EMULE

Diskusijos apie kompiuterinius tinklus, darbą juose ir iškylančias problemas
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
marko
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2004 06 14 20:09
Miestas:kaunas
EMULE

#1 Standartinė marko » 2004 06 15 22:08

Gal kas zino geru EMULE's serveriu? Gerai butu jei jie butu is Lietuvos. Bet jei zinot gerus uzsenietishkus tai patarkite jei nesunku!

Dekoju....

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

#2 Standartinė Nightcom » 2004 06 15 22:14

junkis prei betkurio taip rasti bus labai sunku gall net ir neimanoma ! :cry:
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

marko
naujokas
naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2004 06 14 20:09
Miestas:kaunas

#3 Standartinė marko » 2004 06 15 22:18

dekui tau..=]

Vartotojo avataras
BenWall
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:142
Užsiregistravo:2004 06 14 05:44
Miestas:Klaipeda

#4 Standartinė BenWall » 2004 06 15 23:31

As taj kazkada buvau atrades grynaj filmams serweri ten taj buvo geras dalykas, bet paskui kazkur ji pameciau :)
Here i am:)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)