Windows Stupid Error

Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
SwaDDie
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:204
Užsiregistravo:2006 04 14 21:59
Windows Stupid Error

#1 Standartinė SwaDDie » 2007 01 02 22:47

Yra vienas hardas, skeltas i dvi particijas C:\ ir D:\. C:\ particijoj laikau tik soft'a ir windowsus. D;\ visas kitas meslas.Norint per My Computer ar Saukini pateikti i D:\ part. ismeta error

Kodas: Pasirinkti visus

 
Windos cannot access the specified device, path, or file.You may not have the appropriate permisions to the item. 
Atsirado si beda nesenai pries Naujus.Pabandziau pasikelti userio lygmeni, bet nustebau Maximum reached.Taigi problema kitur, isijungus Safe mode ir su mano acc viskas veikia kuo puikiausiai, bet su windows normal dilema.Galvojau kaip atejo staigmenele pries naujus taip ir iseis bet pasirodo... error :) Ka patarsit?

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#2 Standartinė ZED » 2007 01 03 08:35

gal kokia programa naudoji kuri blokuoja priejima ir kuri startuoja automatiskai. ant safe mode ji nepsileidzia todel glai ieiti
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

Re: Windows Stupid Error

#3 Standartinė oxigen » 2007 01 03 10:09

SwaDDie rašė:Yra vienas hardas, skeltas i dvi particijas C:\ ir D:\. C:\ particijoj laikau tik soft'a ir windowsus. D;\ visas kitas meslas.Norint per My Computer ar Saukini pateikti i D:\ part. ismeta error

Kodas: Pasirinkti visus

 
Windos cannot access the specified device, path, or file.You may not have the appropriate permisions to the item. 
Atsirado si beda nesenai pries Naujus.Pabandziau pasikelti userio lygmeni, bet nustebau Maximum reached.Taigi problema kitur, isijungus Safe mode ir su mano acc viskas veikia kuo puikiausiai, bet su windows normal dilema.Galvojau kaip atejo staigmenele pries naujus taip ir iseis bet pasirodo... error :) Ka patarsit?
Viskas tuom ir pasakyta : You may not have the appropriate permisions to the item.. Pvz. mano acountas yra kaip administratoriaus o ne paprasto userio, taigi tokių problemų neturiu, o tu matyt neturi administratoriaus teisių, turi tik paprastas kurios jau maximum pasiekė, ar kažkas tokio panašaus :) Galbūt būtent dėl to ir neleidžia, nes safemode irgi esi prisijungęs kaip administratorius ;)
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

SwaDDie
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:204
Užsiregistravo:2006 04 14 21:59

Re: Windows Stupid Error

#4 Standartinė SwaDDie » 2007 01 03 18:42

oxigen rašė:
SwaDDie rašė:Yra vienas hardas, skeltas i dvi particijas C:\ ir D:\. C:\ particijoj laikau tik soft'a ir windowsus. D;\ visas kitas meslas.Norint per My Computer ar Saukini pateikti i D:\ part. ismeta error

Kodas: Pasirinkti visus

 
Windos cannot access the specified device, path, or file.You may not have the appropriate permisions to the item. 
Atsirado si beda nesenai pries Naujus.Pabandziau pasikelti userio lygmeni, bet nustebau Maximum reached.Taigi problema kitur, isijungus Safe mode ir su mano acc viskas veikia kuo puikiausiai, bet su windows normal dilema.Galvojau kaip atejo staigmenele pries naujus taip ir iseis bet pasirodo... error :) Ka patarsit?
Viskas tuom ir pasakyta : You may not have the appropriate permisions to the item.. Pvz. mano acountas yra kaip administratoriaus o ne paprasto userio, taigi tokių problemų neturiu, o tu matyt neturi administratoriaus teisių, turi tik paprastas kurios jau maximum pasiekė, ar kažkas tokio panašaus :) Galbūt būtent dėl to ir neleidžia, nes safemode irgi esi prisijungęs kaip administratorius ;)
Neatidziai skaitei mano posta!Puse metu no problem viskas gerai ir tt.AS owneris ant pc ir lia lia.Bet vat pries pora dienu kazkodel pradejo strikti mano sistema...
To ZED: Neisivaizduoju naujo softo neirasinejau jau koki menesi, tik updatinau senus savo softukus.

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#5 Standartinė ZED » 2007 01 04 17:35

na tada atsisiusk koki pci file recovery issisaugok savo visus failus kur nors kitur ir viskas o ten istrink kas yra
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

SwaDDie
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:204
Užsiregistravo:2006 04 14 21:59

#6 Standartinė SwaDDie » 2007 01 04 23:16

Zinai 60 GB istrint nejuokas :)

SwaDDie
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:204
Užsiregistravo:2006 04 14 21:59

#7 Standartinė SwaDDie » 2007 01 07 21:01

Nu va priemiau geriausia sprendima.Atejo error paims ir iseis :D.Palaukiau 1 savaite ir 4 dienas sendien ijunges pc nesutebau, :D visaks veikia.Fsio rakinkit tema.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)