Kiberseksas

Diskusijos apie virtualų seksą.
Skelbti atsakymą
Administratorius
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1481
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Kiberseksas

Standartinė Administratorius » 2004 04 19 22:26

Norėjau pasidairyti, kokie žmonės ieško partnerių internetu, kaip vyksta pats susipažinimo ir bendravimo procesas. Todėl peržiūrėjau kelias svetaines, kuriose skelbiasi pažinčių ieškotojai. Nusprendžiau, kad pasiskelbsiu pati, kadangi taip bus greičiau ir patogiau. Vienoje užpildžiau anketą, kitoje parašiau tiesiog trumpą tekstą, kad ieškau meilužio, geriau – vedusio. Neslėpiau, kad ir pati esu ištekėjusi ir neieškau ilgalaikių santykių.

Beje, taip pasielgti paskatino ir pastebėjimas, jog į netekėjusių ir išsiskyrusių moterų, rašančių, jog ieško draugo, anketas dėmesį atkreipia tik vienas kitas. Moterys, atvirkščiai, dažniausiai užkimba už žodžių „ieškau bendramintės, draugės, noriu ilgalaikių santykių". Derėtų prisiminti, kad visa tai dažniausiai būna melas, tačiau moteriškių naivumas kartais net pribloškia. Štai vienas skelbimas, kurio autorius – 39-erių metų vyrukas – teigia ieškąs draugės: „Esu negeras, grubus, nepatikimas, nedraugiškas ir savanaudis, senas niurzgalius, nepajutęs vienatvės jausmo, bjauraus charakterio, tinginys ir nemokantis džiaugtis gyvenimu... Esu asilo ir arklio hibridas, baksnojantis kanopomis klaviatūros mygtukus (žinai, kaip sunku pataikyti, ypač, jei neišsilavinęs ir žemo intelekto). Bet, nežiūrint viso to, ieškau moters absoliučiai be jokių trūkumų – absoliučios moters! Ar aš tau tikčiau? Jei taip – bakstelk lakuotais nagučiais į kelis klaviatūros mygtukus ir duok šią džiugią ir nuostabią žinią. Draugė turėtų būti normaliai sugedusi, bet ne kokia nors psichinė pasaulio „bamba", aišku, nesudribusi, protinga ir galinti išklausyti argumentų, ne Izmailo tvirtovė lovoje, kurią paimti reikia ilgu manevru.„ Šis šmaikštuolis sulaukė daugybės „absoliučių" moterų dėmesio.

Ištrauka iš Virginijos straipsnio "Žaidimas meile internetu"

Skelbti atsakymą

Grįžti į