Juokingos istorijos

Žinai kokį nors linksmą pokštą, anekdotą ar dar ką nors? Pasidalink juo su visais!
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 12 23:03

Jo gerai nujai cia juokingos istorijos tai: Karta kai mazas buvau mano brolis mane apgaudinedavo tipo valgo muila ir sako
-Davai paragauk skanu
O as kaip durnas ir Atsikandau tai patikekit kaip linxma buvo
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Xolen » 2004 07 12 23:04

Man panasiai pusbratkis aliejaus stikline ysiule :)
tai iki vidurnakcio is tualeto neisejau.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 12 23:07

VAt priminiai Ten turejau tokios kai ir kakavos (Nors pats nezinau kas ten Yra Tik del kvapo) Tai draugui sakau nori kakavos kai paragavo tai jau galvojau reikes ligonine kviesti
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Meiles_Deive
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:170
Užsiregistravo:2004 04 16 22:14
Miestas:Panevėžys
Susisiekti:

Standartinė Meiles_Deive » 2004 07 12 23:08

Laurynai suklydai, tikrai nevisos mes tokios..... :evil:

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2004 07 12 23:21

Na atsimenu kelis mokyklinius bajerius.
Berods 6 ar 7 klaseje i mokykla nesiojausi fotoaparata. Turejau net du - "Agat18" toki maziuka ir "SMENA". Tai su tokiu Zilvinu paskleidem toki ganda, kad tipo gavome uzienietiska "Raudona" juosta, kuri naudojama medicinoje rengenui ir kai su tokia juosta is keliu metru nufotografuoji mergina - tai nuotraukoje ji atvaizduojama be drabuziu. Kazkaip tas gandas nuvilnijo per visas klases merginas, nes kazkuri lyg ir isgirdo kaip mes snekejomes, ar tas draugas paskleide ta ganda. Mokyklos kieme mes vaikemes merginas ir stengemes jas nufotografuoti, o jos lakste ir sokinejo per krumus is baimes. Tai juokemes... Na tai buvo senais laikais, dabar merginos nebe tokios naivios.

Kita istorija, tada lankiau DOSAFF saudymo kluba ir kelis kartus saudziau i lekstes is medzioklinio sautuvo. Tai i namus parsitemdavome maisus tusciu medziokliniu soviniu. I viena sovini idejau druskos, uzlitavau virsu vasku. Mokykloje sutikau maziuka ir pasiuliau pirkt soviniu. Tas rubliu neturejo, tai pasakiau atsinesk ka nors naudingo. Tai mazius atsinese uzienietiska moneta, labai vertinga, o tuo labiau senovine nebuvo. Tai mes apsimaineme. Veliau maziukas isarde sovini ir rado druskos...
Paskutinį kartą redagavo Laurynas 2005 01 20 13:11, redaguota 2 kartą(us).

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 12 23:24

Ot koks blogas mazus vaikus apgaudineji
Paveikslėlis

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

Standartinė Stactas » 2004 07 13 08:59

Mano linksma istorija: ankščiau per n. metus buvo įprasta tarp klasiokų keistis dovanomis. Vienas mano klasiokas iš klasiokės gavo odekolono buteliuką. Vėliau nuėjom su juo į tualetą ir tas užsimanė š..., nusivalyt turėjo tik vieną troleibuso taloną. Su juo ir pabandė, bet kad pirštas per užpakalį prasibraukė, tai jis tą pirštą su tuo odekolonu ir nusiplovė (tipo dezinfekavo). :)

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 13 11:28

Cia tai geras :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
iliux
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:20
Užsiregistravo:2004 07 04 16:03
Miestas:pragaras

Standartinė iliux » 2004 07 14 22:53

cha cha cha... nebegaliu.. nors nejuokinga.. tuoj pradesiu ish zurnalu nurasinet juokingas istorijas... aj.. skaiciau zurnale kaip viena merga ant nagu (rankos) dejoszele.. nesbuvo skaicius kad zele stiprina nagus.. o tik veliau kai grizo mama suzinojo kad ja reikia valgyt o ne ant nagu det... :D :D :D nejuokinga...
Yra zmoniu, is kuriu negalima tiketis,kad apsiave viena bata apsiaus ir kita. F.Hebelis

Vartotojo avataras
Tigra
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:334
Užsiregistravo:2004 06 27 17:06
Miestas:Vilnius

Standartinė Tigra » 2004 08 06 21:47

Pas mus,3 klaseje, buvo remontuojami persirenginejimo kambariai.mergos persirenginejo klaseje,bernai-tualete.Ir vienam tokiam ,ernestui,bernai nusvilpe kelnes ir imete i tualeta,o treningus i mano klasiokes kuprine ikiso.tai tas megztiniu apsirises i klase ejo.visi kurie mate net iki siol is jo saiposi.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 08 07 11:25

ai atsimenu gera bairy :)
cia ir gi su persirengimo kambariais.
pas mus persirengimo kambariai yra viens prie kito
ta prasme mergaiciu ir berniuku .
na po fizinio normaliai viskas, rengiames
tik jwehfwiecfneiucfwegf ir sienoj skyle :lol:
gerai kad jau visi buvo apsirenge ir vienoj ir kitoje puseje :)
per kita pamoka atejo fizinio mokytoja klaust kas ten ka.
klasioke prisipazino. nors ir nenorejo zinoma.
po to pasake kad ten jau buvo kazkas isdauze ji tik pasparde
ir isgriuvo , o mes jau manem kad eme ir isverte visa siena plikom rankom :lol:

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 08 18 12:39

Pas mane yra viena juokinga istorija. As dar buvau penktoke, pas mus klaseje vyko matematikos kontrolinis. visi normaliai rase viskas buvo tvarkoje.Po keliu minuciu vienas klasiokas vardu Petras paprase mokytojo i tuoleta jis neleido. Tada klasiokas uzgirdo kad kazkur bega vanduo, jis pasilenke noredamas pasiziureti po stalu kas cia darosi. Ir staiga susunka "-Petras apsimyzo!" visi pasoko ir pradejo kvatoti. Mokytojas supykes priejo prie jo ir sako "-kodel tu taip padariai?'' Petras sako "-jus neleidote eiti i tuoleta" "-Tuoj man liezuviu valysi viska ! susuko mokytojas. Bet kaip greitai mokykla suzinojo kad tas Petras apsimyzo. Po to bego namo slapiom kelnem o visi jam einant kvatojosi.
Zinau kad negerai kad pasiticiojom is jo bet taip buvo juokinga... :lol: :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Cerber
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:110
Užsiregistravo:2004 04 06 13:44
Miestas:Panevėžys

Standartinė Cerber » 2004 11 10 15:33

mano istorija ne apie mokykla ir gal ne tokia juokonga bet.....Sia vasara gal kokia 2.30val nakties i lova atleke mano suo ir jauciu kad maldauja bet ko nzn. Bandziau visaip atsikratyti nes norejau miego. Nu ka atsikeliau paemiau ant ranku sakau gal pilva skauda pamasazavau bet vistiek lenda ir taip garsiai kvepuoja. Nu daejo ko cia ji norejai.......
Taip 2.45val nakties vedziau suni pasivedzioti i lauka.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 11 10 16:24

toky mokytoja kuris neleidzia y tuoleta tai reiktu mest lauk...

Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:436
Užsiregistravo:2004 08 25 19:21
Miestas:Vilnius

Standartinė Miegale » 2004 11 10 18:40

jis jau ismestas.
You ask me how to cure your headache, use a gun

Welcome to the jungle

Skelbti atsakymą

Grįžti į