Kokia religija jums tinka?

Žinai kokį nors linksmą pokštą, anekdotą ar dar ką nors? Pasidalink juo su visais!
Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 08 16 21:44

taiiiii va:
ciuju si diskusija konsensuso ar kazko tokio nesulauks, todel piktiem ar nenorintiem tiesiog padiskutuot del nieko nelyst y diskusija siulyciau. bo db labai jau pikti visi.

o db jau skirta godhackui (* as greit pradesiu kaip nors tavo nika trumpint, bo rasyt atsibosta)

1. Zydai. pasidomek kiek procentu pasaulio zydu (o mes juk naiviai juos visus laikysime judejais?) gyvena izraelije (jei neklystu apie puse). tai va kita puse tau lieka nenusikaltusi, bet tu juos del kitu vadini "sumautais". be to neaisku kiek is izraelio pilieciu palaiko dabartine kampanija. manau ce tas pats kas del putino nemegt visu rusu. kvaila.

2. as irgi bisky pagonis (aukojom alu ventiletoriu dievam, stogo dievam, asvalto dievam, tiltu dievam ir dar visokiem :) ). o jei rimtai tai prasyciau rimciau argumentuot kad pagonys (nekalbu apie issidirbinetojus) taip daro.

3. buk zmogus apibrezk esminius panasumus tarp pagoniu ir ateistu. na dar gerai butu tarp agnostiku ir satanistu.

4. nu nepyk del ironijos, bet be jos diskutuot negaliu
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 16 21:58

Va pagaliau su kaskuo nors idomu atrasinet. Gali trumpit Vytas mano nika, jei nori trumpint. 8)

Del 1 teisingai. Dalis ju gyvena kaskur ir gal patys nepalankiai ziuri i viska kad kiti zydai daro. As jokiu budu ne uz tai kad isaudyt visus iki vieno. Man nepatinka ju daugumos, ju valstybes elgesys ir tiek ne daugiau. Tikrai jei sutikciau zyda nepradeciau jo kaskaip smerkt vien uz tai kad jis zydas.

Del antro taip darydavo dauguma senuju pagonisku religiju atstovu. Maisto aukojimas, jo atidavimas dievams(daznai tiesiog ispilant, isverciant kur nors), buvo labai paplites. Siandienines "stanyyy" ir kitokios chebros beabejo tuo neeuzsiima. Pagonybe labai platus reiskinys ir labai sunku surast tai ka tikrai daro visi pagonys.

3) Pagonybes daznos atsakos ignoruoja visagalio Dievo buvima. Jom Dievas tai zmogus galbut net gyvenantis tarp kitu. Arba dar dazniau uzsislepes kaskur sunkiai prieinamoje teritorijoje. Jis tuokiaisi, mylisi, susilaukia vaiku ir netgi mirsta kartais.

TAIGI Dievo savoka pagonybeje visai kitokia. Lyginant su zydu ar musulmonu tikejimu galima isvis sakyti, kad pagonys betikiai, ateistai nes ju Dievai neturi jokiu didesniu panasumu(jei neskaiciuosim garbinimo) su sias laikais labiau paplitusiais visagaliais.

O agnostikai tai labai jau siaura paziura su satanistais jie neturi beveik nieko bendro. Jei labai pasistengciau surasciau gal panasumu bet jie labai gincytini.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 08 16 22:26

as pats kaip vytautas acisakau tave taip vadint, paziuresim kaip man susvies tave vadint

sakai pagonys neige visagalio dievo egzistavima? o pas senoves lietuvius zinai kas buvo praamzius?

pagonys buvo visiskai ysitikine kad visa ju mitologija buvo teisinga, kaip dabar musulmonai yra ysitikine del savosios. vieni ir kiti buvo 100% tuo tikintys, kaip tu glai palygint kad vieni tikejo labiau kiti maziau?

va, matai, agnostiku jau nebegali sulygint su satanistais, taigi tavo atmetimas jau tampa... kiek nebeteisingas
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 08 16 22:32

Trolis gumis rašė:GodHack pats, kaipo dievas, nieko neispazista. Tiesiog Jis esa Tas, kuriuo visi turi tiketi ir sekti jo tutorialais.
Garbinkim Dieva, kol jis dar zemeje!

respect :D

Pagonybes daznos atsakos ignoruoja visagalio Dievo buvima. Jom Dievas tai zmogus galbut net gyvenantis tarp kitu. Arba dar dazniau uzsislepes kaskur sunkiai prieinamoje teritorijoje. Jis tuokiaisi, mylisi, susilaukia vaiku ir netgi mirsta kartais.
drysciau pavartot tavo zody 'plaukiojimas' paciam tau yzeisti.
pradzia lyg ir gera... taip... pas juos visagalio dievo lyg ir nebuvo... nors gal koks perkunas jiems ir buvo kieciausias... bet visakita tai tik prailginti sakiniui... nes dievu buvo ne vienas ir ne du... o daug. visa kita ka parasei apie pagonis yra totalus slamstas - maziau tikintys uz kitus? tu geriau pagalvok ka rasai... ar zinai kiek sventyklu ir tt buvo pristatyta graikijos laikais? cia tik menkas pavizdys is viso to ka pagonybe uzeme zmoniu gyvenime per visa zmonijos egzistencija.

''agnostikai'' labai siaura paziura?
cia tai geras... idomu ka turi omeny siaura , nes manau jog ir tu atlikes ta testa gautum agnostiko pravarde, nekalbu jau apie dauguma kitu kurie gavo aukstus agnostiko (ale netikincio y nieka) balus.
sy testa paroviau is savo megstamo jedi academy forumo... ten irgi dauguma zmoniu gavo agnoscizma kaip viena pirmaujanciu savo rezultatuose... taigi ...

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 16 23:16

pk10 tuo kad as negaliu sulygint visu filosofiju i viena tai nuo to netampu didziausias neteisuolis, ka tu bandai iskist. :D

Ir ka jus abu VISISKAI netaip supratot todel tiek pk10 pabaigai tiek aveles pirmai pusei posto atsakyt galiu lygiai taip pat: As niekur nelyginau kad vieni tiki daugiau(ta prasme karciau, stipriau) kiti maziau. Dar karta paskaitykit tikrai niekur tokio sulyginimo nera.
As noriu pasakyti kad tikejimo forma, Dievo smaprata yra kitokia. Ir isdesciau butent kokia.
***
Ir Aveles antrai pusei posto atsakydamas dar rasau:
Visu pirma as jau pirmu postu isdesciau svo paziuri i sita testa kaip i visiskai nesamoniga ir nepagrysta. Nelabai suprantu ko jus siakiat situ gincu bet matyt apgint ta testa.

Jau pirmam poste nurodziau kad kai kurie klausimai(netigi su pavyzdziu) vercia rinktis tarp dvieju neitin populiariu siais laikais religiju ir todel as dar karta kartoju, kad atsisakau daryt testa kuris uzduoda klausimus i kuriuos jei atsakysi taip tau uzklijuot galima zydo etikete jei ne tai isvis pagonio.

Jei kisi man testu tokiu tai ir as dar galiu suformuoluot tokiu klausimu.
Specialiai Avelei testas.
Ar tu baigsi nusisneket?
Atsakyk taip arba ne. :D
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

brain5ide
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2030
Užsiregistravo:2004 12 01 19:05

Standartinė brain5ide » 2006 08 16 23:31

pk10 rašė:as pats kaip vytautas acisakau tave taip vadint, paziuresim kaip man susvies tave vadint
Čia yra dar koks neVytautas, nes aš irgi toksai pat :D
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 08 16 23:36

Nelabai suprantu ko jus siakiat situ gincu
man rodos tu esi tas kuris tai turetu mum pasakyti :)

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 16 23:41

Dabar kaip visad dar primes kasnors, kad as pradejau. :roll: Jau darosi nobodu nes visa laik tas pats.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

Standartinė Šaras » 2006 08 16 23:43

Kam išvis ta religija? Aš jos neturiu ir man geriausiai xD Netikiu dievais, alachais ir panašiom nesamonėm. Gyveni sau ramiai negalvoji apie visokius [PYYYYYP].
P.S. Tūrėčiau būt krikščionis, nes kriikštyjo mane :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 08 16 23:44

GHOST_FX rašė:Kam išvis ta religija? Aš jos neturiu ir man geriausiai xD Netikiu dievais, alachais ir panašiom nesamonėm. Gyveni sau ramiai negalvoji apie visokius [PYYYYYP].
P.S. Tūrėčiau būt krikščionis, nes kriikštyjo mane :)
reiskias esi agnostcistas (niekaip negaliu prisimint kaip tas zodis rasomas... :)

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 16 23:45

Jap tu Kirikscionis tada. Ir taves nieks neklause nori tu to ar ne. :D

NE, Avele tie kur tu netaip ju pavadinima parasei isvis nekalba apie religija jiem tai tabu arba beprasmiska ar dar kaskaip. Sunku su jais isiaiskint ka nors.
Paskutinį kartą redagavo GODhack 2006 08 16 23:46, redaguota 1 kartą(us).
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 08 16 23:46

GODhack rašė:Jap tu Kirikscionis tada. Ir taves nieks neklause nori tu to ar ne. :D
man labai idomu kodel man visalaik primeti kad nesamones rasau kai pats pastoviai tokiu kaip mano quotinamas prirasai?
visai nepagaunu tavo to pointo nes pats save daznai (na bent jau tam poste kury quotinu) apgauni sakydamas kad tik kiti nesamones raso.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 16 23:49

Pasiskaityk Naujaji testamenta tada kabinekis. Arba su kunigeliu konsultuokis. Ir ne jokia cia nesamone, tas postas.

Isiaiskink Kas tai yra Krikstas. Nes vel pripiesi nesamones man tek kur ju nera ir niekada nebuvo ir nebus.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

Standartinė Šaras » 2006 08 16 23:55

Dabar man nuoširdžiai atsakykit - Ar tikit dievu? Oi atsiprašau Dievu?
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 08 17 00:03

Godhack rašė:Ir ka jus abu VISISKAI netaip supratot todel tiek pk10 pabaigai tiek aveles pirmai pusei posto atsakyt galiu lygiai taip pat: As niekur nelyginau kad vieni tiki daugiau(ta prasme karciau, stipriau) kiti maziau. Dar karta paskaitykit tikrai niekur tokio sulyginimo nera.
As noriu pasakyti kad tikejimo forma, Dievo smaprata yra kitokia. Ir isdesciau butent kokia.
o dabar pasinaudokim panoraminio vaizdo galimybe
Godhack rašė:O jei spaudi nesutinki tai esi susiktas pagonis garbinantis malkas ir alu ir sliaumokus(ir dar velniai zino ka).
as rašė:durnius.
kur pameti ateizma, agnoscizma?
Godhack rašė:Ai nesikabinkit. Visi tie satanistai su visom tom pakraipom tie patys susikti pagoniai. Negi as cia jum, durneliam, dabar visa puslapi religiju turiu priverdt kad pasku nekrusrtumet proto?

as klausiu godhacko rašė:2. kodel pagonis susiktas?
godhack apie pagonius rašė: Antrasis klausimas velgi platus. jei sneket trumpai ir aiskiai tai atsakysiu tep. Tarkim zmogus kuris mano kad jei alaus ispilsi ant grindu tai Dievai jo atsigers ir apsvaigs ir suteiks dovanu jam tau nesusiktas tai prasom, bet man susiktas pusprotis.
as klausiu ir vel rašė:. o jei rimtai tai prasyciau rimciau argumentuot kad pagonys (nekalbu apie issidirbinetojus) taip daro.
godhackas atsako, tiesa jau ne taip kategoriskai rašė:Del antro taip darydavo dauguma senuju pagonisku religiju atstovu. Maisto aukojimas, jo atidavimas dievams(daznai tiesiog ispilant, isverciant kur nors), buvo labai paplites. Siandienines "stanyyy" ir kitokios chebros beabejo tuo neeuzsiima. Pagonybe labai platus reiskinys ir labai sunku surast tai ka tikrai daro visi pagonys.
as klausiu godhacko rašė:3. kodel atmeti (arba sutapatini su viena is minetuju) agnosticizma ir ateizma?
godhackas atsako rašė: Trecias. Isvis betikiai jie visi vienokia ar kitokia forma tik savo pateisinimui prisigalvoja mandresniu lotynisku vardu vieni uz kitus.

as tesiu rašė:3. buk zmogus apibrezk esminius panasumus tarp pagoniu ir ateistu. na dar gerai butu tarp agnostiku ir satanistu.
godhackas nepasiduoda rašė:3) Pagonybes daznos atsakos ignoruoja visagalio Dievo buvima. Jom Dievas tai zmogus galbut net gyvenantis tarp kitu. Arba dar dazniau uzsislepes kaskur sunkiai prieinamoje teritorijoje. Jis tuokiaisi, mylisi, susilaukia vaiku ir netgi mirsta kartais.

TAIGI Dievo savoka pagonybeje visai kitokia. Lyginant su zydu ar musulmonu tikejimu galima isvis sakyti, kad pagonys betikiai, ateistai nes ju Dievai neturi jokiu didesniu panasumu(jei neskaiciuosim garbinimo) su sias laikais labiau paplitusiais visagaliais.

O agnostikai tai labai jau siaura paziura su satanistais jie neturi beveik nieko bendro. Jei labai pasistengciau surasciau gal panasumu bet jie labai gincytini.

ce mes matome kad vienoje vietoje jis teigia kad pagonys turi dievus, taciau ce pat kaip argumenta naudoja kad monoteistui fundamentalistui (radikalui etc) jie nieko nereiske. tuo sulygindamas juos su ateistais. bet paziurekime kas bus jei tokia logika pratesim. tada krikscioniu radikalui musulmonas taip pat bus ateistas ir tt. sakyciau apgailetina logika
dar siek tiek godhacko perliuku rašė:As noriu pasakyti kad tikejimo forma, Dievo smaprata yra kitokia. Ir isdesciau butent kokia.
kitoke forma sulyginama su neigimu? sad...

zodziu godhack=paksius
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Skelbti atsakymą

Grįžti į