Puslapis 1 iš 1
Kokia interneto naršyklė jūsų nuomone geriausia?
Parašytas: 2004 01 31 16:34
Cooper
Tai kokia?
Parašytas: 2004 01 31 17:51
DVD
Dabar naudoju Internet explorer. Bet zadu pakeist.
Parašytas: 2004 01 31 18:43
Cooper
I kokia?
Parašytas: 2004 06 16 23:32
marko
Naudoju "Avant Browser". Ji turi trukumu, bet siaip visai nieko.
Parašytas: 2004 06 17 13:13
Nightcom
OPERA!
Parašytas: 2004 06 17 13:49
BenWall
Opera arba MyIE2