Gamezone.lt forumo dalyvių prisistatymas

Diskusijos apie buvusį GameZone.lt forumą.
Skelbti atsakymą
kaktusas
Pranešimai:3
Užsiregistravo:2004 10 10 16:26

Standartinė kaktusas » 2004 10 14 16:59

Mano vardas Martynas, man 14 metu, zaidziu acion gamus, lankau krepsinio bureli Mazeikiuose ir su komanda zaidziame krepsinio turnyre Karuna. Patinka keliauti ir zaisti zaidimus kazin, kada atsibos, dabar atrodo, kad niekada tai tiek.

Vartotojo avataras
Tokeo Ito (cerber)
Pranešimai:1
Užsiregistravo:2004 11 20 12:26
Miestas:Panevėžys

Standartinė Tokeo Ito (cerber) » 2004 11 26 12:35

As dabar esu Tokeo Ito, o buvau cerber, kol nepabandziau pakeisti e-mail.
nu ir pakeiciau bloga parasiau o dabar negataliu aktyvuoti jo tai ka man daryti patarkit :(
Aš pasakiau HAU

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2004 12 17 23:13

as pk10 man 17 "vaziuoju " ant visko ir jei tikesim aplinka tai galvoju nieko nepasiekt gyvenime ir nekenciu SYPSENELIU.
Paskutinį kartą redagavo pk10 2005 07 25 18:18, redaguota 1 kartą(us).
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2004 12 17 23:51

Mano vardas Karolis, gyvenu Sveicarijoj (prie Jonavos)
losiu krepsini, man 18 metu, dabar 12 klase ipusejau, nepasakyciau kad esu moxliukas bet mokslai gerai sekas(gal su pagyrimu baigsiu sule), tai va. Dar nerealiai megstu kompa ir zaidimus. Zaidziu bele ka, bet prisipazistu jokio gero RPG dar neteko bandyt, bet juk tam laikas ir duotas kad bandyt, ane? Noreciau sutikt ir pazint kuo daugiau geru zmoniu todel ir atvykau i si foruma, nes, kiek girdejau, cia ju apstu.

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 12 20 14:03

Dabar jau tikrai galiu pasakyti sveikas atvykes i gamezone, Karoli :)

P.S. cia mes visi geri taigi tikrai yra is ko pasirinkti :)
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2004 12 26 23:45

jo, jau spejau isitikint,kad cia gerieciu apstu

Vartotojo avataras
Slyer
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:263
Užsiregistravo:2004 12 12 16:39
Miestas:runescapas

Standartinė Slyer » 2005 01 03 10:33

nu sveiki as nemoku prisistatineti tad kalbesiu trumpai as is kauno, man 16, megstu grainti geimus(gameris buvau) pereidinedavau visus geimus is eiles bet jau nebe apsistojou ties runesceipu beje mano vaedas robertas :wink:

Vartotojo avataras
uncleD12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:626
Užsiregistravo:2004 07 18 16:43
Miestas:The Big Capital of Lithuania
Susisiekti:

Standartinė uncleD12 » 2005 01 03 12:03

Vardas: Top Secret
Amzius: 13 (metai)
Ugis: 1 metras 70 centimetru (apityksliai)
Svoris: 45 kilogramai
Mokykla ir Klase: Vladislavo Sirokomles vid. mokykla,8B klase
Pazymiai: nou 8 iki 10
Pomegiai: Kompiuteris, zaidimai, forumai
Mgs. zaidimai: Diablo2: LoD, CoD ir dar daugelis kitu.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2005 02 22 21:16

ko niekas neprisistato?
ot nemandagailos :lol:

Kuo ilgesnis ir issamesnis prisistatymas!

Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:436
Užsiregistravo:2004 08 25 19:21
Miestas:Vilnius

Standartinė Miegale » 2005 02 28 18:01

na atrodo dar neprisistatinejau
taigi, sveiki!
cia mane pazistate kaip music, o mano tikrasis vardas yra Egle. as is Vilniaus. per jau greit busianti gimtadieni sueis 17. esu 10-oke. laaaaabai megstu klausytis muzikos, sokti. galiu kad ir visa diena praleisti su muzika. taip pat patinka narsyti nete.
tai va, jei dar kas domina klauskit...

Vartotojo avataras
odzis
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:250
Užsiregistravo:2005 05 02 17:25
Miestas:Mazeikiai
Susisiekti:

Standartinė odzis » 2005 05 31 20:23

As esu mazeikietis. Vardas Algirdas, nors zinau kad jums tai neidomu. Ziema sukaks 14. Megstu ka nors kurti (susije su kompais). Jei norit suzinot daugiau tai klauskit

Vartotojo avataras
DonCorleone
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:53
Užsiregistravo:2005 05 30 21:01
Miestas:The City Of Lost Heaven

Standartinė DonCorleone » 2005 05 31 21:07

As Don Corleone(is tikro-Aivaras).Is Marijampoles...Esu pamises del tokiu zaidimu kaip Mafia ir laukiu nesulaukiu kada iseis Mafia2 bei The Godfather....
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

Standartinė misty fi » 2005 06 01 08:29

eh.. pamaciau tik dabar sita tema soryy visiem nu ka rek prisistatyti :lol:

nu mano vardas:mistyfi{Vytautas},nu zaidziu futbola{lankau}{lankiau anksciau :lol: },eee man yra 15 metu esu kolkas 8 kl., mokausi normalei,nu megstu su draugais nueiti isgert alaus ir ttt.. , aisq zaidziau zaidimus:gta sa,runescape na kolkas mano zaidziamiausi zaidimai na kai into nebuna tai dar d2 palosiu bet labai retai,nu megstu programuoti moku html nu trumpiau sakant.. tingiu rasyti nes su viena ranka sunkiai rasosi{suluzo ranka kaire}
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 07 25 08:34

sweiki - as Dark/mC . Tikrasis wardas - to deja negaliu sakyti ( yra zmoniu kurie manes jiesko :roll: (juokauju))Man 18 . Esu is silutes (na praktiskai mane galit rast visada klaipedoj)Gamezone sedziu apie metus .
esu zingeidus todel stengiuosi daug ka is gyvenimo ismokti . Baigiau dailes ( meno) mokykla - zodziu turiu aistra menuj . Moku gaminti skanu maista ( jeigu kadanors bus sio forumo meetas - paruosiu vaises - italiskas ir cekiskas maistas :wink: ) ir dar turiu kelis sugebejumus kuriuos dabar tobulinu
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 07 25 12:20

Dark/Mc rašė:sweiki - as Dark/mC . Tikrasis wardas - to deja negaliu sakyti ( yra zmoniu kurie manes jiesko :roll: (juokauju))Man 18 . Esu is silutes (na praktiskai mane galit rast visada klaipedoj)Gamezone sedziu apie metus .
esu zingeidus todel stengiuosi daug ka is gyvenimo ismokti . Baigiau dailes ( meno) mokykla - zodziu turiu aistra menuj . Moku gaminti skanu maista ( jeigu kadanors bus sio forumo meetas - paruosiu vaises - italiskas ir cekiskas maistas :wink: ) ir dar turiu kelis sugebejumus kuriuos dabar tobulinu
animal processing - skining , teeths.

Skelbti atsakymą

Grįžti į