Ar norite laisvalaikiu prisidėti prie gamezone.lt plėtros?

Diskusijos apie buvusį GameZone.lt forumą.

Ar norite laisvalaikiu prisidėti prie gamezone.lt plėtros?

Taip
15
39%
Ne
3
8%
Laisvalaikiu aš žaidžiu counter-strike
1
3%
Kad nesu altruistas ir tingiu
2
5%
Labai norėčiau bet nemoku kurti tinklapiu
5
13%
Su malonumu
6
16%
Gamezone.lt jus kull, aš jus myliu
6
16%
 
Viso balsų: 38

Vartotojo avataras
T.Beardx
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:728
Užsiregistravo:2004 06 07 16:30
Miestas:Kretinga
Susisiekti:

Standartinė T.Beardx » 2004 08 01 17:38

as ir noreciau :?

Vartotojo avataras
uncleD12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:626
Užsiregistravo:2004 07 18 16:43
Miestas:The Big Capital of Lithuania
Susisiekti:

Standartinė uncleD12 » 2004 08 04 13:04

Padarykim is GAMEZONE geriausia tinklapi.

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2004 08 04 13:11

Man atrodo , is forumu tai jis pats geriauses lietuvoje jau ilgai :wink:
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
uncleD12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:626
Užsiregistravo:2004 07 18 16:43
Miestas:The Big Capital of Lithuania
Susisiekti:

Standartinė uncleD12 » 2004 08 05 12:38

Tai sake kad forumai.net geriausias nors man ten tikras SH..

sarua
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:220
Užsiregistravo:2004 06 10 22:54
Miestas:mzk

Standartinė sarua » 2004 08 05 12:45

Nightcom rašė:Man atrodo , is forumu tai jis pats geriauses lietuvoje jau ilgai :wink:
Nesutikchiau, prikurta daugybe temu kuriose nera ne vieno posto arba visai ne i tema postai. Daaugiausiai postu visokiuose bendruose pokalbiuose kur shneka vien del shnekejimo. Sheip forumas kogero butu mires jei ne keli memberiai visur norintis pasireikshti, turiu tuos kelis galvoj kur virsh 1000 postu turi.
o kas chia per tema? Kashkoks kiek supratau paprastas memberis sukure tema ir viskas. O katras nors ish jusu esat padeje ka nors? jauchiu ka ne.
...

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 08 05 13:28

sarua rašė:
Nightcom rašė:Man atrodo , is forumu tai jis pats geriauses lietuvoje jau ilgai :wink:
Nesutikchiau, prikurta daugybe temu kuriose nera ne vieno posto arba visai ne i tema postai. Daaugiausiai postu visokiuose bendruose pokalbiuose kur shneka vien del shnekejimo. Sheip forumas kogero butu mires jei ne keli memberiai visur norintis pasireikshti, turiu tuos kelis galvoj kur virsh 1000 postu turi.
o kas chia per tema? Kashkoks kiek supratau paprastas memberis sukure tema ir viskas. O katras nors ish jusu esat padeje ka nors? jauchiu ka ne.
Pritariu visu 100 %.

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2004 08 05 13:57

As kai esu , gerai , atkreipias , demesi, kad lietuvoje , tai ir negali buti , normalei , visi lietuvei yra tokie , kad sedetu cia ir postintu , nemanau , nes pas daug ka yra mintis tokia, kam? as tai darau,, ! as i sita klausima senei atsakiau , del to kad jus sakote , kad kaikurie narei megstantys pasireiksti, BLA BLA BLA ,, ----kodel jus tada sedint ir nieko nedarote , o tik krytikuojate , apie stacia nenoriu nieko sakyt , bet ateina i metus kokius 10 kartu ir viskas, o sarua -- tai nzn kazka rpg ,paraso ,, savo nuomone ir viskas , nelenda ir pagrindinius , ten pokalbius ,, ir viskas,, nu bet taip ir bus manau ilgai , nes dabar tokie zmones,, ! kaip cia pasakius , tinginei,, o del , tu topicu kieko tai man kaip tik viskas gerai cia patinka, geriau pagrinda matysti tituliniame negu knistis , kazkur ten .. :wink:
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 08 05 14:19

