Gamezone.lt forumo dalyvių prisistatymas
- Tokeo Ito (cerber)
- Pranešimai:1
- Užsiregistravo:2004 11 20 12:26
- Miestas:Panevėžys
as pk10 man 17 "vaziuoju " ant visko ir jei tikesim aplinka tai galvoju nieko nepasiekt gyvenime ir nekenciu SYPSENELIU.
Paskutinį kartą redagavo pk10 2005 07 25 18:18, redaguota 1 kartą(us).
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.
Though it seems so real to me.
- Trolis gumis
- Crowbar Master
- Pranešimai:1980
- Užsiregistravo:2003 07 19 14:23
Mano vardas Karolis, gyvenu Sveicarijoj (prie Jonavos)
losiu krepsini, man 18 metu, dabar 12 klase ipusejau, nepasakyciau kad esu moxliukas bet mokslai gerai sekas(gal su pagyrimu baigsiu sule), tai va. Dar nerealiai megstu kompa ir zaidimus. Zaidziu bele ka, bet prisipazistu jokio gero RPG dar neteko bandyt, bet juk tam laikas ir duotas kad bandyt, ane? Noreciau sutikt ir pazint kuo daugiau geru zmoniu todel ir atvykau i si foruma, nes, kiek girdejau, cia ju apstu.
losiu krepsini, man 18 metu, dabar 12 klase ipusejau, nepasakyciau kad esu moxliukas bet mokslai gerai sekas(gal su pagyrimu baigsiu sule), tai va. Dar nerealiai megstu kompa ir zaidimus. Zaidziu bele ka, bet prisipazistu jokio gero RPG dar neteko bandyt, bet juk tam laikas ir duotas kad bandyt, ane? Noreciau sutikt ir pazint kuo daugiau geru zmoniu todel ir atvykau i si foruma, nes, kiek girdejau, cia ju apstu.
- Trolis gumis
- Crowbar Master
- Pranešimai:1980
- Užsiregistravo:2003 07 19 14:23
- Trolis gumis
- Crowbar Master
- Pranešimai:1980
- Užsiregistravo:2003 07 19 14:23
na atrodo dar neprisistatinejau
taigi, sveiki!
cia mane pazistate kaip music, o mano tikrasis vardas yra Egle. as is Vilniaus. per jau greit busianti gimtadieni sueis 17. esu 10-oke. laaaaabai megstu klausytis muzikos, sokti. galiu kad ir visa diena praleisti su muzika. taip pat patinka narsyti nete.
tai va, jei dar kas domina klauskit...
taigi, sveiki!
cia mane pazistate kaip music, o mano tikrasis vardas yra Egle. as is Vilniaus. per jau greit busianti gimtadieni sueis 17. esu 10-oke. laaaaabai megstu klausytis muzikos, sokti. galiu kad ir visa diena praleisti su muzika. taip pat patinka narsyti nete.
tai va, jei dar kas domina klauskit...
- DonCorleone
- jaunasis rašytojas

- Pranešimai:53
- Užsiregistravo:2005 05 30 21:01
- Miestas:The City Of Lost Heaven
eh.. pamaciau tik dabar sita tema soryy visiem nu ka rek prisistatyti
nu mano vardas:mistyfi{Vytautas},nu zaidziu futbola{lankau}{lankiau anksciau
},eee man yra 15 metu esu kolkas 8 kl., mokausi normalei,nu megstu su draugais nueiti isgert alaus ir ttt.. , aisq zaidziau zaidimus:gta sa,runescape na kolkas mano zaidziamiausi zaidimai na kai into nebuna tai dar d2 palosiu bet labai retai,nu megstu programuoti moku html nu trumpiau sakant.. tingiu rasyti nes su viena ranka sunkiai rasosi{suluzo ranka kaire}
nu mano vardas:mistyfi{Vytautas},nu zaidziu futbola{lankau}{lankiau anksciau

sweiki - as Dark/mC . Tikrasis wardas - to deja negaliu sakyti ( yra zmoniu kurie manes jiesko
(juokauju))Man 18 . Esu is silutes (na praktiskai mane galit rast visada klaipedoj)Gamezone sedziu apie metus .
esu zingeidus todel stengiuosi daug ka is gyvenimo ismokti . Baigiau dailes ( meno) mokykla - zodziu turiu aistra menuj . Moku gaminti skanu maista ( jeigu kadanors bus sio forumo meetas - paruosiu vaises - italiskas ir cekiskas maistas
) ir dar turiu kelis sugebejumus kuriuos dabar tobulinu
esu zingeidus todel stengiuosi daug ka is gyvenimo ismokti . Baigiau dailes ( meno) mokykla - zodziu turiu aistra menuj . Moku gaminti skanu maista ( jeigu kadanors bus sio forumo meetas - paruosiu vaises - italiskas ir cekiskas maistas
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt
Diary of Dreams - Nekrolog 43
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt
Diary of Dreams - Nekrolog 43
- SaZ
- Master Builder
- Pranešimai:10366
- Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
- Miestas:field of grass
- Susisiekti:
animal processing - skining , teeths.Dark/Mc rašė:sweiki - as Dark/mC . Tikrasis wardas - to deja negaliu sakyti ( yra zmoniu kurie manes jiesko(juokauju))Man 18 . Esu is silutes (na praktiskai mane galit rast visada klaipedoj)Gamezone sedziu apie metus .
esu zingeidus todel stengiuosi daug ka is gyvenimo ismokti . Baigiau dailes ( meno) mokykla - zodziu turiu aistra menuj . Moku gaminti skanu maista ( jeigu kadanors bus sio forumo meetas - paruosiu vaises - italiskas ir cekiskas maistas) ir dar turiu kelis sugebejumus kuriuos dabar tobulinu




