[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Mano pirmas tinklapis
Puslapis 12

Mano pirmas tinklapis

Parašytas: 2004 06 28 23:20
Mantux
mano pirmas tinklapis
mano pirmas blynas puslapiu kurime pasakykite ar prikepes ar ne?Kaip man pakelti jo lankomuma? papasakokite apie savo pirmus kartus puslapiu kurime kaip sekese?jeigu jie dar veikia parodykite. I :wink: r patarkite man is kur atsisiusti foruma.

Parašytas: 2004 06 29 13:33
T.Beardx
kaip reikia susikurti tinklapi

Parašytas: 2004 06 29 16:29
Mantux
atsargiai.Nu kaip normaliai?

Parašytas: 2004 06 29 16:34
Nightcom
parsisiusk programa is neto kur gali kur tinklapius sukures galesi ir sneket cia

Parašytas: 2004 06 29 16:41
Mantux
Nightcom rašė:parsisiusk is neto
gal galima tiksliau .Ir is kur man gaut foruma pasakyk man nightcom jeigu man padesi paskirsiu tave ten globalmoder

Parašytas: 2004 06 29 16:46
Nightcom
seip tai moderiu reikia nusipelnyti, kad buti :oops: ,o del Forumo tai zinau keleto programu kaip susikurt ir viskas .................

Parašytas: 2004 06 29 17:41
sarua
www.phpbb.com yra forumai 4free arba eik i koki http://myfreebb.com ir uzhiregink, ten ishkart duos sukurta foruma ir dar veltui.

Parašytas: 2004 06 29 20:43
Mutant
Galiu pasakyti tiek :
1. Viskas paripinta
2.Avatarai yra is game zone netgi yra tas mano su mano inecialais
3.Afromizmai paimti is manes
4.Hostinai su Free webs ir pats nieko nekuriai
Tai tiek siam kartui
3/10

Parašytas: 2004 06 29 20:46
T.Beardx
geriau nesikurt nuosavo tinklapio

Parašytas: 2004 06 30 14:29
Mantux
labai aciu sarua dabar visi apsilankykit ir uzsiregistruokit mano forume jis yra mano saite

Parašytas: 2004 06 30 14:35
T.Beardx
labai aciu kad nukopijavai mano Paveikslėlis Ar patiko mano simpsonai

Parašytas: 2004 06 30 14:35
Nightcom
o tai koks jis ?

Parašytas: 2004 06 30 14:40
Mantux
T.Beardx rašė:labai aciu kad nukopijavai mano Paveikslėlis Ar patiko mano simpsonai
ner us ka :oops: .patiko dabar visi usiregistruokit mano forume

Parašytas: 2004 06 30 14:43
Nightcom
o tai koks jis !

Parašytas: 2004 06 30 14:44
T.Beardx
tavo forume tik as vienas tesilankau kaip ydomu uzsiregistruokit visi