Pasimatymai

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 09 03 19:51

MaksasMks rašė:Vo 10 balų :]
nueinat y jauku restoranely/kavine, prakalbat visa laika (a la labai maloniai ir ydomei praleist laika). po to tu ja palydi namo. nevilioja?
Nu va čia toks trumpas ir lb geras tekstukas :] Nu va toks susibėgimas gal ir nieko, o kas vyksta toliau? Nu bendriau čia visko galima prigalvoti. Pasimatymas čia lb plati tema baigiu sisvelti bl :lol:
tau sperma smegenis spaudzia ar ka? nesitikek kiekviena kart gaut, juolab jei tai tik draugystes/pazinties pradzia
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 03 19:54

tau sperma smegenis spaudzia ar ka
nebuciau taip gerai issireiskes...

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 03 20:14

tau sperma smegenis spaudzia ar ka? nesitikek kiekviena kart gaut, juolab jei tai tik draugystes/pazinties pradzia
Spaudžia, čia musiau nuo Rugsėjo 1 dar liko :lol: Aš ir nesakau, kad kiekviena karta noriu gauti. Nžn tiesiog manęs pasimatymai tikriausiai netraukia, o ypatingai tokie nuvalkioti kaip kavinė :lol: O tai tarkim jeigu aš kiekviena dieną susitinku su mergina, mes nuvarom tai ten tai šen papramgaut,pašnekam ką nors durno padarom tai kaip čia skaitos pasimatymai? :)
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 09 03 20:23

MaksasMks rašė:
tau sperma smegenis spaudzia ar ka? nesitikek kiekviena kart gaut, juolab jei tai tik draugystes/pazinties pradzia
Spaudžia, čia musiau nuo Rugsėjo 1 dar liko :lol: Aš ir nesakau, kad kiekviena karta noriu gauti. Nžn tiesiog manęs pasimatymai tikriausiai netraukia, o ypatingai tokie nuvalkioti kaip kavinė :lol: O tai tarkim jeigu aš kiekviena dieną susitinku su mergina, mes nuvarom tai ten tai šen papramgaut,pašnekam ką nors durno padarom tai kaip čia skaitos pasimatymai? :)
o ce jau nuo poziurio priklauso =]
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 03 20:27

Nu šiandi gal man ir spaudžia tą galvą arba nlb žinau apie tuos pasimatymus, nes nlb, kada prireikė jais domėtis. Pasimatymas tai turbūt būna 1 kartą kai pirma kartą susibėgi su mergyte, o paskui tai kaip jau ir draugužiai :] Laurynas šita temą užkūrė tai tegul dar ką nors parašo :}
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 03 20:39

...
darosi graudu kai pats zmogus, zmogiski jausmai, zmogaus reiksme ir panasus dalykai visiskai praranda prasme.
elgiames gal su visais kaip su siukslem? gi cool labai... a tiesa ir taip visi taip daro... nespejau pagal mada pasikeist...
...................
satanizmas ziuriu gundo visus...

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 09 03 20:52

Na buvo man taip, kaip Mks sake 24 valandom susipazhini su mergina, ir atrodo viskas.Bet buvo kitaip po tu 24 valandu supratau kad kazhkur isipainiojau, paskui kuo toliau buvo tuo sunkia ai kicked zhino ta istorija. Tingiu per naujo chia pasakot
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 09 03 21:09

Liudnoji Avele rašė:...
darosi graudu kai pats zmogus, zmogiski jausmai, zmogaus reiksme ir panasus dalykai visiskai praranda prasme.
...
koke zmogaus reiksme?
o kur gali but zmogiski jausmai, kai vaikai nuo pat mazens ysikanda ziauriausius, ir juo labiau klaidingus kapitalizmo lozungus...
ir isvis, ka galvoji apie hedoniozma?
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 03 21:23

pk10 rašė:
Liudnoji Avele rašė:...
darosi graudu kai pats zmogus, zmogiski jausmai, zmogaus reiksme ir panasus dalykai visiskai praranda prasme.
...
koke zmogaus reiksme?
o kur gali but zmogiski jausmai, kai vaikai nuo pat mazens ysikanda ziauriausius, ir juo labiau klaidingus kapitalizmo lozungus...
ir isvis, ka galvoji apie hedoniozma?
o tokia jog su zmonem elgiamasi kaip su siuksle, zmogus - niekas.
ir sorry nezinau kas yra hedoniozmas...

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 03 21:36

Avie - kai sakau 24 valandom, kokios tau bl iškart peršasi mintis į galvą? Aš sakiau, kad tik nenoriu užsikrauti šiuo metu jokių pareigų ir naštos, o ka tu čia db pezi apie kokius dar jausmus. Susitinki kokiam tuse su mergyte prie dupkės susidraugauji ikali biški normaliai pašneki, apsikeiti telefų nr, truputį draugiškai pasilaižai ir linksmai praleidi vakarą. Kitą diena abu į skirtingas puses ir abu linksmai lb praleide vakarą, jeigu turėčiau paną šito negalėčiau daryti. Čia tik lb draugiškas 24 valandų pasilinksminimas, o gal nori pasakyti, kad tai nenormalu? Tik nesiparink :)
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 03 22:02

MaksasMks rašė:Avie - kai sakau 24 valandom, kokios tau bl iškart peršasi mintis į galvą? Aš sakiau, kad tik nenoriu užsikrauti šiuo metu jokių pareigų ir naštos, o ka tu čia db pezi apie kokius dar jausmus. Susitinki kokiam tuse su mergyte prie dupkės susidraugauji ikali biški normaliai pašneki, apsikeiti telefų nr, truputį draugiškai pasilaižai ir linksmai praleidi vakarą. Kitą diena abu į skirtingas puses ir abu linksmai lb praleide vakarą, jeigu turėčiau paną šito negalėčiau daryti. Čia tik lb draugiškas 24 valandų pasilinksminimas, o gal nori pasakyti, kad tai nenormalu? Tik nesiparink :)

persasi man mintys ir nebereikalo iskart gi pats savam poste viska ir parasai...

vertybes skiriasi...

betkokiu atveju man atrodai kaip... na... keksius? ar kaip cai issireikst...
ka jau cia slept...

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 03 22:13

Kekšius - tas kuris turį paną, ir dar keles slepe nuo jos. Nu aš neturiu db panos ir nenoriu, neturiu jokių isipareigojimų, nieko neiskaudinu, niekam nieko blogo nepadarau, esu visiškai laisvas, ir tai tie mano pasilinksminimai tik per šventes. Esu laisvas ir džiaugiuos kai vis mielai pabendrauju su nauja mergyte. Kai draugausiu su kuo nors rimtai, tuomet tas žmogus bus visada šale manęs ir man netrūks nieko. O ką neslėpsiu, mano babsė net šiuolaikiškesnė čia rimtai! :]

P.S gerai būsiu atviras! Ką man daryti jeigu beveik per kiekvieną šventę man net nereikia prieiti prie merginos, ji pati ateina prie manęs ir užkalbina, o aš esu laisvas, ką man sakyt, sry, šiandi noriu būt vienas, o dar jeigu būna graži pats lb isivažiuoju. Tai kas čia nenormalu?
Paskutinį kartą redagavo MaksasMks 2006 09 03 22:16, redaguota 1 kartą(us).
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 03 22:16

nea... keksius tai tas kuris linksminas su visomis ir tt...
na kam as pasakoju gi is tavo pasakojimu tu esi tikras pavizdys...
na graudu jog 16 metu o jau toks. reiskias jog tai ne mazvaikiskumo liekanos o tavo gyvenimo pradzia.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 09 03 22:19

Kekšius bl aš tik per šventes duoduos, nes būnu laisvas taip neslankioju ir neinu. Neturiu jiokių isipareigojimų ir man nusišvilpt, jeigu mergina mane užkalbina tikrai jos neatstumsiu. Bėje nepaskaitiai ką parašiau ten viršui prie P.s
Nu va man 16 juk sakiau, kad dar į pasimatyma, net neičiau :]

Liudnoji Avele - ką tu darytum jeigu tave lb dažnai per šventes užkalbintu mergina, turbūt susidraugautum ilgam joa? Kad tu čia važiuoji ant manęs nžn, toi da sakyk mažasis iškrypelis, bet nžn gal į tau dėmesio truksta.
Paskutinį kartą redagavo MaksasMks 2006 09 03 22:22, redaguota 1 kartą(us).
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 09 03 22:22

viska paskaiciau...
vistiek tai nera pasiteisinimas atsisakyti moraliniu normu.
jeigu nenoretum pats tai niekas ir nelystu taigi pasiteisinimu TIKRAI nereikia...

Skelbti atsakymą

Grįžti į