portu uzdarymas

Hakeriai dalinkitės patirtimi
Žinutė
Autorius
lu
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:187
Užsiregistravo:2006 02 09 16:50

#16 Standartinė lu » 2006 02 10 23:31

Pasimokyk lietuvių literatūrą, suprasi ką kabutės reiškia.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#17 Standartinė GODhack » 2006 02 11 10:41

Nereik net paradiniu baigt kad suprast jog tu situ sakiniu parasei jog savoka "atviri portai" yra neegzituojanti.

Nereik net nieko hakint moket uztenka atidziai panagrinet betkoki intiko pradziamoksli is knigyno kad suprast jog tu nusisnekejai ir tavo zinios apie visa tai yra zemiau mociutes sekretores lankiusios kompiuterizmo kursus lygio.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

lu
senbuvis
senbuvis
Pranešimai:187
Užsiregistravo:2006 02 09 16:50

#18 Standartinė lu » 2006 02 11 11:45

Pradėsi mokytis informatiką aukštesniam lygije ir suprasi, kad aš buvau teisus. Baigiam šitą diskusiją.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#19 Standartinė GODhack » 2006 02 11 15:53

Tu teisus tai paaiskink kodel LT ministeriju dokumentuose rasoma priesingai? A?

Nusiimk ruzavus akinius zmogau: susmirdes, pasikeles lamu, lama tu esi ir tiek. Net lama cia jei ant taves pasakyta tai pagyrimas.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
D12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:723
Užsiregistravo:2005 08 06 15:28

#20 Standartinė D12 » 2006 02 11 17:56

lama tai gywunas kiek zinau, toks awies ir dar kazko misinys :D
cia offtopic :D

Vartotojo avataras
^T3chn1XP
Pranešimai:4
Užsiregistravo:2006 02 19 01:38
Susisiekti:

#21 Standartinė ^T3chn1XP » 2006 02 20 22:26

lu.. gal tu susimastyk kada.. nes atrodai kaip lopas.. bandantis isikist visur nevykusiai.. GODhack visur visiem aiskina, netingedamas gaist laiko mokina.. ir atkripk demesy i sawo statusa ir jo..

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#22 Standartinė GODhack » 2006 02 20 22:43

^T3chn1XP rašė:lu.. gal tu susimastyk kada.. nes atrodai kaip lopas.. bandantis isikist visur nevykusiai.. GODhack visur visiem aiskina, netingedamas gaist laiko mokina.. ir atkripk demesy i sawo statusa ir jo..
labai thx kad palaikai mane. :wink:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#23 Standartinė DF » 2006 02 20 23:57

WarZone :lol:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Xgreem
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:522
Užsiregistravo:2006 02 25 20:00

#24 Standartinė Xgreem » 2006 02 25 20:53

Nesipykit vaijkai:))))))
linux + nessus + nmap + exploit +enter = all doors open

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#25 Standartinė GODhack » 2006 02 25 22:12

:) cia tipo uzvartei visus?
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Xgreem
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:522
Užsiregistravo:2006 02 25 20:00

#26 Standartinė Xgreem » 2006 02 25 22:32

taip
linux + nessus + nmap + exploit +enter = all doors open

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#27 Standartinė GODhack » 2006 02 25 22:40

Tai gerai kad nors pats prisipazinai kad tipo. :roll:
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Xgreem
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:522
Užsiregistravo:2006 02 25 20:00

#28 Standartinė Xgreem » 2006 02 25 22:45

:) butent....tu pastebejau supratingas.
linux + nessus + nmap + exploit +enter = all doors open

Xgreem
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:522
Užsiregistravo:2006 02 25 20:00

#29 Standartinė Xgreem » 2006 02 25 23:41

Beje kaip neatsibost jum pyktis.....eitunete geriau ka nors bendro nuveijktumete...
linux + nessus + nmap + exploit +enter = all doors open

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

#30 Standartinė GODhack » 2006 02 26 10:11

Na jau nusibodo, nes zasiukas lu jau nebesirodo kaip as jam ir liepiau.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių