Kokia religija jums tinka?

Žinai kokį nors linksmą pokštą, anekdotą ar dar ką nors? Pasidalink juo su visais!
Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 08 17 00:03

kas is to kriksto? kas is visu tu apeigu ir ysventinimu? kas is viso to... jeigu nera pacio tikejimo?
tikejimas ir yra religija...

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

Standartinė Šaras » 2006 08 17 00:05

[Joke]jo... netikiu dievu... Tikiu pinigais Muahahahaha![/Joke]
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 08 17 00:06

GODhack rašė:Pasiskaityk Naujaji testamenta tada kabinekis. Arba su kunigeliu konsultuokis. Ir ne jokia cia nesamone, tas postas.

Isiaiskink Kas tai yra Krikstas. Nes vel pripiesi nesamones man tek kur ju nera ir niekada nebuvo ir nebus.
gera religija, jei tave pasiima, duoda tau pareigas, o taves net nepaklausia
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 08 17 00:09

GODhack rašė:Jap tu Kirikscionis tada. Ir taves nieks neklause nori tu to ar ne. :D

NE, Avele tie kur tu netaip ju pavadinima parasei isvis nekalba apie religija jiem tai tabu arba beprasmiska ar dar kaskaip. Sunku su jais isiaiskint ka nors.
kodel beprasmiska, dievo klausimu as agnostikas, as teigiu kad jo yrodyt ar paneigt neymanoma, bet nepaisant to pasigincyt apie religijas man patinka, ce kaip sachmatai, privercia pasukt galva
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 17 00:09

pk10 ka tu ten priquotijai visa tema tai jokio tolko. Be to ismetei puse zodziu del ko tapo sudetinga suprasti. Ir butent paskui kai padarei toki kratini paskui pats jo nedavirskini ir padarai nepagrystas isvadas.
Jokiu radikalu as niekur neminejau cia tu man juos "pripiesei". Ai zodziu, pk10, jau pradejai gincytis su kaskokiu vaizduotes kuriniu savo.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 17 00:10

pk10 rašė:
GODhack rašė:Jap tu Kirikscionis tada. Ir taves nieks neklause nori tu to ar ne. :D

NE, Avele tie kur tu netaip ju pavadinima parasei isvis nekalba apie religija jiem tai tabu arba beprasmiska ar dar kaskaip. Sunku su jais isiaiskint ka nors.
kodel beprasmiska, dievo klausimu as agnostikas, as teigiu kad jo yrodyt ar paneigt neymanoma, bet nepaisant to pasigincyt apie religijas man patinka, ce kaip sachmatai, privercia pasukt galva
Cia tas pats sitam poste rasoma logikos prasme kaip sakytum "as ne pedikas bet su vyras miletis man patinka"
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 17 00:11

Liudnoji Avele rašė:kas is to kriksto? kas is visu tu apeigu ir ysventinimu? kas is viso to... jeigu nera pacio tikejimo?
tikejimas ir yra religija...
Religija yra kur kas daugiau negu tikejimas.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

Standartinė Šaras » 2006 08 17 00:11

Vėl prasideda :shock: :lol: *5*
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 08 17 00:13

GODhack rašė:
pk10 rašė:
GODhack rašė:Jap tu Kirikscionis tada. Ir taves nieks neklause nori tu to ar ne. :D

NE, Avele tie kur tu netaip ju pavadinima parasei isvis nekalba apie religija jiem tai tabu arba beprasmiska ar dar kaskaip. Sunku su jais isiaiskint ka nors.
kodel beprasmiska, dievo klausimu as agnostikas, as teigiu kad jo yrodyt ar paneigt neymanoma, bet nepaisant to pasigincyt apie religijas man patinka, ce kaip sachmatai, privercia pasukt galva
Cia tas pats sitam poste rasoma logikos prasme kaip sakytum "as ne pedikas bet su vyras miletis man patinka"
tikintieji tiki ir kalba, as tik kalbu
tas pats butu sakyt kad kalbet su gejais man patinka, o apie mylejimasi net kalbos ner
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 17 00:14

GHOST_FX rašė:Dabar man nuoširdžiai atsakykit - Ar tikit dievu? Oi atsiprašau Dievu?
Labai geras klausimas. Vertas atskiros temos.
Taip tikiu. Eiles dalyku kitaip negalima paaiskinti kaip tik Dievu.

Isvis jei manot ir kas, kad nera Dievo. tai as turiu kita klausima kaip suvokiat save tada??? kaip sudu gamybos masina?
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2006 08 17 00:15

Na sitas testas kokia religija zmogui tinka tai yra totalus absurdas.
O jusu visu diskusija man primena pilstyma is tuscio i kiaura.
Kazkas googlei atranda kelias citatas, kazkas viki. Ir tai jokiu budu nekompensuos menko apsiskaitymo netradiciniu religiju tematika.

Siap GODhack'o fraze kad "Visi tie satanistai su visom tom pakraipom tie patys pagoniai" tikrai dvelkia viduramziais ir inkvizicija. Tik tada atvirkciai pagonys buvo prilyginami eretikams.

O kaipgi uzmirsom senoves lietuviu pogonybes kulturos gan auksta lygi, kuriam jokiu budu negalima pripaisyti satanizmo ar kitu religijos pakraipu.

Siulau paskaityti sesiu metu senumo Dr. Mečislovo Vrubliausko straipsni:

http://www.dhyan.lt/index.php?Show=dvs- ... zicija.htm
Naujoji inkvizicija prieš naujuosius religinius judėjimus

Aukščiausia, o kartu ir svarbiausia žmogaus laisvė yra religijos laisvė, sielos laisvė. Kitos laisvės iš tikrųjų kyla iš šios aukščiausios. Aš kalbu čia ne tik apie laisvę išpažinti senąsias, dažnai atgyvenusias, mirštančias religijas, bet ir apie dvasinę laisvę ieškoti ir praktikuoti naująsias religijas. Panašiai kaip šiandieninėje Lietuvoje būdavo ir praeityje - atsiradus naujoms religijoms senosios sukildavo inkvizicijai. Tai, deja, labiau būdinga Vakarams, krikščionybei, kurioje haliucinacijos dažnai būna reikšmingesnės nei tikrovė. Kita vertus, visame pasaulyje naujo sąmoningumo, naujo religingumo pradininkai buvo žudomi: Pitagoras sudegintas, Sokratas nunuodytas, Jėzus nukryžiuotas, Mansuro kūnas sukapotas gabalais. Krikščionybėje, kurioje pažinimo medis uždraustas, krikščioniškoji inkvizicija kovojo net prieš naują mintį, prieš mokslininkus: Bruno, Koperniką, Galilėjų? Kiek jų nužudyta, sudeginta? Tai paprastai buvo daroma su aukščiausių šventikų ir politikų pritarimu. Kodėl nepasimokius iš to?
Netolerancija naujiems religiniams judejimams ir toks poziuris tikrai dar gajus ir siandien.

Na GODhack'ui to netaikau. Taciau pagonys juk cool buvo. Nereikia satanistu pire ju priskirti :) Nereikia suplakti visko i viena kruva. Nes tai tikrai netinka kosmopolitiniui 21 amzio pilieciui.
Paskutinį kartą redagavo Laurynas 2006 08 17 00:17, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 17 00:17

pk10 rašė:
GODhack rašė:
pk10 rašė: kodel beprasmiska, dievo klausimu as agnostikas, as teigiu kad jo yrodyt ar paneigt neymanoma, bet nepaisant to pasigincyt apie religijas man patinka, ce kaip sachmatai, privercia pasukt galva
Cia tas pats sitam poste rasoma logikos prasme kaip sakytum "as ne pedikas bet su vyras miletis man patinka"
tikintieji tiki ir kalba, as tik kalbu
tas pats butu sakyt kad kalbet su gejais man patinka, o apie mylejimasi net kalbos ner
Tu skelbiesi agnocistiku, o agnecistikai Dievo buvumo ir religiju neaptarineja. Ju manimu tai betiksles snekor ir neturi jokiu atsakymu joks klausiams sitomis temomis. Taigi tu tikrai anejoks agnocistas.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Standartinė Laurynas » 2006 08 17 00:20

Na siulau kalbeti i tema - Kokia religija jums tinka?
Gal geriau papasakokim kokia kiekvienam asmeniskai religija tinka arba netinka. Tik asmeniskas poziuris.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 08 17 00:22

Laurynas rašė:Na sitas testas kokia religija zmogui tinka tai yra totalus absurdas.
Va ka as jiem bandau ir paaiskint. :D O del tu pagoniu atskyrimo nuo stanistu taip skirtumu yra ka ir sakiau bet velgi kartoju kad tie skirtumai nera esminiai.
Ir chiuvam kurie kapinese kryzius akstyn kojom sustatineja tolerancijos tikrai nereik taikyt. Ir dar to betruko kad 21a mentas uzdarys koki toki paplaukusi ir paskui per ta 'tolerancija" ka pati menta teks teist vietoj vandalo ane? Zodziu sutinku su tavim tik su ta inkvizicija persudei labai smarkei. Inkvizicija ta jau veiksmai ir dar kokie. O cia tik snekos.
Paskutinį kartą redagavo GODhack 2006 08 17 00:23, redaguota 1 kartą(us).
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

Standartinė Šaras » 2006 08 17 00:23

Aš asmeniškai neįsivaizduoju. gal mokslas... aš tikiu tarkim mokslu. Nežinau, kaip tai vadinasi.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į