Gamezone vs. Gameland

Diskusijos apie buvusį GameZone.lt forumą.
Skelbti atsakymą

Ar tikite kad Gameland forumas greitai užsirauks?

Taip
34
60%
Ne
23
40%
 
Viso balsų: 57

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

Standartinė Darkas » 2005 07 01 10:47

Azathoth rašė:
Mutant rašė:as prisidejau prie jo zuties
Didzioji zuteis komanda : Gloria (Gavo cia bana) T.Beard (Loxu loxas) ~Nutruktgalve~ (palaikom rysius :) ) ir aisku as Mutant (komentuokit patys)
pradzioj gailejausi ka padariau bet daba ne
ar man chia atrodo ar jus tuo didzhiuojates? buvo sau forumas, nei blogesnis nei geresnis nei kiti, ten sedejo normali publika, kuri netik floodinti moka, bet ir padiskutuoti su ja buvo apie ka. viskas buvo chiki, kol Laurynui kazhkas ish gameland'o firmos bosu neuzhlipo ant nuospaudos. tada jis supyko, sukure konkurenta ir eme ieshkoti mazhvaikiu, kuriu rankomis trauks kashtonus ish ugnies - t.y. kaishys pagalius i gamelando ratus. kad tas forumas buvo kazhkam labai faina bendravimo vieta jam buvo nusispjauti - svarbiausia asmenines ambicijos. paskelbe pilna pagiezhos skelbima, kuriuo kviete visus eiti ir griauti gameland'a, laukti ilgai neteko ir atsirado kas tai padare. liudniausia, kad tokius negrazhius zhingsnius jis dare ne pats - rado kas uzh ji eis ir floodins ir shiaip bardaka ten darys. trumpai tariant laurynas tvarkingai pasislepe uzh mazhvaikiu, kurie dorai net nesuprato kuriems galams ta gameland'a griauti, nugaru ir tryne ish laimes rankas (o gal netryne, kas ji ten zhino). bet rezultatas aishkus - neblogas forumas mire. bet tai vienintelis shio karo matomas rezultatas - firma kaip buvo taip ir yra ir leidzhia tikrai gerus zhaidimus labai priimtinom kainom. ash supraschiau jei laurynas pats imtu nulauzhineti gameland'o serveri (apie save jis rasho, kaip apie xakeri) ar ten asmenishkai floodintu gamelando forume. kitaip tariant jam uzhlipo ant nuospaudos - jis pats ir tvarkytusi. bet panashu ar drasos ar zhiniu jam neuzhteko ir jis nuejo ieshkoti mazhvaikiu pagalbos, kad jie ten banga keltu. labai grazhus zhingsnis.
p.s. taip, ash kaip visada savo stiliuje ;) tiesiog mane erzina zhmones kurie padaro bjauru darba ir dar tuo didzhiuojasi.
Zmogus yra toks gyvis kuris kersija , daro bloga ir dar tuo didziuojasi . ( cia bendrai apie mus) :D

Bet gameland nuzudima nevadinciau blogu darbu . As i game land atejau pacio chaoso metu , visi pykosi , saitas nebuvo tvarkomas , floodas liejosi per krastus , o moderatoriai sedejo ir nieko nedare lyg wiskas butu gerai - (iswis is ju as tik dox temaciau - malonu kad retkarciais cia uzsuka :wink: ). Kaip mano senelis sako - jei mylimas suo nepagydomai serga ir kankinasi tai ji reikia neskausmingai pasiust miriop . Ta padareme su gameland - musu exmylimu nepagydomai serganciu forumu :D
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 07 01 13:33

~Nutrūktgalvė~ rašė: Nu žinai manęs niekas nepapirko ir neprivertė ten daryti floodo krūvos.Aš papraščiausiai pirmą kartą gyvenime buvau forumo narė ir nelabai mokėjau elgtis todėl ir floodinau.vat. :?
nu as irgi buvau pirma kart uzsiregistraves forume bet neflodinau kur papuole

beja kalciausi yra dex su dox jie pradingo ir prasidejo visas flodas
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
~Nutrūktgalvė~
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:105
Užsiregistravo:2005 01 25 15:38
Miestas:~Mishkas~

Standartinė ~Nutrūktgalvė~ » 2005 07 01 16:21

+Ameno+ rašė:
~Nutrūktgalvė~ rašė: Nu žinai manęs niekas nepapirko ir neprivertė ten daryti floodo krūvos.Aš papraščiausiai pirmą kartą gyvenime buvau forumo narė ir nelabai mokėjau elgtis todėl ir floodinau.vat. :?
nu as irgi buvau pirma kart uzsiregistraves forume bet neflodinau kur papuole

beja kalciausi yra dex su dox jie pradingo ir prasidejo visas flodas
Nu bet žinai...aš iki tol būdavau tik chatuose.O dabar jų pakęst negaliu.
O grįžtant prie temos,man įdomu,kodėl moderai,vos tik prasidėjo tas chaosas, išsilakstė?
Sakoma,už blogį reikia atsilyginti gėriu.O kaip tada reikia atsilyginti gėriui?Už gėrį reikia gėriu,o už blogį-pagal teisingumą.(Konfucijus)
don't click this link... muahahah

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2005 07 01 16:30

~Nutrūktgalvė~ rašė:
+Ameno+ rašė:
~Nutrūktgalvė~ rašė: Nu žinai manęs niekas nepapirko ir neprivertė ten daryti floodo krūvos.Aš papraščiausiai pirmą kartą gyvenime buvau forumo narė ir nelabai mokėjau elgtis todėl ir floodinau.vat. :?
nu as irgi buvau pirma kart uzsiregistraves forume bet neflodinau kur papuole

beja kalciausi yra dex su dox jie pradingo ir prasidejo visas flodas
Nu bet žinai...aš iki tol būdavau tik chatuose.O dabar jų pakęst negaliu.
O grįžtant prie temos,man įdomu,kodėl moderai,vos tik prasidėjo tas chaosas, išsilakstė?
tau dar idomu ?
gi viskas aisq jie bailiai pamate siaubinga situacija kuria sukelem ir babankst kaip i vandeni pradingo
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
~Nutrūktgalvė~
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:105
Užsiregistravo:2005 01 25 15:38
Miestas:~Mishkas~

Standartinė ~Nutrūktgalvė~ » 2005 07 01 16:33

Mutant rašė:
~Nutrūktgalvė~ rašė:
+Ameno+ rašė: nu as irgi buvau pirma kart uzsiregistraves forume bet neflodinau kur papuole

beja kalciausi yra dex su dox jie pradingo ir prasidejo visas flodas
Nu bet žinai...aš iki tol būdavau tik chatuose.O dabar jų pakęst negaliu.
O grįžtant prie temos,man įdomu,kodėl moderai,vos tik prasidėjo tas chaosas, išsilakstė?
tau dar idomu ?
gi viskas aisq jie bailiai pamate siaubinga situacija kuria sukelem ir babankst kaip i vandeni pradingo
nusimuilino tik dėl to,kad išsigando?Nemanau.O gal ir tavo tiesa.Bet ko bijoti?
Sakoma,už blogį reikia atsilyginti gėriu.O kaip tada reikia atsilyginti gėriui?Už gėrį reikia gėriu,o už blogį-pagal teisingumą.(Konfucijus)
don't click this link... muahahah

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2005 07 01 18:52

~Nutrūktgalvė~ rašė:
Mutant rašė:
~Nutrūktgalvė~ rašė: Nu bet žinai...aš iki tol būdavau tik chatuose.O dabar jų pakęst negaliu.
O grįžtant prie temos,man įdomu,kodėl moderai,vos tik prasidėjo tas chaosas, išsilakstė?
tau dar idomu ?
gi viskas aisq jie bailiai pamate siaubinga situacija kuria sukelem ir babankst kaip i vandeni pradingo
nusimuilino tik dėl to,kad išsigando?Nemanau.O gal ir tavo tiesa.Bet ko bijoti?
Ko bijot ?
Pamyzo juodo darbo ir wisx
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
~Nutrūktgalvė~
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:105
Užsiregistravo:2005 01 25 15:38
Miestas:~Mishkas~

Standartinė ~Nutrūktgalvė~ » 2005 07 01 18:55

Mutant rašė:
~Nutrūktgalvė~ rašė:
Mutant rašė: tau dar idomu ?
gi viskas aisq jie bailiai pamate siaubinga situacija kuria sukelem ir babankst kaip i vandeni pradingo
nusimuilino tik dėl to,kad išsigando?Nemanau.O gal ir tavo tiesa.Bet ko bijoti?
Ko bijot ?
Pamyzo juodo darbo ir wisx
tai turbūt nusimuilino ne dėl to kad išsigando,o dėl to kad patingėjo viską tvarkyti.:lol:
Sakoma,už blogį reikia atsilyginti gėriu.O kaip tada reikia atsilyginti gėriui?Už gėrį reikia gėriu,o už blogį-pagal teisingumą.(Konfucijus)
don't click this link... muahahah

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 07 01 19:11

ei uzteks cituot ir girtis kaip isgasdinot moderus, nes kaip matau floodas ir ce prasideda
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2005 07 01 20:22

na floodu tai nepavadinciau cia zmones diskutuoja
floodas kai nesamones sneki kaip papuola visai ne i tema
kadangi zia Tema GS vs GL
tai kaus tau nepatynka ?

ps. OMG dabar tai tikrai floodiju :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2005 07 01 23:55

erm (vakariniai bullshit)

Na, del L ir jo kazkokiu -evil- ideju nifiga nebuvo nereikia cia isigalvoti. As tai gerai pamenu ateini i gameland parasai niekas net nekreipia demesio pagrindiniai postai budavo RPG ir fantasy skiltyse. Paklausdavai konors tai jai ir atsakydavo tai keli zmones....Del flood tai bbz kas pradejo. Bet galiu parasyti tik tiek jaigu ir isigando tai to kad mum na bet jau man tai nepabodo to daryti...norejau pagadinti poto sutvarkyti bet kaiip spjove tep spjove. Taip pats ir su pazadais. Nieko daugiau kaip tik pazaduku forumas sutvarkysiu, bet nieko ir nesutvarke..
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 07 02 00:08

atsimenu kaip nightcom aka seer kazkurioj temoj pradejo reikstis kad jis nenugalimas kazkokiam zaidime. neatsimenu kuom ten tai baiges bet man rodos baiges forumo zlugimu :D

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2005 07 02 01:02

erm NBA 2004 seip tai ir esu :) laimejau pries ta ciuva....is plunges ar is kur, o jis gan neblogai TWINKINO...bet cia off topic: forumas zlugo delto jog visi ziurejo tik i kaikurias temos kaip RPG ir tik ten rasydavo...o kai pavz kokiam sport prasidejo bispridelas niekas net kreipti demesio nenorejo...
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 07 02 14:52

nu zinai kai pradeda reikstis zmogus kad jis nenugalimas tai hmm...
tai skamba daugiau nei nesamone :)
o kad apie rpg visi rase tai tu pazvelk y sy foruma... kur daugiausia temu?
bendros skiltyse ir rpg :P
o siaip koks skirtumas vis geriau nei apie cs ar dar koky sh...
siaip tiesa sakant manau kad nightcom buvo gameland mirtis :P
tai paspartino adminai ir moderai...

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 07 02 15:39

pagal pranesimu skaiciu dar ce gyvos ir temos:
action
racing
runescape
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2005 07 02 16:44

pk runescape priskiraimas prie rpg
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į