Gamezone vs. Gameland

Diskusijos apie buvusį GameZone.lt forumą.
Skelbti atsakymą

Ar tikite kad Gameland forumas greitai užsirauks?

Taip
34
60%
Ne
23
40%
 
Viso balsų: 57

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius
Gamezone vs. Gameland

Standartinė Laurynas » 2004 05 11 12:00

Del gameland.lt forumo tai atspejote. Ten ir svetaine ir pats forumas greit nustos egzistave. Jauciu kai kas bus tuo nusivyles. Tad kvieskite visus gameland.lt diskusiju dalyvius pas mus.

2000 m. dirbau firmoje "Zaidimu salis" projektu vadovu. Tai savininkas buvo gan skupus zmogus ir dirbome pas ji namuose. Nes nenorejo pirkt programinio softo ir t.t. Zurnalas buvo leidziamas pagal rusisko zurnalo "Strana Igr" licencija, taip pat ir uzsienyje leidziamas zurnalas apie zaidimus pavadinimu "Gameland". Sutikite, kad nera labai sudetinga isversti is rusu kalbos ir isleisti lietuviska zurnalo versija. Deja vertejams mokejo po minimalu atlyginima. Dirbo mergickos baigusios univera, sededavo prie seno spinduliuojancio monitoriaus (taupumo sumetimai) ir gadindavo akis. Vertejos ten keitesi kas menesi. Buvo atleistas profesionalus dizaineris turintis 10 metu patirti. Priimti kiti zmones. Atlyginimu tekdavo kas savaite kazkur trenktis ir vaziuot pasimt, pastoviai primineti kad priklauso saziningai uzdirbtos pinigai. Kartais buvo paprasciausiai "pamirstama" kad priklauso sumoket atlyginima :) Tada tekdavo pasiimti kalendoriu ir rodyti pabrauktas dienas uz kurias buvo sumoketa, o uz kurias ne. Veliau naujasis dizaineris pasakojo kad is virtuves isbeges sefo dobermanas jam gerokai sukandziojo ranka, teko siuti ir dvi savaites sirgti. Galiausiai kai isejau is firmos, man nenorejo net sumoketi priklausanciu pinigu uz neiseitas atostogu dienas. Tai teko pagrasinti darbo inspekcija ir galiausiai atsiemiau sau priklausancius pinigus. Kai isejo seni darbuotojai baigesi ir zurnalo "Zaidimu Salis" era. Zurnalas dar kuri laika ejo, bet tai buvo tik paskutine agonija. Net zurnalo CD matesi bagai ir neveikiantis failai. Galiausiai baigesi tuo, kad perkamiausio ir populiariausio rusijoje zurnalo apie zaidimus, lietuviska versija nustojo egzistavusi. Cia tik todel, kad nebuvo skatinami darbuotojai. O kai darbuotojas gauna per mazai pinigu - tada darbuotojas pradeda per mazai dirbti. Kai nebuna nei tarpusavio supratimo, nei bendru interesu - nieko gero nelauk. Sena rusu patarle byloja - kad skupas moka du kartus. Usienyje progresyvaus mastymo zurnalu savininkai proporcingai (pagal nuopelnus, svarba ir darbo indeli) paskirsto zurnalo akcijas darbuotojams. Kai visi yra akcininkai, tada toks zurnalas klestes ilga laika. To nesupranta naujosios kartos siuolaikiniai psiaudo verslininkai. Nors sefas visus ir isdurinejo, taciau man kazkaip tai pavyko isdurti pati sefa. Prisiminiau, kad kai isidarbinau ju firmoje - tada nepasirasiau tokios sutarteles, nes apie jos egzistavima sefas net nezinojo. Pasirodo del programiniu sprendimu bei dizaino su manimi turejo buti pasirasyta sutartis, kad visi mano sprendimai turi priklausyti firmai. Sios sutarties nebuvimas reiskia kad viska ka sukuriau dirbdamas ju firmoje, viso to autorines teises priklauso man. Taip nusikroviau visa saita per FTP uzrasiau Gamezone pavadinima ir 2000-taisiais ant Gamelando pamatu atsirado naujas Gamezone.lt veidas. Nors gamezone.lt pradzia laikoma 1995 metai, tada svetaine buvo labiau pramoginio tipo. Kai veike visos nuorodos ir Gamezone.lt buvo pastoviai atnaujinama, svetaine greitai uzeme top100 1-ma vieta pagal lankomuma ir patapo lankomiausia lietuvos svetaine apie zaidimus Lietuvoje. Gamelandas irgi mete pinigus ir pajegas - nusisamde "Sinusus" ir "Jazvas" - prasidejo garbinga konkurencija. Taciau lankomumo atzvilgiu Gamelandui taip ir nepavyko pralenkti GZ. Nors siuo metu jau puse metu abi svetaines stovi vietoje ir neatnaujinamos, taciau Gamezone.lt kaip paukstis Feniksas nuo rugsejo menesio atsinaujins. Gamezone.lt diskusijos tai tikrai veiks dar ilgai. Gamezone forever.
Paskutinį kartą redagavo Laurynas 2004 05 11 14:18, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 11 13:54

