Puslapis 1 iš 3
Ieškau hakerio, mokėsiu 40 litų
Parašytas: 2006 06 25 00:43
Artas1984
godhack man nieko neatsakė, brain5 nepatiko mano sąlygos mokėti grynais......
Kas nori gauti 40 litų į rankas už tai, kad užhakintų porą lamiškų internetinių svetainių?
Viena iš jų visų mūsų nemylimas
www.games.lt
Na tai kaip????
artasscorp@gmail.com
Re: Ieškau hekerio, mokėsiu 40 litų
Parašytas: 2006 06 25 00:48
DF
Artas1984 rašė:godhack man nieko neatsakė, brain5 nepatiko mano sąlygos mokėti grynais......
Kas nori gauti 40 litų į rankas už tai, kad užhakintų porą lamiškų internetinių svetainių?
Viena iš jų visų mūsų nemylimas
www.games.lt
Na tai kaip????
artasscorp@gmail.com
Nemanau ar atsiras zhmogus darantys ta juoda darba su games.lt uzh 40lt. Beje Chia ne vieta vieshai skelbti tokius dalykus
Parašytas: 2006 06 25 11:31
Artas1984
Vieša vieša, "tell all the people that you see" la la la la la...
Parašytas: 2006 06 25 14:40
Šaras
Galiu pasiūlyti 10 forsų, bet kainuos 50lt. Serveris bus nulaužtas visiems laikams xD . Už 40lt tau blogo net nelauš niekas... Didelis vaikas!
Parašytas: 2006 06 25 15:54
zigzag
uz 40LT neapsimoka
Parašytas: 2006 06 25 17:43
Artas1984
Tai kokios tipo kainos?
Kas per nesąmonė? Tie kas moka, jiems neturi būti problemų, tik pyzdielinat jūs kad brangiau, padarytumėt ir už 20 litų

Parašytas: 2006 06 25 18:17
GODhack
Kainos 0Lt uz tokius kaip games.lt, bet games.lt jau buvo pagaidinti neseniai kaip reikiant tai dabar kazin ar vel greit pavyks.
Rasyk kitus pazesiu kokia kitu bukle.
Parašytas: 2006 06 25 18:34
Artas1984
Kaip buvo pagaidinti
www.games.lt?
Kas buvo įvykę?
Ten modai kažkokie lamos ir jų yra labai daug, neaišku kas skiria modams teises ir už ką. Jų ten dachuja ir jie ten veisiasi kaip bakterijos buljone?
Parašytas: 2006 06 25 18:49
DF
Artas1984 rašė:Kaip buvo pagaidinti
www.games.lt?
Kas buvo įvykę?
buljone?
Jai neklystu buvo ishtrinti visi "Regitruoti Vartotojai"

O defeisas tik kelias minutes ishsilaike

Jai klystu GODhack'as pataisys

Parašytas: 2006 06 25 19:00
GODhack
Jo mazdaug taip tik issilaike kelias valandas, o ne keleta minuciu.
Kaskam matyt uzkliuvo uz akiu useriu skaicius tai istryne iki 0 visus.
Bet paskui viskas buvo attitaisyta.
Parašytas: 2006 06 25 19:07
Artas1984
Štai ką aš noriu užhakinti:
http://www.dreamcatchergames.com/forums/index.php?
Davai hakinkit, nenorit free bapkių?
Mano paštą matote.
Parašytas: 2006 06 25 19:26
GODhack
Dreamcatcer? Ar tik ne tavo mylimo zaidimo leidejas?
Parašytas: 2006 06 25 19:26
DF
Su shiuo forumu tikrai galima kazhka nuveikti manychiau...Galima kad ir kokius cookius pavogti

Parašytas: 2006 06 25 19:28
GODhack
Nepasiduok pirmam ispudziui. Ten VBuletin, ne taip lengva kaip gali pasirodyt is pradziu.
Parašytas: 2006 06 25 19:42
DF
GODhack rašė:Nepasiduok pirmam ispudziui. Ten VBuletin, ne taip lengva kaip gali pasirodyt is pradziu.
Na gal ir taip

Tachiau versija yra bugova. Internete pilna Exploitu shiai versijai.
Bet su tavim nesigincysiu