Nightcom rašė:As kai esu , gerai , atkreipias , demesi, kad lietuvoje , tai ir negali buti , normalei , visi lietuvei yra tokie , kad sedetu cia ir postintu , nemanau , nes pas daug ka yra mintis tokia, kam? as tai darau,, ! as i sita klausima senei atsakiau , del to kad jus sakote , kad kaikurie narei megstantys pasireiksti, BLA BLA BLA ,, ----kodel jus tada sedint ir nieko nedarote , o tik krytikuojate , apie stacia nenoriu nieko sakyt , bet ateina i metus kokius 10 kartu ir viskas, o sarua -- tai nzn kazka rpg ,paraso ,, savo nuomone ir viskas , nelenda ir pagrindinius , ten pokalbius ,, ir viskas,, nu bet taip ir bus manau ilgai , nes dabar tokie zmones,, ! kaip cia pasakius , tinginei,, o del , tu topicu kieko tai man kaip tik viskas gerai cia patinka, geriau pagrinda matysti tituliniame negu knistis , kazkur ten .. :wink:
Na ir skirybos ženklų tu čia pridėjai...
Suprast ką nors sunkoka.
Forumas labai jaunas ir atėjęs naujas rimtas žaidėjas pamatęs ką čia postina ne kaikurie bėga iš čia.
Temos ir visa kita yra moderatorių darbas. Jų čia nemažai, darbo vaisiai akyvaizdūs.
Įžeist nieko nenorėjau. Peace. :wink:

Vartotojo avataras
uncleD12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:626
Užsiregistravo:2004 07 18 16:43
Miestas:The Big Capital of Lithuania
Susisiekti:

Standartinė uncleD12 » 2004 08 06 12:57

Nu jo noriu prisidet ir ka ir nieko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2004 08 06 13:57

gal baik ta bulsit , tu dabar postindamas , ne i tema ir darai,, ne pletra o gala.
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
uncleD12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:626
Užsiregistravo:2004 07 18 16:43
Miestas:The Big Capital of Lithuania
Susisiekti:

Standartinė uncleD12 » 2004 08 06 14:47

O ka ?
Visi cia varo noriu buti mdr ir adm ir webm
juk vistiek nepadarys musu moderatoriais.
O kaip prisidieti prie pletros jeigu nezinai kaip o tau nekas nesako .
Prisidekim , prisidekim visi varo !
Tai gal galit pasakyti kaip prisideti tada as nesigruzinsiu.

Vartotojo avataras
uncleD12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:626
Užsiregistravo:2004 07 18 16:43
Miestas:The Big Capital of Lithuania
Susisiekti:

Standartinė uncleD12 » 2004 08 08 15:50

sarua rašė:
Nightcom rašė:Man atrodo , is forumu tai jis pats geriauses lietuvoje jau ilgai :wink:
Nesutikchiau, prikurta daugybe temu kuriose nera ne vieno posto arba visai ne i tema postai. Daaugiausiai postu visokiuose bendruose pokalbiuose kur shneka vien del shnekejimo. Sheip forumas kogero butu mires jei ne keli memberiai visur norintis pasireikshti, turiu tuos kelis galvoj kur virsh 1000 postu turi.
Nesutikciau as nors neturiu daug postu vistiek aktiviai dalivauju
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 08 09 18:23

Reikia stenktis daugiau protingai dalyvaut nei aktyviai, ta prasme rasyt suprantamai, nefloodint, pirma truputy pagalvot ka rasai o jau po to.......

Vartotojo avataras
uncleD12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:626
Užsiregistravo:2004 07 18 16:43
Miestas:The Big Capital of Lithuania
Susisiekti:

Standartinė uncleD12 » 2004 09 12 20:30

Man atrodo kad truksta sitam forumui tokiu nuolatiniu lankytoju kaip as arba Zalias , Kicked Assman , Justuxe , Nightcom...
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2004 09 15 11:18

as gal ir prisideciau, jei butu konkreciai pasakyta, ka reiktu daryti, nes dabar be jokio tolko rasinejimas :)
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į