Del gameland.lt forumo tai atspejote. Ten ir svetaine ir pats forumas greit nustos egzistave. Jauciu kai kas bus tuo nusivyles. Tad kvieskite visus gameland.lt diskusiju dalyvius pas mus.
As taip ir darau. O del gameland tai jo zlugimas garantuotas toks yspudis, kad visai gameland valdziai visai visvien kas su tinklapiu ir forumu daros, sitiek prisiregistravusiu dalyviu, kasdien prisiregistruoja po 2-10 nauju nariu jai tik kas normaliai atnaujintu foruma......
O dabar gamezone=best. Tik gaila dar kart pabreziu, kad ce nors ir forumas apie zaidimus pagrinde zaideju ce mazuma.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 05 11 14:49

Nu jo tas forumas tikrai mires... Oho Laurynas ispudinga kalba....
Nu, kad skupus to puslapio sevininkas tai tikrai matosi.. jau nieko nedaro.... ne kaip cia...

TUo turetu man atrodo visai svetaine dingti.....

O Sitas forumas super... tegu gyvuoja ir turetu gyvuoti....
Amiziniai....
One world, one future.

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 11 15:29

Na viskas tikrai ciki, tik del saito atnaujinimo sakai rudeny??????????
Bet dabar dar tik pavasaris!!!!!! Labai jau ilgai laukt reiks :(
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 05 11 19:31

Siaip tai jau po truputi ir dabar atnaujeja jeio dar kas nors nepastebejot *142* :)
Pease out !

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 05 11 19:39

ei tik labai neisismaginkit a tai ir taip nespeju visu man rupinciu postu perskaityt :)

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 05 11 19:52

taigi jis atnaujina o ne daronaujus postus :) *124*
Pease out !

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 11 20:52

Kicked_assman rašė:ei tik labai neisismaginkit a tai ir taip nespeju visu man rupinciu postu perskaityt :)
Kazkaip keistai atrodo ane? Man ir taip buvo kai tik ce atejau blin is vis ce nei skaityt nei rasyt nespejau, bet priprasi prie to, svarbiausia, kad narei geri ce, nera tokiu nesamoniu kaip gamelande. O del floodinimo tai man atrodo kartais minty gali isreikst keleis zodziais ar vienu sakiniu, o reik rasyt kokias penkias eilutes, kad tavo postas nebutu palaikytas floodu ir istrintas (gamelande).
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2004 05 11 20:58

Na cia jusu postu tikrai niekas netrins. Kaip sakant propaguosime individo saviraiskos laisve ir stengsimes mintis dematerializuoti i globalia kosmine minciu visuma.

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 05 11 21:06

o kodel turetu trinti ?




:)
Pease out !

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 11 21:37

Laurynas rašė:Na cia jusu postu tikrai niekas netrins. Kaip sakant propaguosime individo saviraiskos laisve ir stengsimes mintis dematerializuoti i globalia kosmine minciu visuma.
Ne tu ce ir islankstei moksliny paaiskinima :)
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 05 11 21:39

Laurynas rašė:Na cia jusu postu tikrai niekas netrins. Kaip sakant propaguosime individo saviraiskos laisve ir stengsimes mintis dematerializuoti i globalia kosmine minciu visuma.
Ir dar jai pvz. gamelande padarytum tokia tema gameland prie gamezone tai per pirma admino pasirodyma butum isbanintas, tvarka kaip prie rusu.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 05 11 22:09

o griezta tvarka :) o cia tai galtokios grieztos man atrodo ir nera :)
Pease out !

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 05 12 00:48

Man tai ant to gameland'o nusi****! **** dejau ant kitu forumu.
Gerai. Viskas. Uzteks. Raminkis Squall.
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 05 12 09:36

Nu kodel isbanint neizbanintu, man atrodo bet temos neliktu...
One world, one future.

Skelbti atsakymą

Grįžti į