Mano pirmas tinklapis

Diskusijos apie kompiuterinius tinklus, darbą juose ir iškylančias problemas
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

#16 Standartinė Squall » 2004 07 01 12:08

Mano pirmasis tinklapis buvo berods freewebs, bet gerai nepamenu. Seniai tai buvo - net nezinau adreso. :lol: Ironiska "kaiptai"...
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių