Kokius Simsus esate zaide?

2002 metais kompanija Electronic Arts pranešė, kad bendras parduotų žaidimo The Sims kopijų skaičius pasiekė 6,3 milijono ir tai yra absoliutus rekordas per visą kompiuterinių žaidimų istoriją.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#16 Standartinė SaZ » 2006 07 17 23:08

oxigen rašė:nzn man tai realybe patinka ir simsai visiskai nemergaitems manau :) o adrenalino ir kitko tam yra skirti kitokie zaidimai, taciau simsuose ir nera pabaigos, jose niekaip nelaimesi, nera galo... :) tuom sis zaidmas issiskiria is kitu :P
simsai per greitas zaidimas. visiskai realybes neatspindi vien toks laiko tarpas kaip rytas - realiai suspeciau zymiai daugiau.

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

#17 Standartinė egliukas » 2006 07 20 14:33

tai jo :) bet vis tiek kartais idomu pazaisti :) man kas ten labiausiai patiko tai statyti namus ir juos irengti. bet kaip daugelis sako, man juose nepatiko tai, kad nera kazkokio tikslo, nera pabaigos. bet kad jis mergaiciu nesutinku. pries kuri laika maciau laida, per vokiecius (pries metus ar pan.) tai ten kaip tik kalbejo apie sims ir kitus panasius zaidus, tai rode ir tokiu vyruku, kuriu nepavadintum mergaitem ir amzium ir pan. daugelis ju zaidzia simsus po kelias val per diena.
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#18 Standartinė SaZ » 2006 07 20 16:03

isleis nauja zaidima, mazdaug kaip sims tik gal siek tiek detalesny.
vadinasi 'Kudos' berods.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių