Puslapis 1 iš 1
EMULE
Parašytas: 2004 06 15 22:08
marko
Gal kas zino geru EMULE's serveriu? Gerai butu jei jie butu is Lietuvos. Bet jei zinot gerus uzsenietishkus tai patarkite jei nesunku!
Dekoju....
Parašytas: 2004 06 15 22:14
Nightcom
junkis prei betkurio taip rasti bus labai sunku gall net ir neimanoma !

Parašytas: 2004 06 15 22:18
marko
dekui tau..=]
Parašytas: 2004 06 15 23:31
BenWall
As taj kazkada buvau atrades grynaj filmams serweri ten taj buvo geras dalykas, bet paskui kazkur ji pameciau
