Gamezone.lt forumo dalyvių prisistatymas

Diskusijos apie buvusį GameZone.lt forumą.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 07 25 12:21

Jei galiu paklaust WTF
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 07 25 12:23

cia tipo kiti sugebejimai kuriuos tobulini :P
aisku neskaitant one handed weapons kad jau 25% :P

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2005 07 25 12:57

kicked rašė:cia tipo kiti sugebejimai kuriuos tobulini :P
aisku neskaitant one handed weapons kad jau 25% :P
trumpiau sakant, lol dar skinin, ir leather working.. *226*
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 07 25 13:00

kicked rašė:cia tipo kiti sugebejimai kuriuos tobulini :P
aisku neskaitant one handed weapons kad jau 25% :P
Ai jo :D . heawy weapons ir radiation resistance tobulinu kolkas
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2005 07 25 13:04

*, su -radiation resistance- tai visi tobulinasi...gaila kad tik 9.25% *219*
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2005 07 25 13:07

Kosmariux kaip as nebuvau pastebejusi sios temos ir kaip as neprisistaciau?
Nagi, apie mane, Justiniskes kaip rusai mane vadina :lol: Man 16metuku rugseji bus 17metukuuu. Va neseniai pradejau dometis komiksais, bet kaip liudna kad Lietuvoje ju nera, nebent Donaldas...
As pamisele ant indisku dainu, visada klausau bollywood radija internetu, indiska stotis... 8) dainos nuostabios ir tie bugnai...ehhh dabar laukiu kada atvaziuos Arash i Lietuva ir begsiu i koncerta zaibo greiciu... Visada mano tevai ateina namo, uzgirsta grojancia indiska muzika pavadina mane isprotejusia ir pasuka pirstu varstelius, na, tik tetis taip daro (juokais zinoma)... :oops: :lol:
Justiniskes, mergina megstanti zaisti kompiuterinius zaidimus :roll: kodel visi taip stebisi? As taip varau nuo 12metu :lol: Galima pasakyti kad namuose pas mane ,,zaidimu fabrikas'' :lol: mazieji kaimynai ateina ir praso zaidimuku bet kai grazina diskai buna subraizyti :evil:
Labai megstu vaikscioti i kina...kinas kinas kinas...Thats all
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 07 25 13:19

O geras - sawo skilus surasysiu

Atack - 35 drawing- 80
Stgh - 57 car driving - 39
Defence - 70 Plane flying - 39
Fishing - 45
cooking - 80

:D
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

Standartinė misty fi » 2005 07 25 15:13

mano skillai pagal mane o ne pagal runescape :lol:
att 99 def 80 str 99
fishing 5 cooking 40
bike driving 89 car driving 48



ir tt.. tingiu rasyt
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 07 25 15:21

Cia taip istikruju ar dream lande :D . Jei tawo jega ir ataka butu tokie tai butum sworio ir kapojimosi cempijonas :D
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 07 25 17:31

Dark/Mc tai daug bendro turi su Ameno :)
tas tai pamises del maisto gaminimo :) bet ko noreti juk busimas vyrejas :) va ir dabar kazka gamina issijuoses virtuveje vakarienei, net manes i virtuve neileidzia :(
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

Standartinė ZED » 2005 07 25 18:56

Na ka gi laikas ir man prisitatyti :), as esu is utenos, karts nuo karto pazaidziu zaidimus. Taip pat nesirenku kokiu zaidimu zaisti ar tai butu action, ar rpg, strategija ar dar kas nors. kitaip sakant pasileidziu - nepatinka metu lauk, patinka zaidziu toliau :). Niekada nezaidziu to paties zaidimo du kartus, nes jau buna ganetinai nusibode. tai va tiek apie mane

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 07 25 19:11

egliukas rašė:Dark/Mc tai daug bendro turi su Ameno :)
tas tai pamises del maisto gaminimo :) bet ko noreti juk busimas vyrejas :) va ir dabar kazka gamina issijuoses virtuveje vakarienei, net manes i virtuve neileidzia :(
Na maista kad ruost velniskai megstu tai jo . Wireju but gerai nes daug bapkiu gauni bet tik ne kokioje kavinukeje kur susirenka trakeriai :wink:
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

Standartinė misty fi » 2005 07 25 20:05

omg tai ko manes nepakvieciat i swecius pavalgyt Ameno pakviesk i pietus paziuresiu kaip moki gamint maista :lol: :lol: :lol: :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 07 25 22:16

misty fi rašė:omg tai ko manes nepakvieciat i swecius pavalgyt Ameno pakviesk i pietus paziuresiu kaip moki gamint maista :lol: :lol: :lol: :lol:
Darom meeta - mes su ameno busim food masteriai - padarysim tokiu patiekalu :roll:
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2005 08 17 18:26

As esu DarkForce megstu leisti laika prie kompo ...!Apie mane..as linksmas,bendraujantis ir protingas..!turiu daug draugu ir noriu dar ju daugiau susirasti..!! 8)

Skelbti atsakymą

Grįžti į