51

Nesamone kad neveza....pz....kompas pas tave ledinis dar biske ram ir vaizduske 6600gt ir ajs kaip bite...procas spartos daug neprides y taip pakankamai galingas.

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

#6 Standartinė Trolis gumis » 2006 05 04 12:36

Del Dual ddr tai pvz kaip pas mane, tai automatikai pati motinine ijungia ta rezima, kai tik randa identiskus remus teisinguose slotuose, ir biose tada jau rodo, kad dual ddr mode enabled. priesingi atveju, rodo, kad disabled..
o dabar kaip as galvoju, tai pas tave visas kompas mazdaug mid-end yra, ir dalys visos panasaus pajegumo, taigi jei pakeisi viena kuria nors an galingesnes, tada del kitu likusiu kompas stabdys kazkiek vistiek.
ma rods, geriau butu stumt visa pc vienoj vietoj ir rinktis is daliu nauja.
be to, atskiras dalis, kurias pakeistum, atskirai parduot butu sunkiau, negu visa pc is karto.

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#7 Standartinė Xolen » 2006 05 04 19:20

Trolis gumis rašė:Del Dual ddr tai pvz kaip pas mane, tai automatikai pati motinine ijungia ta rezima, kai tik randa identiskus remus teisinguose slotuose, ir biose tada jau rodo, kad dual ddr mode enabled. priesingi atveju, rodo, kad disabled..
o dabar kaip as galvoju, tai pas tave visas kompas mazdaug mid-end yra, ir dalys visos panasaus pajegumo, taigi jei pakeisi viena kuria nors an galingesnes, tada del kitu likusiu kompas stabdys kazkiek vistiek.
ma rods, geriau butu stumt visa pc vienoj vietoj ir rinktis is daliu nauja.
be to, atskiras dalis, kurias pakeistum, atskirai parduot butu sunkiau, negu visa pc is karto.
As irgi manau panasei, tik va kad klausimas kas pirks ta mano graba? ir kiek uz jy gauciau, speju kokius 600 lt :cry: Uz ka man tik procas iseitu o visos dalys pas mane apynaujes mazdaug pusmecio senumo (del elektros trikdziu buvo perdeges pc) tuo metu kazkaip nelabai $ buvo, tai atsipirkau tokes dalis kokios buvo pries tai, procesorius tik kazkaip stebuklingai per ta yvyky nenukentejo, o visa kita nauja, matka nebloga... Ce jo kaip siule ysidet video 6600 gt ir dar ramu dasimest butu labai neblogas variantas, tik va svarstau, kad tuomet jau tikriausei procas stabdytu...
Nu bet tikriausei taip ir darysiu dasimesiu 512-1gb ram ir video nauja.
Jai po to stabdys per proca pirksiu gera coolery ir turbinsiu.
Trolis gumis> Nu pas mane ram du po 256 abu 333 mhz greicio tik gamintojai skirtingi, negi del to gali neit dual pasijunkt?
Xgreem> Nu taip tik atrodo gal, pvz. Battlefield 2 nelagina tik ant 800x640 raiskos ir nuemus visus efektus, o tai reiske kad dingsta visas zaidimo grozis.
O Elder tai nzn del ko neina, pagal min reikalavimus tikrai turetu ait bet neina...
Nzn net gal draivus reiktu visus perinstaliuot pradedant nuo nforce 2, dirext ir baigent video, bet vargu ar tai padetu, nes dirext pas mane naujas, o video ir instalevau naujausius kokius tik radau gamintojo svetainej.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#8 Standartinė GODhack » 2006 05 04 19:35

Esu mates testus kur 3.2Ghz procas ramu 512Mb ir GF FX5200 ir ziuri DOOM 3 kaip eina ant geros raiskos. Rezutatai: ant low viskas normaliai, ant med vos galima lost per laga, kai zombiu pagauseja.

Taip kad vaizdo plokste sudaro labai daug ka.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#9 Standartinė Xolen » 2006 05 05 10:48

Nu tai ce manau visiem aisku kad pagrindas zaidimam vaizduske.
Nu va sendien padariau pirma zingsny link geresnio pc :) nusipirkau papildomai 512 ram'u. Ir pagerejimas tikrai jaucesi, bent jau windowsai dirba zaibiskai, viska verce momentalei. ir kitos programos pagreitejo, pvz winampa paleidze per 2s. anksciau kraudavo apie 5s.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

#10 Standartinė Trolis gumis » 2006 05 05 14:27

nu mano motinines plokstes dokumentacijoj tai parasyta: dual channel ddr mode can only be activated if you install same type, capacity, speed and same brand memory modules into correct slots (see dual channel memory configuration table).

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#11 Standartinė Xolen » 2006 05 05 19:49

Trolis gumis rašė:nu mano motinines plokstes dokumentacijoj tai parasyta: dual channel ddr mode can only be activated if you install same type, capacity, speed and same brand memory modules into correct slots (see dual channel memory configuration table).
Nu o tu gal bandei tikrint kiek sistema konkrecei pagreiteja yjungus dual?
Man labai ydomu istikro, vieni sako kad ramai pagreiteja net iki 50%, kiti kad pagreitejimas praktiskai nejuntamas.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#12 Standartinė brain5ide » 2006 05 05 19:53

Vieni daro darbus, kurie labai apkrauna RAM, o kiti - ne.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#13 Standartinė Xolen » 2006 05 05 20:38

Bet blin ne negalvojau kad bus taip sunku coolery gaut :?
4 parduotuves apejau ir nieko man tinkamo neradu, socket A coleriu dvi rusys toki kurie kainuoja daugiau ne mano procesorius ir toki kurie neatsaldytu ne nabasniko uzpakalio.
Visiskai nera vidutinio sluoksnio, ko nors variniu pagrindu, negremezdisko, tokio kaip bruko man titan syberia ausintuva, kuris sakyciau labiau tiktu kaip stalinis ventiletorius.... net neysivaizduoju kaip toky ymanoma sukist y standartiny midi-tower korpusa.
Gal kas zinot Kaune koke parduotuve kur galeciau ka nors normalaus rast?
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

#14 Standartinė brain5ide » 2006 05 05 22:52

Kažkur Kaune turi būti didelis BMS'as. Jie ten nuo A iki Z visko turi.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

#15 Standartinė Šaras » 2006 05 05 22:55

Visko turi, bet kainos perdideles!
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių